Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

adi11 Pozri príspevok
..u nas len bravcovy gulas s chlebom..sb sa hneva, ze je malocerveny..ze co to aku papriku v obchode predavaju, na sacku pekna cervena a vnutri bleda..
a na trhu nemajú?-lebo u nás madar predava v polkilovom baleni,lebo v obchodoch čert vie ktorá kvalitná
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

trisestri Pozri príspevok
a na trhu nemajú?-lebo u nás madar predava v polkilovom baleni,lebo v obchodoch čert vie ktorá kvalitná
..ale praveze si nadava, ze zabudol kupit..pravidelne chodi na trznicu aj tri dni do tyzdna, tam maju krasnu cervenu, doteraz sme mali odtial, len sa minula..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

uvarené Penne, opečené na panvičke s artiočokmi/v bilinkovom oleji/, 2KL kapár, slnečničové semená, moje chilli korenie,.vyklopíme do misy + nastrúhaný parmedžáni, premiešam+ dve malé čerstvé rajčice-nakrájané, premiešam,+ 1PL kyslej smotany, všetko premiešať.podľa chuti osoliť./kto chce pretlačený cesnak/ strašná mňamka
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Bramborove placky se skvarkama ... a kapustnica.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Hrachová kaša s cibul'kou, údené mäso,chlieb. Polievka zemiaková na kyslo, uvarená z vývaru z údeného mäska.
6 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Omeletka na orientalny sposob chcelo by to nejaky pikantny Kim chi salat. Ze by som sa pokusil nieco naimprovizovat?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

rdb Pozri príspevok
Omeletka na orientalny sposob chcelo by to nejaky pikantny Kim chi salat. Ze by som sa pokusil nieco naimprovizovat?
nedráždi receptík by nebol?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

jess Pozri príspevok
napíš postup na grilovanú zeleninu.....aké korenie dávaš ?
z mäsa som mala krkovičku, nakrájala som na plátky, okorenila grilovacím korením s bylinkami (http://www.vitana.sk/produkty/koreni...e-s-bylinkami/) a potrela trochou oleja, nechala odstáť do druhého dňa. Zo zeleniny som teraz mala iba cuketu, tú som nakrájala na krúžky a okorenila korením grilovaná zelenina (http://www.vitana.sk/produkty/koreni...vana-zelenina/). Zapla som kontaktný gril, najprv urobila mäso a potom som ugrilovala tú zeleninu - aby mi neuschla, pokvapkala som jú výpekom z mäsa - čo dodať, sliny mi tečú
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zajtra hovädzie dusené s hráškom a ryžou. Od svokry som dostala rebrá z kozľaťa, tak to vyvarím v polievke...
0 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

tekvicový prívarok so zemiakmi a varenými vajíčkami a ešte aj vyprážaná tekvica
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Grilované bravčové rebierka, zelenina, chlebík.
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tekvica na oskvarkoch a jogurte, chlieb, hocico, bylinkovy caj. :-)
1 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

hihi-u každého tekvica? U nás včera, dnes plnená paprika, zajtra pečená krkovička, červená kapusta, zemiakové knedle /na leto trošku ťažké jedlo, ale je to na prianie - tak nevyhoviem?/
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..ja som mala na obed makove spagety..boli mnam, mak z tohorocnej urody ..chlapi si uvarili parky..a zajtra sa tesim na opite rezne..
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

drobeceva Pozri príspevok
hihi-u každého tekvica? U nás včera, dnes plnená paprika, zajtra pečená krkovička, červená kapusta, zemiakové knedle /na leto trošku ťažké jedlo, ale je to na prianie - tak nevyhoviem?/
plnena paprika aj u mna, toto leto uz aspon 4x - neviem sa jej dojest
1 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
čínska ostrokyslá polievka ,žeby plnená paprika
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Polievka hovadzia s domacimi rezancami, vyprazane fazulove lusky v trojobale, zemiaky, ovocno-zeleninovy salat, pivo na vylepsenie funkcie ladvin.
1 0
Hazard77 Hazard77

Hazard77 je offline (nepripojený) Hazard77

Zemiakové placky
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

slepačia polievka, sviečková na smotane , knedla.
6 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes klasický vývar a druhé som skúšala
Našla som na nete recept na zapekané vykostené kuracie stehná, varené zemiaky a uhorkový šalát. Bolo to výborné, chválili všetci, aj svokra
http://www.google.sk/url?sa=t&source...OPLOOaKEekSd5A
10 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať