Zavrieť

Porady

Kráľ je mrtvý...

* 29.08.1958

+ 25.06.2009



RIP


Naposledy upravil Stanislav 1975 : 26.06.09 at 08:06
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03 Pozri príspevok
Moje dve z obľúbených


A ešte jednu nemôžem vynechať.




PS: Ozaj, spomenul sa on v téme o naj spevákoch?
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
astra Pozri príspevok
na jeho hudbe sme vyrastali, s jeho pesničkami, tancom a klipmi je navždy spojené dospievanie dnešných 40-nikov... Dnes asi vytiahnem jeho PL platne a budem spomínať...
Nie len 40-tnici ale aj mladsie rocniky okolo 30-tky ktori maju radi 80-roky nezabudnu na Michaela pretoze jeho pesnicky su vecne.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

akurat mam zapnute VH1 a pustaju jeho songy...

hrali aj moj oblubeny "remember the time" a este s manzelom mame velmi radi "smooth criminal"

mala som rada jeho hudbu, ale skor tie 80. a tak polovica 90.tych rokov... neskor uz to nebolo na moju notu...
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Kvietocek Pozri príspevok
Nie len 40-tnici ale aj mladsie rocniky okolo 30-tky ktori maju radi 80-roky nezabudnu na Michaela pretoze jeho pesnicky su vecne.
Aj ja okolo 20tky mam rad 80te roky. Aj 70te...aj 60te, aj 50te...vlastne aj 40te aj 30te a ked tak nad tym rozmyslam, aj barok a renesanciu napr. A poznam aj inych okolo 20tky, ktori to zdielaju. Nie je to az take zle s tym svetom dnes, neboj.
0 0
mato1219 mato1219

mato1219 je offline (nepripojený) mato1219

je to strata ale čo už dalo sa to čakať
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
mato1219 Pozri príspevok
je to strata ale čo už dalo sa to čakať
hej?prečo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
hej?prečo?
Stačí trochu preniknúť do problematiky , média sú toho plné ...

Tým nechcem povedať , že ovplyvňujú môj názor , je potrebné riadiť sa holými faktami v jeho živote .
Veď to aj na koňa bolo veľa ....
No na druhej strane si určitý podiel svojho zdravotného stavu mohol aj sám .

No , musí sa uznať , že je to škoda , mohol ešte niečo dokázať .
Škoda len , že skonal skôr , ako mohol urobiť veľký / možno ? / comeback ..
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Som rada, že som bola na jeho koncerte v Prahe, ďaľší žiaľ už nestihnem... Veľmi by som mu priala, aby ho to zastihlo až po tom turné, čo malo o chvíľu začať. Aspoň jeden koncert mohol ešte odspievať a cítiť tú podporu fanúšikov... No čo už, taký je život...
R.I.P.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Slayer666 Pozri príspevok
Aj ja okolo 20tky mam rad 80te roky. Aj 70te...aj 60te, aj 50te...vlastne aj 40te aj 30te a ked tak nad tym rozmyslam, aj barok a renesanciu napr. A poznam aj inych okolo 20tky, ktori to zdielaju. Nie je to az take zle s tym svetom dnes, neboj.
My už vieme, že máš rad všetku dobrú hudbu ...akurát som pozerala, že kde si...téma z oblasti hudby a žeby ťa tu nebolo, to by sa ani nepočítalo.
Inač tiež si myslím, že to bol skvelý spevák...jeho hlas...nenapodobiteľný!!!
A čo sa týka toho, že zomrel predčasne...už dávnejšie som zistila, že ľudia, ktorí sú obdarení nejakým talentom alebo majú niečo viac ako my ostatní, že je to na úkor ich života.
Tí najlepší umierajú mladí.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

0 0
alana.j alana.j

alana.j je offline (nepripojený) alana.j

Už je to niekoľko dní a ja som stále smutná. Po večeroch si na Youtube púšťam jeho piesne. A najmä Little Susie. Aj keď žil tak ako žil, keď spieval bol to kráľ.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Či už kráľ..alebo žobrák..nikto nie je nesmrteľný...ale jeho piesne ostanú...škoda len, že viac smútime za vzdialeným kráľom..ako blízkym žobrákom.
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

Vyrastala som na jeho pesničkách, niet pesničky, ktorú by som od neho nepoznala, všetky sú úžasné, bola to veľká STAR a v srdciach fanúšikov vždy aj bude.
Keď som po prvýkrát počula v rádiu infošku, že zomrel, aj slzičky mi vyšli.

Sú aj iní VEĽKÍ speváci, ale JACKO je JACKO...
0 0
alana.j alana.j

alana.j je offline (nepripojený) alana.j

No neviem, či sa to dá porovnávať. S MJ som strávila roky mladosti a na hudbe som závislá. Nielen na jeho hudbe.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.topky.sk/cl/100427/504089...aleju-betonom-
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Pekná rozlúčka na CNN /aj TA3/
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

pozerame to na BBC ... velmi dojimave...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja som to pozerala na STV2 a poviem vám,že som mala slzy na krajíčku a husiu kožu celú dobu ako som to pozerala...
ČESŤ KRÁĽOVI MICHAELOVI JACKSONOVI NAVŽDY!!!!!
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

pasuliatko Pozri príspevok
ja som to pozerala na STV2 a poviem vám,že som mala slzy na krajíčku a husiu kožu celú dobu ako som to pozerala...
ČESŤ KRÁĽOVI MICHAELOVI JACKSONOVI NAVŽDY!!!!!
No ja som to pozerala tiež na STV2, ale najlepšie to bolo, keď obaja moderátori boli ticho.
Ako ani pri Eurovízii, tak ani teraz neprekladali, a keď hovorili, tak práve keď bola hovorená reč tiež. Nemohla som sa ani snažiť počúvať, čo tam prítomní hovoria.
Čo sa týka príhovorov, tak najľudskejšia (ak nie jediná ľudská .... - to píšem kvôli tým komentátorom) bola MJ dcéra. Vtedy vyhŕkli aj mne slzičky.

No a ešte na margo aj JOJ-ky... hádam ešte horšie. Ak by to robil iba Bruno, bolo by to snáď excelentné Ale ten druhý ... nemám slov. A oni spolu to už bola takmer katastrofa. To nemáme na Slovensku schopných ľudí?! Alebo len nemajú šancu..

Nebite ma, ... to je môj názor.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

gabi: uplny suhlas... stv2 sme prepli na chvilu a ti klabosili uplne onicom... joj zacali veselo rozpravat o jeho zivote a preklat dokopy nula bodov... zacali sme to pozerat na tom BBC kde bol aj vynikajuci zvuk a az neskor sme zistili ze ta3 preklada, tak hovorene slovo sme mali ta3 a vystupenia BBC...

mna dojala k slzam brooke shields... a na zaver paris...

celkovo uznavam ze to bola vskutku excelentna rozlucka...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať