Zavrieť

Porady

Dôležité! Je môj web zaujímavý 2

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ahoj, určite s pamatáte na moju tému, je môj web zaujímavý ? Celý web bol prerobený od základov. Mňa by zaujímalo či sa Vám páči a ak nie tak prečo ??? Pravdupovediac mám zhruba denne 40 navštev, ale na ten počet veľmi malý počet objednávok (masáže), tak som zvedavý, čo tých ľudí na mojom webe odrádza. Ak už niekto dojde na masáž, tak sa z 80% vracia, pretože tie sú na vysokej úrovni. Ale niečo bude vo webe, alebo neviem. Tak na tú stránku prosím choďte tak ako zákazníci a nie ako kritici. Popozerajte a potom sem prosím napíšte hodnotenie. Za každé objektívne a pravdivé ohodnotenie dám bod. Ďakujem a dúfam žemi pomôžete
www.relaxvip.sk
Usporiadat
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
To Steenko: Ďakujem za hodnotenie. Vyjadril by som sa ale k poslednej vete, že či sú ceny adekvátne kvalitám. Máme 4 ročnú zdravotnú školu odbor masér a návratnosť klientov zhruba 80% ak nie viac v poslednej dobe. Naozaj sa snažíme ku klientom pristupovať najprofesionálnejšie ako to len ide. Samozrejme sme upravili tak aj ceny. A chystáme ešte nejaké novinky, takže permanentným klientom ušetríme aj 40% z peňaženky Tak nás teda navštív a skús dúfam, že sa nesklameš

To Lianka a all: Web prerábal Michal Dragan. Myslím si, že som dostal super web za super cenu. Tak odporúčam každému jeho služby
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Tak trošku by som oživil tému. Po cca. roku a pol podnikania sa naša web stránka celkom pekne rozrástla. Čo na ňu hovoríte? Čo by ste zmenili, poprípade pridali. Chýba Vám tam niečo ?

Zaujíma ma to aj z dôvodu, že máme celkom dosť návštev, ale objednávok cca. rovnako ako trebárs keď bolo o 30 návštev menej. Dík za rady

Link v zadaní témy
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Stránka sa mi vo všeobecnosti páči, aj farby aj usporiadanie. Len sa mi zdá na stránke DOMOV priveľa textu. Stále sa ponáhľam, tak mám najradšej "nadpisy" a ak ma nejaký osloví, chcem k nemu podrobnejšie info. Toľko textu pokope málokedy čítam. Ale je to len môj názor, sú ľudia, ktorí sa neponáhľajú.
Stránka pôsobí príjemne a sviežo, prajem ti veľa spokojných zákazníkov.
0 0
msviki msviki

msviki je offline (nepripojený) msviki

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac
svieza stranka vyzera asi takto: http://www.relax.org.uk/

Ta zelena kombinacia (tmavej a svetlej) nie je az tak najstastnejsie zvolena. nemas tam ziadny kontrast. vyhod to zelene pozadie. Tmavozelena je super, .... mozno ale v kombinacii s inou farbou. svetlazelena to tam podla mna kazi... ;o(.
+ je tam vela rozdielnych farieb pisma....


Popripade aj :http://www.relaxstationfootmassage.com/#Price
...tiez keby tam ta stranka nemala to hlupe hnede pozadie. (priklad webu - jednostranovky, kde je vsetko co treba)

na tych prikladoch je aj nejaky marketing. takze len tak na inspiraciu.. odomna . Peace! ;o)
Naposledy upravil msviki : 02.03.11 at 12:18
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať