Zavrieť

Porady

Ako na to

Milý poraďáci, mám koncesnú listinu na CK a dlhší čas mám pozastavené podnikanie. Prosím o zváženie, ako by som mohla tieto papiere buď niekomu za nejaký jednorázový alebo mesačný poplatok požičať /predať/ ? Neviem... Ale na druhej strane sa bojím, že keď fy zruším, papiere už na túto činnosť nedostanem. Je to už prísnejšie. Nájdem solídneho a seriózneho obch. partnera? Alebo navrhnite ďalšie obch. možnosti. Ďakujem... alebo ich hodím do Váhu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ak chces prevadzkovat CK, musis splnat podmienky tykajuce sa vzdelania a poctu rokov praxe, vid. Zivnostensky zakon. Obavam sa, ze z tohto dovodu nie je co predat, postupit, spenazit a pod.

    Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

    Aankaa
    Lianka Pozri príspevok
    Ak chces prevadzkovat CK, musis splnat podmienky tykajuce sa vzdelania a poctu rokov praxe, vid. Zivnostensky zakon. Obavam sa, ze z tohto dovodu nie je co predat, postupit, spenazit a pod.
    ... to je skôr myslené asi takto, že ak niekto chce prevádzkovať CK a nemá oprávnenie a ani nemá vo výhľade získať koncesnú listinu na túto živnosť, že ponúka seba ako zástupcu .
    Hm, možno sa niekto nájde, ja mám na cestovnú agentúru, a možno niekedy by sa dalo spolupracovať.... ale - akú maš prax ?Máš len papiere, alebo si kanceláriu skutočne viedla?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.