Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

brba je čo???
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Teraz so dovarila - cesnačku, mletý rezeň, opečené zemiačky s tatarkou. A hŕŕ sa do pečenia vianočného pečiva.
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zeleninová polievka, kuracie mäso s gurmánskou zeleninou, pečené hranolky...
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
polievka z hlivy na spôsob hríbovej so zemiakmi, rybie prsty, opekané zemiaky, uhorkovo-paprikovo-cibuľový šalát
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

brokolicova polievka, halusky s kyslou kapustou
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

včera, dnes a zítra v sobotu večer, v neděli ráno: klasika hovädzia + šnicel v trojobale + zemiaky
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
nemohla som sa ovládnuť






2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

už druhý týždeň sa snažím upratať kredenc a chladničku a len znášam veci do špajze v pivnici a popri tom varím, jem a pijem, čo mi príde pod ruku - LZ - likvidujem zásoby

cesnačka
šmirkas
hovädzia roštenka na slanine
kapustový prívarok aj polievka
cestoviny
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pamodaj stastia. Krasne zasnezene rano a vecna dilema, co uvarit, aby dusa cloveka uspokojila svoju docasnu schranku.

Ranajky - chlieb s maslom, rukola, varene vajce, bylinkovy caj.

Obed - hovadzia polievka s pecienkovymi haluskami, vcera tu bol debat o plnkach, cize dva vypchate vtaky so syrovym posypom, varene zemiaky s pazitkou, smotana a rukola, bodol by nejaky dobry cabernet.

Vecera - repete obeda a hajde do teplej postele. Pred spanim stamprdla vermutu. :-)
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Slepacia polievka s nitovkami a zeleninou, pecene zemiaky, ryza, dusena panenka s ananasom a syrom.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka s rezancami, teľacie kocky na prírodno, slovenská ryža, nakladaná zelenina.
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Plnená paprika schlebom. Polievku som nevarila, zostalo nám odvčera šošovičnej.
5 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pred cca pol hodinkou som vybrala a pripravila na stôl , zhŕkli sa kobylky ... .
A dopapkávala sa sviatočná tortička .... .
6 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

my sme dnes uvarili pórovú polievku so zemiakmi a vepřo, knedlo, kyselé zelo.....
5 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

polievka žiadna ,druhé-hovädzie stroganov,domáca knedľa a vianočné koláčiky
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

U nás bolo ČSD - hrstková polievka, grilovaná klobása (domáca), dusená kyslá kapusta, varené zemiaky
2 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Kyslá polievka zo zelenej fazuľky s cesnakovými rožtekmi a kuracie prsíčka dusené na talianskej zeleninovej zmesi zaliate jogurtovým dresingom . Ako príloha široké rezance. Dezert: grilážové oplátky.
4 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Cesnačka s chlebovými krutónmi, kuracie stehná obalené prerastanou slaninkou a pečené na kyslej kapuste, ryža.
4 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

cestoviny carbonara... plus piekla som orechové rezy so žĺtkovou polevou a rafaello.
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dusené kuracie prsia zapravené s uncle bensom, zemiaková kaša, čalamáda s červenej kapusty s chrenom.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať