Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

dnes si u mňa priali také tradičné - hovädzia polienka s domácimi slížami, rezne, zemiačky na masle a zeleninový šalát. Treba ešte využiť marhule, tak kysnutý marhuľový koláč s posýpkou.
9 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..u nas ako kazdu nedelu masova polievka so slizami, pecene kuriatko, ryza a zeleninovy salat..namiesto zakuska bude ovocna zmrzlina..
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka so slížikmi, cestovinový šalát s kuracím mäsom.
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zemiakove kosicky http://www.svetreceptov.estranky.sk/...nym-syrom.html
3 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
vyzerá to dobre, len som nepochopila 100 g rajčín a 100 g papriky? v recepte nie sú a ak len ako príloha, tak prečo tak presne?
Naposledy upravil ZEvina : 23.07.12 at 14:35
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

kedze som vyfasovala na SK super domace cukiny,ladujem sa nimi uz od stvrtku.
v piatok som ich naplnila syrom,dnes okrem syra aj sunkou-aby som mohla ponuknut aj svoju polovicku.
pre seba vyprazam len samotne,raz so zemiacikmi,raz s pecenymi hranolkami...
v nedelu som ale polovicke upiekla aj kuriatko,aby sa nestazoval.no a kopce rozneho zeleninoveho salatiku.

zajtra si z nich urobim omacku na cestovinovych motylikov,muzik bude papat zajacika na smotane s hribikmi a k tomu tiez motylikov.
3 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som tiež vyfasovala cukiny, a teda tiež ich môžem na hocijaký spôsob, ale úplne najjednoduchšie je, keď si ich len podusím na panvici s vegetou a cesnakom do polotvrda, mám to rada také chrumkavé, výborné to bolo aj so šampionmi, a len tak samé, alebo s cestovinami alebo s ryžou a včera som mala so zvyškami zemiakov, aj to bolo výborné.
Dnes idem urobiť zasa placky s vločkami.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja som dnes úplne stratila inšpiráciu - vtedy siaham po klasike - zemiaky na kyslo. Nie je to veľmi letné jedlo, ale čo sa dá robiť. 25. nepustí
4 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

Dáša_ Pozri príspevok
ja som dnes úplne stratila inšpiráciu - vtedy siaham po klasike - zemiaky na kyslo. Nie je to veľmi letné jedlo, ale čo sa dá robiť. 25. nepustí
u nás vtedy bývajú zemiaky na plechu s rascou, alebo opečený chlieb vo vajci.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja dnes letnú polienku z domácej zeleninky a hrášku a s krupičnými haluštičkami a opekané zemiačky so syrom pre decko a pre mňa, možno, vysmaženú tekvičku..suseda povedala, že mi donesie, lebo má veľa na plantáži!...(ak nezabudne)...

(P.S.:"polienka"- nádherné pomenovanie vymyslela verkaz...to neny preklep!)
5 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Dnes máme krúpovú polievku s údeným, prírodné bravčové rezne a zemiaky nastrúhané na robote na tenké kolieska,do ktorých dám šľahačkovú smotanu a mlieko v pomere 1:2,soľ,peper a nastrúhaný muškátový oriešok. Takto zemiaky premiešam ,hodím na plech , na vrch dám plátky masla a dám zapiecť do rúry a paradajkový šalát.
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šošovicová nakyslo, hov. roštenka, ryža, uhorkový šalát.
11 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dnes paradajkova kapustova polievka, jablkova zemlovka z letnych jablcok s tvarohom - dostali sme za vedro, tak zajtra este upeciem kysnuty jablckovy s posypkou a k polievke urobim spenat s vajickom a zemiakmi
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

U nás sa už len dojedá (nevarím-mám preddovolenkový čas ) chalupové kura so zemiakmi alebo s chlebom.
Obrázok 569.jpg  
12 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Losos dusený spolu s nakrájanou cibuľou, mrkvou, petržlenom a zemiakmi, k tomu zeleninový šalát. Malinová zmrzlina domácej výroby.
11 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..moj sb uvaril cesnacku po svojom {neda recept ani za svet, jeho byva vzdy lepsia} a spravil aj strapacky s udenou slaninkou..to je parada prist rovno k obedu
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Fazuľová polievka, rezance s tvarohom na sladko i na slano.
8 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

Kolegyňa ma zásobuje hojne cuketou,tak dnes cuketa s cestovinami a paprikou
6 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Polievka zeleninová, francúzske zemiaky
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Hrachová kaša s údenou rolkou a opraženou cibul'ou, chlieb.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať