Zavrieť

Porady

vecna laska a strach so straty

(v kratkosti o co sa jedna) Spoznal som lasku cez net.Dalsi mesiac bude tomu 6 rokov.Ja mam 27 a on 21.Ona je z inej krajiny mimo eu.Chatujeme po ang.Vsetko sa to stalo uplnou nahodou ako keby nam nieco poseplo aby sme prisli na chat kde sme boli obaja po prvy krat a on klikla na mna a kecali sme.Po pol roku sa city zmenili na lasku a pritom sme obaja take nieco necakali a este ktomu cez net a na taku dialku.Ale laska nepozna hranice.Po 2ch rokoch som ju navstivil a prezili sme 10 najkrajsich chvil zivota.Podotykam este ze je to nas obojstranne uplne prvy vztach.Boli sme aj toho isteho nazoru ze nechceme vstupovat do vztahov a trapit sa hladanim ale pockat na tu pravu osobu.Verim ze to bol osud ktory nas spojil.Vsetky tie roky nam krasne isli a boli plne porozumenia a lasky.Napisali sme si uplne o vsetkom a vieme o sebe viac ako najblizsi o nas.Uz asi ani neexistuje nic o com by sme si nepovedali.Prebrali sme aj sexualne veci a aj vtom sme si sadli.Proste dokonale porozumenie.Par krat mansie skriepky ale to ktomu patri.Od prveho roka spolu sme si priali sa zobrat a stravit spolu vecnost.Chcela ale najskor si tam spravit vs.Takze sme vedeli ze to bude 7 rokov cakania ale to nam absolutne nevadilo lebo potom mame cely zivot.Toto leto sme mali na plane zasnuby ale ja som jej nevedel povedat ci na 100% pridem lebo koly krize boli zrusene leti z ba do ich mesta a tak bola ztoho smutna lebo nevedela co bude a ci bude po lete sklamana.Este ktomu ja som bol teraz posledne mesiace dost zaneprazdneny a niektore dni som bol len tak na hodinku na nete a byval som aj unaveny.Potom sa este pytala ci pridem a ja som jej povedal ze ja sa pokusim ale uvidim aka bude situacia s letenkami.Bolo jej smutno ze sme tak boli dohodnuti a ci vobec potom pridem aj dalsi rok na svadbu ale to som ju uistoval ze urcite.To bolo tak pred par mesiacmi a aj pred mesiacom ked sa to znova pytala.Od juna po skuskach na vs isla prvy krat na brigadu a vtedy nastalo nieco co ma teraz nici.
Tam mala spolupracujuceho ktory bol na nu velmi mily,dobry a stale jej so vsetkym pomahal a daval rady.Tak mi to povedala ze jej rada ze jej tak pomaha.Potom po 2ch tyzdnach bola uz taka smutnejsia a nie az taka zhovorciva ako predtym.Citil som ze nieco nie je v poriadku a pytal som sa jej ale nepovedala nic.Len ze ma v zivote zmatok a potrebuje cas to dat dokopy a je aj zmatena.Chcel som vediet co sa deje a ona ze nahle dostala strach ci budeme spolu stastne zit.A ze ako to bude aj s komunikaciu lebo len piseme.Cez telefon bolo len par viet vzdy o citoch ale nie neake dialogy.Mne moc nejde hovorova ang lebo to som na nete nevyuzival.Tak ma to este viac trapilo.Rozhodol som sa aj ze pojdem na kurzy a ona ze nech to nerobim koly nej ale len pre seba.Potom tuto nedelu som jej to otazkami naznacoval a citil som ze vsetko co to povedala neni to co ju skutocne trapy.Napokon mi o tom povedala ze sa jedna o toho spolupracovnika ze je taky mili na nu ze si zacina mysliet ze sa do neho zabuchla a ta predstava ju nici a pokusa sa stym bojovat.On vie o tom ze ona ma mna a on ani neviem o tom co sa jej stalo smerom k nemu.Povedal som jej ze som to citil ze je to o nom a uz dlhsie ma to trapy.Len chcela aby som sa koly nej netrapil ze to neni moja chyba a ze nechce aby som sa tak koly nej trapil.Povedala mi ze neveri ze existuje niekto lepsi ako ja a dalsi den som jej hovoril ze ju tak velmi milujem ze nemozem byt bez nej.Ze ani ona a ze sme spriaznene duse a nic to nezmeni.Ze ma lubi a bude ma lubit.Potom som jej navrhol nech necha tu pracu a tym sa to moze vyriesit.Povedala ze nenecha ani mna ani pracu a ze nechce stratit ani toho kamarata spolupracovnika.Hovoril som jej ze nech koly 2 tyzdnom snim nenecha nas 5 rocny vztach a hlavne teraz ked sa mame zasnubit.A ci uz nechce aby som cez leto prisiel.Mala len smutny vyraz (videli sme sa aj cez webkameru) a nic nepovedala tak som bol na tom este horsie a spytal som sa preco sa uz na to netesi ze sa zasnubime ze predtym sa vzdy velmi tesila.Nedala mi na to odpoved.Povedal som jej ze to je len platonicke co knemu citi a ze to sa stava ked je niekto na niekoho taky mily a dobry.Povedala ze aj tak zachvilu pojde na 5 dni prec tak nebude v praci.Od piatka (19.6) stale placem a uz mi prestalo aj chutit jest.Dnes sme si pisali ale len chvilu lebo zajtra ide na rodinny vylet a vrati sa v nedelu.Snazil som sa komunikovat tak ako predtym aby som ju nevyplasil ze sa stale trapim koly nej.Ani som jej to nepovedal aby som to nezhorsoval.Ale uz sa mi zda ze ta komunikacia z jej strany bola taka obsahovo slabsia i ked sme si aj zazartovali a potom uz musela koncit lebo sa musi pobalit tak sme si zazelali dobru noc a povedali milujem ta.
Ja ztoho aj tak nemam dobry pocit lebo vnutorne citim ako by sa nieco zmenilo a uz to neni ako predtym z jej strany.Aj si stale vycitam ze som mal predtym urobit viac aby som mohol toto leto prist a zistit este vtedy ze sa da ist aj z Viedne.Ale chcel som byt pohodlny a ist z BA ako predtym.Ak ma necha a zostane snim kedze snim je kazdy den v praci a ja som velmi daleko odnej a nemozem jej dat objatia a bozky ktore tak potrebuje.Teraz citim ako velmi ju lubim ze uz nedokazem nikoho tak lubit a ani sa o nikoho nezaujimam.Vevedel by som sa stym do konca zivota zmierit ze koly 2-3 tyzdnom snim by to cele skoncilo.Len placem kazdy den a praci sa to snazim udrzat v sebe ale ludia vidia na mne ze som neaky divny a uz ani nemam chut snikym komunikovat tak ako predtym.Myslim na to ze ak ma necha tak mam len 3 moznosti: 1) Bud budem cakat az by jej to snim nevyslo pripadne ze on by ju nechal 2) budem sa trapit cely zivot 3) skoncujem so zivotom.
Ako moze byt zivot taky nefer.Sami mi kolko krat povedala aby som ju nikdy neopustil a ja som jej povedal ze to ani nemozem lebo neviem bez nej zit a teraz koly tomu ze bol na nu mily by to chcela cele zahodit??? To je nefer!!! :\'(
Potreboval radu by som rady od Vas a aj od psychologa az by sa tu neaky nasiel ze co sa moze teraz diat v jej hlave.Ci moze koly 2 tyzdnom snim nechat 5 rocny vztach.Pripadne co by som mal spravit aby som ju nestratil.Ako ju usmernit tak aby som na nu netlacil a sama ho neako vypustila z hlavy.Uz si neviem sam pomoct a len nervozne cakam co bude dalej a je mi stale do placu.Jedlo ledva do seba dam.Napr. dnes 3 oblozene chybycky za cely den.Uz ani tolko nepijem ako predtym.Vypil som tak 2L teraz 0.5L.Ja sa tusim k smrti utrapim.Toto je velmi pomale zomieranie co prezivam
Usporiadat
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
no ja som lásku na dialku prezívala takmer rok, nebola to cezhraničná ale iba na SR, delilo nás 200 km. Stretávali sme sa raz na mesiac na víkend, raz on ku nam, raz ja k nim. Po roku som už bola taka nedočkava, kedy uz budeme spolu bývať, už som nemohla vydržať. Ked sa konečne k nám nastahoval, bola som v siedmom nebi, že ho konečne mam pri sebe, že cítim jeho vônu, dotyky, bozky... už sú to 4 roky.

Tým chcem povedať, že ten rok bol hrozne dlhy a keby som mala na niekoho čakať 6 rokov, neviem či by som dokázala takú lásku v sebe nájst...

Zelám aby našiel lásku, či uz vo svete alebo tu na Slovensku, hlavne nech nájde, nie je nič krajsie...
Naposledy upravil evka-janekova : 22.07.09 at 13:23
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

gypsynka Pozri príspevok
Bože, ja to už nemôžem čítať. Fakt mi to všetko pripadá ako by si "zamilovaný" z nás robil srandu, vymyslel príbeh a čakal na reakcie ľudí. Alebo to píše trinásťročný pubertiak a vydáva sa 27-ročného.
No...., ten zamilovaný je vo veľkej zamilovanej traume - "nevidí, nepočuje, nerozpráva" , nevie čo sa s ním deje, i keď má 27 rokov. Musí sa z toho vyliečiť sám, tu mu na PORADE nepomôže nik a ani doma. Prajem mu, aby z takejto lásky na diaľku rýchlo a čo najskôr vytriezvel, aby sa prebral zo "zamilovaného spánku" a začal rozumne konať, aby z toho neochorel. Myslím, že bol taký úprimný až vylial svoje láskové problémy sem na PORADU. Zamilovanosť si vek nevyberá, to je individuálne, preto nemožno ho za ten jeho príspevok odsudzovať, posmievať sa mu, neporozumieť mu.
Zamilovaný, prajem veľa šťastia a lásky, nech Tvoj zamilovaný príbeh skončí happy endom.
Naposledy upravil branislavp : 26.07.09 at 01:41
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
branislavp Pozri príspevok
No...., ten zamilovaný je vo veľkej zamilovanej traume - "nevidí, nepočuje, nerozpráva" , nevie čo sa s ním deje, i keď má 27 rokov. Musí sa z toho vyliečiť sám, tu mu na PORADE nepomôže nik a ani doma. Prajem mu, aby z takejto lásky na diaľku rýchlo a čo najskôr vytriezvel, aby sa prebral zo "zamilovaného spánku" a začal rozumne konať, aby z toho neochorel. Myslím, že bol taký úprimný až vylial svoje láskové problémy sem na PORADU. Zamilovanosť si vek nevyberá, to je individuálne, preto nemožno ho za ten jeho príspevok odsudzovať, posmievať sa mu, neporozumieť mu.
Zamilovaný, prajem veľa šťastia a lásky, nech Tvoj zamilovaný príbeh skončí happy endom.
Alebo aspoň nech má happy day......

0 0
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

Tak po dlhsej dobe som tu, aby som napisal zaverecne slova pre tych co chceli vediet ako to cele dopadlo.
Este predtym ako som isiel za nou som jej povedal, ze vecer kupujem letenku a ze na 100% pridem za nou.Vsetko bolo v poriadku az do druheho dna, kedy mi povedala lepsie teraz neprist, aby som nesiel zbytocne.Ja som uz ale mal kupenu letenku a ona chcela aby som ju zrusil.Povedal som, ze to nemozem a ze je to nefer povedat mi toto na dalsi den ked som uz kupil letenku.Povedala, ze potom ked pridem sa budeme rozpravat a uvidi ci tam bude este neaka sanca pre nas.Tak som odletel za nou.Na letisku ked som ju zbadal tak som bol stastny, ze ju opat vidim.Zobral som ju do narucia a objali sme sa.Chcel som ju aj pobozkat ale ona si otocila hlavu aby to bolo len na lice.Cestou v aute smerom do hotela mi hned na zaciatku povedala, ze by sme uz nemali dalej pokracovat.Ja som cely cas drzal jej ruku a povedal jej, nech nam da najskor tu sancu ako povedala a az potom nech sa rozhodne.Ked sme tak sedeli v aute tak povedala, ze stale tomu neveri ze toto nie je len sen ked sme takto pri sebe.Mne sa to tiez videlo ako sen po tolkych rokoch a tak som len chcel, ze ak je to sen nech sa nikdy neskonci.Ubytoval som sa na hoteli a dalsi den sme isli spolu na veceru a potom si posediet na prijemnom mieste kde sme si dali len nieco na pitie a hovorili sme o nas.Hladil som jej ruku a povedal jej nech sa rozhodne akokolvek ja to budem akceptovat.Cely rozhovor bol velmi dojimavy az sme mali slzy v ociach.Ale snazili sme sa kontrolovat.Na jej nazore sa nic nezmenilo.Povedala ze uz ku mne neciti lasku.Spytal som sa jej ci chce aby sme zostali v kontakte a povedala ano a chcela aby sme zostali najlepsimi kamaratmi.Bolo to pre mna tazke pocut take slova, ktore mi uz zobrali aj tu poslednu nadej ktora vo mne tlela.Stretavali sme sa len vecer, lebo cez den pracovala.O par dni neskor ked sme boli v restauracii tak som sa jej spytal co to vsetko sposobilo, ze to takto dopadlo.Predtym len hovorila, ze to neni koly nemu, ze je to len o nej a, ze sa to mohlo stat aj inde.Na tu otazku mi odpovedala, ze som bol cely cas ako anjel a az prilis dobry a mily na nu.Po tych rokoch, ze som sa nezmenil.A ze uz sa jej to tak nepacilo a na nom videla ze je mily, ale aj taky medzi dobrom a zlom.Na to som jej povedal, ze aj ja som sa zmenil a to aky som bol posledne tyzdne ma dost zaskocilo tym co spravila a tak som bol taky aky som bol.Mozno to bola ta chyba.Nemal som do toho davat tolko emocii.Mal som jej len povedat ked chce byt snim tak ja ju nedrzim aby nesla.Bol to proste pre mna sok ktory vyvolal vo mne tie emocie a ja som spravil chyby.Mal som prist hned ako mi prvy krat povedala, ze bojuje stymi citmi.Mal som prist vtedy, ked este bojovala a nebola rozhodnuta.Mozno by to aj tak nic nezmenilo a mozno ano.To sa uz vsak nikdy nedozviem.Zivot mi zmenil buducnost ktoru som videl snou.Cele som to napokon prekonal a idem si zacat stavat novu buducnost.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Budem ti drzat palce a prajem Ti, aby to cim skor prebolelo a bol si zas vesely a stastny. Asi to tak malo byt, osud Ti urcite prinesie do cesty tu pravu. Drz sa.
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Ahoj Zamilovaný!

Aj keď Teba určite bolí srdiečko, keď si prišiel o svoju lásku, myslím si, že je to správne. Konečne môžeš začať znova žiť plnohodnotný život. Myslím, že by si sa mal poriadne vyobliekať, navoňať a vyraziť niekam do mesta alebo v tento krásny slnečný deň aj na kupko. Otvor poriadne oči a všímaj si všetky tie krásne slečny okolo Teba. Držím Ti palce a dúfam, že raz tu napíšeš o svojej novej láske zo Slovenska, s ktorou sa stretávaš každý deň a ktorú miluješ viac ako ktorúkoľvek pred ňou. Maj sa krásne a prajem Ti, nech sa Ti darí.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

Teraz je pre teba pravdepodobne este priskoro zit naplno ako keby sa nic nestalo. Ale velmi ti to vsetci prajeme. Niekedy je taketo vytriezvenie z vlastneho sna to najlepsie co ti zivot prinesie. Viem ze to v tomto momente znie strasne kruto ale uvidis ze zivot ti sice zavrel jedny dvere ale otvoril dalsie k niékomu kto ta bude milovat tak ako ty jeho a kto ta nebude porovnavat s inym a bude ta milovat pre to aky si a bude si ta vazit.
A netrap sa tym co by bolo keby si prisiel, keby si bojoval skor keby , keby...
Su veci ktore sa nedaju spravit a city patria bohuzial k nim. Ak raz zacnes pochybovat o vztahu je len otazkou casu kedy sa tvoje pochybnosti naplnia, takze si myslim ze tvoj skorsi alebo neskorsi prichod by na veci nic nezmenil.

Mozno jedine keby :
Keby ste si boli sudeny tak by ste boli spolu, keby sa dali veci zvratit tak by ste ich zvratili. Mozno ta veta znie pateticky ale len to my pomohlo prekonat rozvod a zacat uplne na novo. Ked som s manzelstva po desiatich rokoch spolocneho zivota, dvoch firiem a perfektnej buducnosti ktoru som videla neskutocne jasne ostala ako sa povie na holickach. Zo vsetkeho my ostalo tri komody, chladnicka, manzelska postel, moja macka a dlzoby mojho manzela. Zato moja vtedajsia naj kamaratka si teraz uziva moje dve firmi ako vykonna riaditelka a zivot s mojim muzov v buducnosti ktoru som ja videla tak strasne jasne. No len nebola moja

Tym chcem povedat jedno niesom nejaky vynimocne silny clovek a ked som to prezila ja a postavila sa znova na nohy tak to dokazes aj ty a uvidis bude to stat za to.

vela stastia
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Krásne napísané a škoda, že sa aj v takýchto témach nedajú pridávať body. Myslím, že si silná žena, keď si zvládla to o čom píšeš a ešte keď sa na to dokážeš tak triezvo a s nadhľadom povzniesť. Mám u mňa 100 bodov. Prajem krásny deň.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

luckapastvova Pozri príspevok
Krásne napísané a škoda, že sa aj v takýchto témach nedajú pridávať body. Myslím, že si silná žena, keď si zvládla to o čom píšeš a ešte keď sa na to dokážeš tak triezvo a s nadhľadom povzniesť. Mám u mňa 100 bodov. Prajem krásny deň.
Dakujem strasne moc

Ale bohuzial ten triezvi pohlad a nadhlad funguju az teraz po styroch rokoch od rozvodu, a este sa stane ze zlyhava Ale povazujem to za obrovsky uspech lebo este pred dvoma som bola troska
Skoda ze stravenie takych skusenosti nejde rychlejsie

Snad to nasmu zamilovanemu pojde jednoduchsie
0 0
DominikaDominika DominikaDominika

DominikaDominika je offline (nepripojený) DominikaDominika

zamilovany Pozri príspevok
Cele som to napokon prekonal a idem si zacat stavat novu buducnost.
Táto veta sa mi najviac páči. Som rada, že už nemáš "chmúrne myšlienky" ako v úvode témy a myslíš do budúcna optimistickejšie. Želám veľa šťastia a lásky.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Ahoj zamilovaný, prajem Ti veľa zdravia, šťastia a lásky, nech sa Ti darí.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zamilovany Pozri príspevok
Tak po dlhsej dobe som tu, aby som napisal zaverecne slova pre tych co chceli vediet ako to cele dopadlo.
..............................
Cele som to napokon prekonal a idem si zacat stavat novu buducnost.
No konečne , len aby Ti to vydržalo .....
0 0
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

Ahojte, dakujem Vam za vsetky priania a podnety.Len skoda ze to neskoncilo happy endom tak ako som dufal.To co spravila ked som tam bol mi vlastne pomohlo ktomu, aby som to cele prekonal.Prisla ako zelanie smerom k oblohe, a po dlhom case odletela tak lahko ako motyl.Zivot vsak pokracuje dalej a motylov je nespocitatelne vela.Co bolo je uz minulost.Spomienky zostanu a city sa zmenia.Ja sa uz vsak tesim na to nove co pride.
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Aj mne sa zdá, že akosi rýchlo vytriezvel. Ja si stále myslím, že je to vymyslený príbeh. Mňa keby niekto utvrdil osobne v tom, že už o mňa nemá záujem, ešte len vtedy by som začala smútiť. A hľa, náš zamilovaný je zrazu taký vyliečený, že sa hneď teší na novú lásku.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Nejaky "srandista" sa tu trosku pozabaval a vyskusal si reakcie dospelakov. Haluz ako Brno;
Od sameho zaciatku nerealne a chore. Neverim ze niekde existuje normálny 27 rocny mlady muz, ktori by takto vnimal svet a jednal takymto spôsobom. A ak ano - tak by sa mal dat liecit
0 0
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

SyčákK cas a ako aj vsetko ostatne je relativne.Je len na nas kedy sa uvedomime.Cim skor tym lepsie.Ale ty si ma asi vobec nepochopil a ani nemozes pokial by si nezazil to co ja.Ked som tam bol tak som sa dost trapil a ver mi, ze to velmi bolelo a nevedel som ako mam pokracovat dalej.Po tom ako mi povedala priciny co to spustalo a celkovo aky postoj ktomu zaujala, sa nieco vo mne zlomilo a povedal som si, ja sa uz koly nej dalej trapit nebudem.Rozhodla sa tak ako rozhodla a ja nechcem stratit dalsie roky trapenim.Ak by som si toto neuvedomil, tak teraz by som bol na tom ovela horsie a potom by si zas pisal aby som sa prebudil.

gypsynka to nie je absolutne zalozene na case ze akosi rychlo vytriezvel.Ak sa voci mne niekto neferovo zachova tak to ma nakopne, aby som sa spamatal.Zavisi aj od toho akym sposobom ti clovek vyjadri, ze nema o teba zaujem.Ak by si zazila ten sposob co ja tak by si take veci nepisala.A nezabudaj este, ze vsetci sme individualni.Ak tebe nieco trva rok, to neznamena, ze vsetkym.Nic v zlom, ale to stym vymyslenym pribehom si fakt prehnala.Ja viem, ze ak ludia spoznaju nieco co sa nedeje kazdy den a nie je beznou realitou, tak myslenie ludi nedokaze take nieco lahko prijat.Vzdy tam budu otazniky.Ver ci never ja som napisal vsetko od srdca tak ako som to v danej chvili citil.Ak sa teraz pozriem spat bez tej depky tak sa mi moc nepaci, ze som si svoje sukromie takto zverejnil.Ale bolo to vtej chvili nieco co mi pomahalo davat tie emocie von zo mna, aby som tomu vsetkemu nepodlahol.

jaros5 chapem, ze asi pre teba je vsetko to co si nezazil ty, alebo aspon milion dalsich ludi nerealne.Ja sa vsak riadim sebou a nie tym co robi tych milion ludi.Vzdy som bol taky a aj budem.Vysvetli si ako chces.Podla teba vsetci ti co nevnimaju svet tvojimi ocami by sa mali liecit.Trochu krute myslenie na dospelaka.Kazdy vnima svet inak a ty nemas pravo sudit.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Všetci sme mu radili rýchle vytriezvenie ... a keď konečne vytriezvie, tak sa nám to zdá prirýchlo ...
Myslím, že sa stalo len to, čo sme väčšinou tvrdili ... toto nebola ozajstná láska, pretože virtuálna láska nemôže byť ozajstná ... Podľa mňa nevytriezvel počas toho jedného rozhovoru, v ktorom ho zbožňovaná odmietla ale celý tento vzťah k tomu smeroval ... proste bol na 99% predurčený na zánik ...

Veľa a šťastia a verím, že tento príbeh bude ešte mať happy end, no hlavnú ženksú rolu prevezme neaká iná ... nech sa ti darí
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Zamilovaný, alebo možno už aj odmilovaný, zmyslela som si na Teba keď som čítala v jednom časopise o sexe po internete. Ale to čo skutočne prežiješ, Ti žiaden počítač nenahradí. Zoznámiť áno, ale žiť v reále. Po rozpadnutom vzťahu je dobré chvíľu žiť single, venovať sa tomu čo Ťa baví, /nie internetu/, robí Ti radosť. Liečiť si rany novým vzťahom nie je najlepší nápad.
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Ked sme tak sedeli v aute tak povedala, ze stale tomu neveri ze toto nie je len sen ked sme takto pri sebe.Mne sa to tiez videlo ako sen po tolkych rokoch a tak som len chcel, ze ak je to sen nech sa nikdy neskonci.Ubytoval som sa na hoteli a dalsi den sme isli spolu na veceru a potom si posediet na prijemnom mieste kde sme si dali len nieco na pitie a hovorili sme o nas.Hladil som jej ruku a povedal jej nech sa rozhodne akokolvek ja to budem akceptovat.Cely rozhovor bol velmi dojimavy az sme mali slzy v ociach.Ale snazili sme sa kontrolovat.

Na jednej strane píšeš toto a na druhej strane toto: "Zavisi aj od toho akym sposobom ti clovek vyjadri, ze nema o teba zaujem.Ak by si zazila ten sposob co ja tak by si take veci nepisala." Tak ako ste sa vlastne rozišli, v dobrom či v zlom? Stále si odporuješ. Práve preto si myslím, že si si príbeh vymyslel.
0 0
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

gypsynka zly citat si pouzila pretoze to boli este tie prve dni ked som tam bol.Vtedy som to tazko znasal.Na hoteli som preplakal vela noci.Ty nevies ako som sa trapil, ked sa naraz konci nieco scim do buducnosti neratas.Ja som spomenul aj o nieco ine co bolo neskor.Ja si vnicom neodporujem a nic neni vymyslene.To co nezazijes sa ti vzdy bude zdat vymyslene, alebo tazko uveritelne.
Ked som napisal: ""Zavisi aj od toho akym sposobom ti clovek vyjadri, ze nema o teba zaujem" tak to uz bolo myslene na situaciu ktora sa stala neskor.V kratkosti som o tom pisal.Moc detailne som nechcel pisat, lebo by bolo toho vela.Vten den sme sa tak navecer isli povozit na lodi po Nile.Potom sme isli do kaviarne kde sme si posedeli a pokecali.Vtedy som sa jej spytal, co vsetko toto cele nastartovalo, lebo stale citim, ze neviem uplne vsetko.Moc sa nechcela o nas bavit.Ja som jej aj daval moznost, ze moze najskor len zit so mnou a az potom sa rozhodne ci by to tak chcela, ale ona ze to uz dalsi rok takto nevydrzi.Ked vydrzala 6 preco by nevydrzala este 1.Tak som jej povedal, ze chcem odist s vysvetlenim a po tych rokoch si to zasluzim vediet.Tak napokon mi povedala dalsie veci ktore predtym nikdy nespomenula.To bolo to co som spomenul, ked mi povedala, ze sa jej uz nepacilo, ze som bol stale ako anjel a prilis dobry a mily atd.Ze som sa po tych rokoch nezmenil, ale ona ano a uz sa jej to tak nepacilo.Chcela aby som bol dominantnejsi a aby som uz nebol taky dobry a mily.Chcela aby som bol tvrdsi.Ked som jej povedal, ze aj ja som sa zmenil tak nechcela tomu uverit.Hovorila to cele so zvysenym hlasom, lebo ju nebavilo hovorit o nas.To akym tonom mi to povedala a koly aj akym dovodom, zrazu vo mne ako keby zabilo emocie.Potom som jej aj povedal, zrejme je lepsie byt zlym ako dobrym a ona sa len pousmiala a povedala ano.Tak som sa jej podakoval, ze teraz mi je uz ovela lepsie a za nou uz viac plakat nebudem.A od toho dna som uz nemal tie emocie nemal.Stretavali sme sa aj dalsie dni, ale to uz bolo len ako keby som stretol osobu ktoru poznam a nic viac.Chcel som aby mi tam poukazovala neake miesta a tak.Citil som v srdci, ze ju stale lubim, ale emocie ktore som mal predtym a ktore mi davali bojovat za nu a vyznavat jej city uz boli prec a ja som mohol stat vedla nej bez toho, ze by mi bolo do placu, ze je uz koniec.Neviem ako by sa to dalo inak vysvetlit co to somnou spravilo.Asi aj tak to nikto nepochopi.Viem, ze v srdci sa to neda len tak zmazat.Ale emocie sa daju ukontrolovat a mysliet pozitivne a nie pod vplyvom silnych emocii.Laska je krasna ako ruza, ktora nas vie aj zranit.Pozitivum je, ze kazda rana sa zahoji.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať