Zavrieť

Porady

Fučiaci bazén

Kúpili sme si bazén, ktorý ma nafukovaciu obruč, sfukuje, dierky sme našli, čím je najlepšie ich prelepiť?ďakujem za rady))
Usporiadat
dada661 dada661

dada661 je offline (nepripojený) dada661

a neviete nejaky tip,ako sa da zistit kde je dierka?nam stale bazen bazen sfukuje a zatial sa nam ju nepodarilo najst,dakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

dada661 Pozri príspevok
a neviete nejaky tip,ako sa da zistit kde je dierka?nam stale bazen bazen sfukuje a zatial sa nam ju nepodarilo najst,dakujem
DO vedra nalej hodne saponátu, urob z toho poriadnu penu a tú penu natieraj ja bazén. Tam kde je diera, bude tá pena bublinkovať a odúvať sa. Ak už budeš vedieť približné miesto, dierku už ľahšie nájdeš.
0 0
koordinatoreva koordinatoreva

koordinatoreva je offline (nepripojený) koordinatoreva

dada661 Pozri príspevok
a neviete nejaky tip,ako sa da zistit kde je dierka?nam stale bazen bazen sfukuje a zatial sa nam ju nepodarilo najst,dakujem
no je to tažké v hladaní dierky..ale zatiaľ sa mi ju vždy podarilo nájsť..najlepši behať dokola a jemne polievať vodou..a tam kde sa začnú tvoriť akoby bublinky..tak tam je dierka
0 0
Milan.Žiška Milan.Žiška

Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

No s dierkami je vždy problém ....

Doporučujem pri hľadaní ( počas ) zvýšiť tlak v obruči a skontrolovať hlavne ventil ( bývajú vychodené a netesné od výroby), a následne obísť celý bazén - hlavne kontroluj zvary na fólii.
Keď nájdeš únik " zalepiť".
lepiacou sadou.
1. vyčistiť miesto poškodenia ( ak je možné vypustiť vzduch komplet alebo aspoň znížiť tlak )
2. vystrihnúť záplatu z vinilovej fólie ( zaobliť rošteky)
3. naniesť lepidlo na celú plochu záplaty a celé miesto lepenia -. nechať zavädnúť cca 2-3min.
4. priložiť záplatu na natreté miesto lepidlom a stlačiť. ( záplata má tendenciu rolovať sa). Podržať stlačené cca 5min. - výsledok
A. záplata drží ( malé miesta po obvode možno znova natrieť vinilom, nechť zavädnúť a znovu lepiť )
B. Záplata nedrží - zopakovať postup - povrch nebol dobre pripravený.

POZOR! Ak je v obruči viac tlaku ako treba je tendencia pri styku s lepidlom sa naťahovať. vznikne niečo ako vyťahaná bublina/ hrbol.

Veľa zdaru pri lepení.
0 0
koordinatoreva koordinatoreva

koordinatoreva je offline (nepripojený) koordinatoreva

ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať