Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Fňuk: zbytok kúpenej pizze od včera - som v robote dnes len do 14.00 hod a keď chcem odísť, tak musím makať a nie jesť !
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

erzet Pozri príspevok
31. týždeň

mate super jedalen-vyber je ozaj pestry a paci sa mi ze vzdy je moznost aj bezmäsiteho chodu.a porcie su tiez normalne.ako vidim.v dnesnej dobe je to veru velka vyhoda.

moj muz vzdy nadava na jedalen.ma na vyber jeden mäsity a jeden bezmäsity chod.
okrem toho niekedy uvari kuchar taku kombinaciu ze neviem kde to vzal
/napr.raz dosiel ze mali cestovinu-rurky,s kuskami opecenej slaniny.k tomu si mohli dat horcicu alebo kecup..............ziadna,omacka,ziadne nic.katastrofa./
a este aj vzdy nadava,ze porcie su male..............
ked pride domov,zjedol by nielen klince ale aj mna............
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes robím karfiolovú polievku a buchty na pare s čokoládou.
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes na obed iba zeleninový vývar s krupičnými haluškami a poobede opekačka, joj, ale počasie nech vydrží
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes perfiš obedík. Kapor z miestnej priehrady, (vianočný kúpený sa môže schovať), zemiačiky, uhorkový šalát a kapor mohol byť aj zadarmo. Do našej ulice sa prisťahovali takí mladí s tromi symni, a keďže nemajú záhradu a mne sa nechcelo už zavárať, zaniesla som im uharky a ešte dačo. Pán s najstarším synom chodia na ryby, tak som dostala na výmenu. Jasné, že to nemôžem prijať iba za trochu zeliny, tak som jej nechala aj peniaze a už mám sľúbeného ďalšieho.
6 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes boli špagety carbonara, zajtra upečiem mäso, kúsok bravčovej krkovičky a horné morčacie stehno, pyré a kompót
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

calawen Pozri príspevok
svokra varí ryžový nákyp
podobne.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hov. polievka, tekvicový prívarok, (tekvica z vlastnej úrody) fašírky.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Este mam dobru kyslu kapustu, prekkrasny bocik, cize segedin, EU knedle. Popri tom udusim mangold a mlade cviklove listy na slaninke, cibuli, pore a cesneku a trepnem do toho jedno vajce. Este nalozim kvasaky, posekam do mraznicky zelerovu vnat. Myslim, ze ked tento mismas zalejem bylinkovym cajom a nejakym likerom, zaludok bude nadmieru spokojny. Pivo sa chladi v zalohe. :-)
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Lečo
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dnes ordnung akcia okná + sieťky => narýchlo texas topf + ryža
0 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

Grilované kurča z billy
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Hovädzí perkelt, ryža, uhorkový šalát. Toho perkeltu bude asi veľa, nevadí urobím z toho čo zostane gulášovú polievku.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

[QUOTE=Katarina;1809623]Hovädzí perkelt, ryža, uhorkový šalát. Toho perkeltu bude asi veľa, nevadí urobím z toho čo zostane gulášovú polievku.[/QUOTE]


caba neblazni!!!!!!!!!!!hod to do mrazaku .vybrat to mozes aj za mesiac a uvidis,ako ti to bodne,ze nemusis zase klohnit.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes boli rezne s varenymi zemiakmi,redkvicky,uhorka,mlada cibulka
zajtra marinovane kotlety s ryzou,hlavkovy salat a paradajky
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Palacinky, a "nevyprážaný" syr (podľa receptu tu nikde na porade) s pečenými zemiakmi ochutenými cesnakom a rozmarínom.
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

[QUOTE=osky;1809689]
Katarina Pozri príspevok
Hovädzí perkelt, ryža, uhorkový šalát. Toho perkeltu bude asi veľa, nevadí urobím z toho čo zostane gulášovú polievku.[/QUOTE]


caba neblazni!!!!!!!!!!!hod to do mrazaku .vybrat to mozes aj za mesiac a uvidis,ako ti to bodne,ze nemusis zase klohnit.
Ano máš pravdu, robievam to tak, ale teraz tú polievku potrebujem. Musím rýchlo navariť - zaváram, takže nemám čas variť a jesť treba.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - 1 l pohar kysleho mlieka, bylinkovy caj.

Obed - hovadzia polievka, domace EU rezance, vyprazany vietnamsky zralok, trochu poduseny spenat, mangold a cviklove listy na cesneku, omastene nove zemiaky s petrzlenovou vnatou, bylinkovy caj, liker z lesnych jahod. .-)
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes zemiakové pyré a guláš z diviny.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Z jelena? :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať