Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Zapečené kuracie stehná s broskyňou, syrom a ryža. Večer som ich pripravovala, z časti som urobila malé nugetkové rezníky na večeru a druhá časť je na obed, ako som popísala.
3 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

nugetkové rezníky? nepoznám , rada sa naučím
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

katka 23 Pozri príspevok
nugetkové rezníky? nepoznám , rada sa naučím

Ja im tak hovorím, lebo keď idete do McDonaldu (čo teda ja nemusím), tak sú tam ponúkané že chicken Mcnuggets (sú to vlastne vyprážané kuracie kúsky). Ja ich robím také malé - chuťovky a preto im hovorím nugetky.

5 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Dnes kura na šťave so zeleninou a k tomu cestoviny. A potom veľaaaa zmrzliny.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

GabiZ Pozri príspevok
Ja im tak hovorím, lebo keď idete do McDonaldu (čo teda ja nemusím), tak sú tam ponúkané že chicken Mcnuggets (sú to vlastne vyprážané kuracie kúsky). Ja ich robím také malé - chuťovky a preto im hovorím nugetky.
Na jednom pohostení boli nugety súčasťou studených mís a to nielen kuracie, ale aj iné mäso a taktiež zeleninové. Boli maličké a dobre upečené, zrejme vo fritéze. Veľmi mi chutili.
Zeleninu treba najprv blanšírovať.
2 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

dnes jednoduchy masovy kolac a pecene papriky s cesnakom v olejovo octovom naleve a hlavne studenu kofolu (uz tretiu
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes sa varenie nekonalo. Keďže máme uzavretý most cestou domov, museli by sme kružidlovať okolo celého Zvolena, keby sme chceli domáce jedlo.. No tak sme si dnes do práce objednali "čínu" z fástfúdu s hranolkami, a "grécky šalát". Nič moc..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

rdb Pozri príspevok
dnes jednoduchy masovy kolac a pecene papriky s cesnakom v olejovo octovom naleve a hlavne studenu kofolu (uz tretiu
obed dobrý, len tá kofola zas bez rumu?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..dnes zase len studeny obed....oblozene chlebicky..no zajtra bude pecena kacica, kysnuta knedla, dusena kapusta.. aj polievocka z drobkov
4 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Dnes znova len studeny obed. Cestovinocy salat s kuracim masom, kukurickou, hraskom, paprikou, mrkvou a uhorkou. K tomu jogurtovy dresing.
Ale co v nedelu? Ja ziadne velke varenie teraz neznesiem. Takze nieco fakt rychle a chutne by to chcelo. Nieco lahke na varenie aj po zjedeni.
Asi spravim nejake slane palacinky! T
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tiež som dnes na studenom - šalát z čínskej kapusty s údeným tofu s rajčinami, uhorkou a paprikou. k tomu bagetka.
Doma bude niečo podobne, len s ľadovým šalátom a mozzarelou.
Iné by som asi nezjedla...
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Bryndzové halušky. Dnes nemám prácu, tak idem robit' cviklový šalát.Aj ked' sú takéto horúčavy, nič sa nedá robit', musím využit' vol'ný čas. Cvikla sa už varí.
4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes šošovicová polievka s údeným, upiekla som k nej chlebík , druhé palacinky s tvarohom a so zmrzlinou . / skoro som v tej kuchyni skapala, vonku horúčava a v kuchyni ešte väčšia/ zajtra nevarím
5 0
europravnik europravnik

europravnik je offline (nepripojený) europravnik

Dnes si dáme hurku
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dnes sa mi nechcelo varit, este ze mam zasoby v mrazaku takze dnes boli holubky
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Šalátová polievka a do nej len pustené vajíčka uvarené na tvrdo
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačia polievka, gyros z varenej sliepky v tortilách so zeleninou a dresingom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...cibulový šalát a fašírka...máme s deckom do pondelka, had nie je doma...

..ten gyros nie je zlý nápad,popíš to bližšie,prosím ťa..mám kuracie z polievky...ak by mohlo byť...
2 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

patizónovo-zemiakové placky
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...cibulový šalát a fašírka...máme s deckom do pondelka, had nie je doma...

..ten gyros nie je zlý nápad,popíš to bližšie,prosím ťa..mám kuracie z polievky...ak by mohlo byť...
moje decko včera, že by si dala fašírku a ja že tiéž, toto je akože telepatia /decko nie je doma išla s bio-otcom strieľať /
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať