Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

no akoby ten obed v reštike nestačil,na večeru som bola v gril-bare na kebab.... bol vynikajúci,mňaaam
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

dnes som ku kurčaťu zo včera uvarila zemiaky, zajtra asik špenátik...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

obed /15:30/ -
troška zemiakov s upečeným koreneným kolenom /maličká porcia/ + sójová tyčinka + nejaký keks + liter vína /+kofola k tomu/ + 2 pivá /dal by som viac ale ráno šoférujem..../
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A sustanon si zabudol???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bejvávalo v ďalekej minulosti... :-))))))))))))))))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nandrolon Pozri príspevok
obed /15:30/ -
troška zemiakov s upečeným koreneným kolenom /maličká porcia/ + sójová tyčinka + nejaký keks + liter vína /+kofola k tomu/ + 2 pivá /dal by som viac ale ráno šoférujem..../

...ešteže to koleno pochopilo, že ráno šoféruješ!...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes robím šošovicovú polievku s párkom a palacinky s tvarohom, lekvárom alebo len s čokoládou a šľahačkou (podľa toho, čo kto bude chcieť)
Marhuľový džem už mán hotový a je fajný, pomaly začnem s ríbezlovým a malinovým,
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

verkaz Pozri príspevok
Dnes robím šošovicovú polievku s párkom a palacinky s tvarohom, lekvárom alebo len s čokoládou a šľahačkou (podľa toho, čo kto bude chcieť)
Marhuľový džem už mán hotový a je fajný, pomaly začnem s ríbezlovým a malinovým,

my sme minule skúšali palacinky tak, že len sa poprášili práškovým cukrom a pokvapkali sa citronovou šťavou. A bolo to výborné. Podobne vraj funguje aj grepová šťava - vyskúšame nabudúce.

Len na okraj, palacinkové cesto robím bez cukru.
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zeleninová polievka, pre syna pizza, pre MM kuracie pečienky na cibul'ke a mne na št'astie zostalo z leča.
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ja po dvoch dnoch zavarania a varenia lekvaru, statia pri sporaku mam akurat dost..takze na obed bola len smazena paprika so syrom a k tomu chleba a rajciny
2 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

Poradí mi niekto dobrý recept z camembertu?Ďakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...slížiková polievkočka s krupicovými haluštičkami (lebo slížiky som zabudla kúpiť)
..zapekané nevienčosbársčím- národné jedlo mojich hadov ......(cestoviny,kúštik strúhanej tekvice, špekačka, cibula, paprika na kocky,slanina,korenie-pomiešať, šup na misu a do trúby zapiecť len jemne, keď ohnedne trochu, preliať smotanou puchúťkovou s vajcami a dopiecť...upečené posypať bohato syrom...a keby ste videli tie škrečkovské guľky za ušami-akokeby tri dni nejedli)))))ň
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adi11 Pozri príspevok
ja po dvoch dnoch zavarania a varenia lekvaru, statia pri sporaku mam akurat dost..takze na obed bola len smazena paprika so syrom a k tomu chleba a rajciny
zlaté súhrnné výkazy a md/d
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Salatova polievka, chlieb, maslo, zelenina, jahody, maliny, ceresne, 25 cm cerveneho, dve piva, stakan malinovice.
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

renkama Pozri príspevok
Poradí mi niekto dobrý recept z camembertu?Ďakujem
zgrilnúť s korením na syr a trochou olivového oleja v alobale, podávať so šalátom (hlávkový, ľadový) a brusnicový džem...
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

obložené zemiaky
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. klobása, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa ostrého chrenu, 1 krajec chleba, 2 pivá 12-ky, momentálne dopíjam liter červeného.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - robim liker z lesnych jahod, cize ten.

Obed - alabutka vari lekvar z malin a ribezli, to nechcem, ale hovadzia polievka zo spikovych kosti a domacimi rezancami bodne, dalej hovadzi gulas s mangoldom, priloha este neviem, ale pivo urcite zapasuje.

Vecera - zmrzlinovy tanier zaliaty likerom z lesnych jahod a vecerna kava by mohli ukoncit tento tyzden skvele. :-)
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

klobaskova polievka a zemiakovy salat s kuracim reznom
2 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Obed, olovrant a vecera dnes v praci:
Sparglova polivka, telaci prirodny rezen so stredomorsym salatom a ako dezert visnova torta,
olovrant: kolegynka urobila jahodove torticky a my s druhou kolegynkou budeme robit ladovu kavu,
vecera: rajciny, uhorky, paprika
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať