Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes hubová polievka s krupicovými haluškami , langoše so syrom, kečupom alebo tatarkou
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

U nás dnes 3 plechy pizze.
7 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Parky, chlieb, horcica, bylinkovy caj. Parky som zohrial v kapustnici, potom boli jedle.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dnes varim huspeninu, akurat mi vykypela a hovadzi gulas, domaca knedla. Pitivo ... zeleny caj, pivo.
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Rajčinová polievka (konečne mi aspoň raz nevykypela), bryndzovo-zemiakové pirohy + kyslá smotana.
5 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes slepačia polievka, bude aj na zajtra , zapečené cannelloni s kuracím mäsom a so syrom a ako dezert gaštanové jazýčky so šľahačkou..
6 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka od včera , ďalej, neviem ako sa to správne volá - je to fašírka v celku,po dĺžke plnená s vajciami natvrdo, zemiaková kaša, cvikla
7 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Huspenina to je vec povedal aj sváko mumlavec.To môžem jesť aj 7 dní v týždni!Pivo?To je môj štartér!!!
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

U nas tyzden nevydrzi a startovat sa mozem denne niekolkokrat. :-)
0 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

katka 23 Pozri príspevok
polievka od včera , ďalej, neviem ako sa to správne volá - je to fašírka v celku,po dĺžke plnená s vajciami natvrdo, zemiaková kaša, cvikla
mňaaam.....my to voláme sekaná......ale moje decko mi zamietlo,aby som ju urobila
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - ovsena kasa, mlieko, huspenina.

Desiata - spikove kosti, varena zelenina z polievky, chlieb, cibula, sipkovy caj.

Obed - hovadzia polievka, kurkumove rezance, telaci rezen, varene zemiaky, kapustovy salat, pivo.

Vecera - huspenina, kava s alabutkou.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes robím zeleninovú polievku s mrveničkou, kuracie rezne v parmezáne, americké zemiaky a uhorkový šalát. Ako zákusok som včera urobila gaštanovú roládu.
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Včera sme mali bryndzovú polievku a kapustové strapačky.....zato svokra navarila plnenej papriky toľko, že aj rozvetvená rodina by sa najedla...takže máme dnes postarané..ide sa ku svokre na papriku....
Chcela som sa revanšovať , reku aspoň muffiny napečiem..ale dostali sme večer krabičku koláčov z krstín...
Takže dnes totálny oddych od všetkého .....
6 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

zapekané hovädzie,mletý rezeň so syrom,opekané zemiaky
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

renkama Pozri príspevok
zapekané hovädzie,mletý rezeň so syrom,opekané zemiaky
zapekane hovadzie - poprosim recept, dik
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kuracia polievka, pecene kura, ryza aj zemiaky, ladovy salat..namiesto kolaca bude len slahacka s jahodami
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zeleninová polievka, dusené bravčové na cesnaku, dusená ryža, po obede budem robiť bábovku
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Rajčinová polievka od včerajška, klasické kuracie šnicle, varené zemiaky a uhorkový šalát. Ku kávičke kakaovo-jablkový koláč.
1 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

1Dara Pozri príspevok
zapekane hovadzie - poprosim recept, dik
Nech sa páči

Vymastený pekáč vystelieme na plátky nakrájanou slaninou,na ňu navrstvíme hovädzie mäso naklepané,okorenené,osolené.Cibuľu (veľa) nakrájame na kolieska a poukladáme na mäso.Vrstvy opakujeme.Zapekáme 2,5 hod. v rúre.Podlejeme trochou vody alebo vývarom.Na konci zalejeme smotanou a posypeme syrom a ešte chvíľu zapekáme.Podávame s ryžou,hranolkami,opekanými zemiakmi.
7 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka vývar z kosti z krkovičky so zeleninou a rezancami, marinovaná krkovička na šampiňónoch, tarhoňa, cuketová čalamáda
zákusok nestíham tak len puding s ovocím , plus sem - tam ochutnávame medovníky či sú ešte mäkké
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať