Zavrieť

Porady

Kráľ je mrtvý...

* 29.08.1958

+ 25.06.2009



RIP


Naposledy upravil Stanislav 1975 : 26.06.09 at 08:06
Usporiadat
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Na TA3 prekladali všetko
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Gabi03 Pozri príspevok
No ja som to pozerala tiež na STV2, ale najlepšie to bolo, keď obaja moderátori boli ticho.
Ako ani pri Eurovízii, tak ani teraz neprekladali, a keď hovorili, tak práve keď bola hovorená reč tiež. Nemohla som sa ani snažiť počúvať, čo tam prítomní hovoria.
Čo sa týka príhovorov, tak najľudskejšia (ak nie jediná ľudská .... - to píšem kvôli tým komentátorom) bola MJ dcéra. Vtedy vyhŕkli aj mne slzičky.

No a ešte na margo aj JOJ-ky... hádam ešte horšie. Ak by to robil iba Bruno, bolo by to snáď excelentné Ale ten druhý ... nemám slov. A oni spolu to už bola takmer katastrofa. To nemáme na Slovensku schopných ľudí?! Alebo len nemajú šancu..

Nebite ma, ... to je môj názor.
Plne súhlasím. Navyše mi veľmi vadili prestrihy a reklamy. Biznis je biznis!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Gabi03 Pozri príspevok
No ja som to pozerala tiež na STV2, ale najlepšie to bolo, keď obaja moderátori boli ticho.
Ako ani pri Eurovízii, tak ani teraz neprekladali, a keď hovorili, tak práve keď bola hovorená reč tiež. Nemohla som sa ani snažiť počúvať, čo tam prítomní hovoria.
Čo sa týka príhovorov, tak najľudskejšia (ak nie jediná ľudská .... - to píšem kvôli tým komentátorom) bola MJ dcéra. Vtedy vyhŕkli aj mne slzičky.

No a ešte na margo aj JOJ-ky... hádam ešte horšie. Ak by to robil iba Bruno, bolo by to snáď excelentné Ale ten druhý ... nemám slov. A oni spolu to už bola takmer katastrofa. To nemáme na Slovensku schopných ľudí?! Alebo len nemajú šancu..

Nebite ma, ... to je môj názor.
Súhlasím s Tebou,. že Bruno bol excelentný a druhý to len a len kazil-normálne mi liezol na nervy....
Ja som pozerala na TA3 hovorené slovo a na BBC vystúpenia.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Len ma tak zaraza jedna vec. Predtym bol Michael tercom vseliakych posmechov a ohovarani, nikdy som nestretol nikoho, kto by ho pocuval (alebo teda, od koho by som sa dozvedel, ze ho pocuva). A teraz ked odisiel, kazdy je zrazu ten najvacsi fanusik a uz dva tyzdne ludia smutia - VSETCI. Nie je to divne?

Aj ked nie je prvy. Mnohym uz smrt pomohla. Odkedy zomrel Freddie Mercury, je vzdy na prvom mieste vo vsetkych rebrickov najlepsich rockovych spevakov, to iste plati o Hendrixovi. Svet je cudne miesto.
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

No neviem, staršie veci od neho boli v pohode, ale ako sa začal maskovať a podrobovať operáciám...
Počula som jednu konšpiráciu:
Nie je mŕtvy, mal kopu dlhov...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mne bolo vzdy luto ze ho hraju malo, samotnu hudbu nevnimam tak pozitivne ako jeho uuuzasne videoklipy... u nas isli vzdy na plne pecky ked ich hudobne stanice hrali...

nedavno hrali aj jednu menej znamu pesnicku "ghosts" a pripomenulo mi to, ze MJ natocil kratky film s nazvom ghosts... tak sme ho hned skukli cez youtube... paraaaaaadne choreografie, uzasne kostymi... zakazdym mam az zimomriavky... presnejsie to vyvolaju len dva songy... v scream ako sa stupnuje ku koncu (ako su vykriky janet vs jacko) a potom ako zacina tanecna scena v klipe remember the time...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Slayer666 Pozri príspevok
Len ma tak zaraza jedna vec. Predtym bol Michael tercom vseliakych posmechov a ohovarani, nikdy som nestretol nikoho, kto by ho pocuval (alebo teda, od koho by som sa dozvedel, ze ho pocuva). A teraz ked odisiel, kazdy je zrazu ten najvacsi fanusik a uz dva tyzdne ludia smutia - VSETCI. Nie je to divne?

Aj ked nie je prvy. Mnohym uz smrt pomohla. Odkedy zomrel Freddie Mercury, je vzdy na prvom mieste vo vsetkych rebrickov najlepsich rockovych spevakov, to iste plati o Hendrixovi. Svet je cudne miesto.
Aj súhlasím, aj nesúhlasím.
Určite ho veľa ľudí počúvalo aj predtým, len si stretal asi tých nesprávnych.
A nie je fanúšik ako fanúšik. Pre niekoho bol "boh", pre niekoho "iba" muzikant.
A čo sa týka tej smrti.... podľa mňa ide o to, že je koniec tomu, aby niečo ďalšie skvelé skomponovali, napísali alebo zaspievali. Preto idú na dračku to, čo už existuje.
A samozrejme pre vyvolených je to skvelý biznis, čo je z môjho pohľadu smutné.

A ako som spomínala v predošlom príspevku. Na včerajšej rozlúčke asi bola jediná úprimná jeho dcéra (a aj obaja synovia), pretože ona nič iné nemala zo smrti svojho otca, len smútok a žiaľ nad stratou milovaného človeka - rodiny, rodiča!. (Kto je bližší ako vlastný rodič?!) Všetci ostatní z toho nejak profitovali a budú profitovať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som včera si tiež nenechala újsť poslednú rozlúčku s M.J. a bolo to všetko veľmi dojímavé . A jeho dcéra určite nezanechala jedno jediné oko bez sĺz.
Som toho názoru , že mu niektorí ľudia veľmi ubližovali .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Myslím, že bez ohľadu na to, kto bol alebo nebol jeho fanúšikom nemôže nikto povedať, že ho nikto nepočúval....

Nemyslím si, že na včerajšej rozlúčke boli úprimne smutné iba jeho deti /nič pravdivé a presné z jeho súkromného života nepoznáme/....to by som si nikdy nedovolila povedať hľadiac napríklad na jeho bratov, sestry, mysliac na jeho mamu....

Môj favorit nebol, jeho piesne počúvam rada a skoro celý čas rozlúčky som mala slzy v očiach, jednoducho ma to dojímalo a určite mal aj on tých, ktorí ho milovali...
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Včerajšia rozlúčka s MJ bola naozaj exelentná. Posledné slová dcéry Paris určite nenechali jedno oko suché, bolo to od nej krásne a spontánne ... Bolo vidieť, že miloval svoje deti a oni jeho. Čo všetko sa ukrývalo v jeho duši vedel len on sám. Určite ostane v srdciach a spomienkach mnohých z nás.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

evina Pozri príspevok
Myslím, že bez ohľadu na to, kto bol alebo nebol jeho fanúšikom nemôže nikto povedať, že ho nikto nepočúval....

Nemyslím si, že na včerajšej rozlúčke boli úprimne smutné iba jeho deti /nič pravdivé a presné z jeho súkromného života nepoznáme/....to by som si nikdy nedovolila povedať hľadiac napríklad na jeho bratov, sestry, mysliac na jeho mamu....

Môj favorit nebol, jeho piesne počúvam rada a skoro celý čas rozlúčky som mala slzy v očiach, jednoducho ma to dojímalo a určite mal aj on tých, ktorí ho milovali...
Môj význam úprimne smutného v tom zmysle, že nič iné z toho nemali. Nemyslím si, že bratia okrem smútku aj viac alebo menej profitovali. O jeho rodičoch sa nevyjadrujem, lebo neviem.

Ako som písala, je to môj názor. A môj názor je vytvorený na základe určitých informácií, viem, že nie kompletných.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Je to smutné keď niekto zomrie a ešte v takom veku, keď ešte mohol veľa toho pre hudbu spraviť. Treba si uctiť jeho pamiatku a nechať ho nech odpočíva v pokoji.
Mne sa tiež páčia niektoré jeho pesničky. Nikdy neposudzujem človeka podľa toho čo sa napíše alebo nahovorí. Poznám to podľa vlastnej skúsenosti a ako mi to ublížilo a nielen mne ale aj mojim deťom.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Slayer666 Pozri príspevok
Len ma tak zaraza jedna vec. Predtym bol Michael tercom vseliakych posmechov a ohovarani, nikdy som nestretol nikoho, kto by ho pocuval (alebo teda, od koho by som sa dozvedel, ze ho pocuva). A teraz ked odisiel, kazdy je zrazu ten najvacsi fanusik a uz dva tyzdne ludia smutia - VSETCI. Nie je to divne?

Aj ked nie je prvy. Mnohym uz smrt pomohla. Odkedy zomrel Freddie Mercury, je vzdy na prvom mieste vo vsetkych rebrickov najlepsich rockovych spevakov, to iste plati o Hendrixovi. Svet je cudne miesto.
no je to už pár rokov, čo som deťom kúpila album Bad, počúvali ho denne niekoľkokrát a dlho, myslím, že je to jedna z naších najobohratejších platní...potom prišli iní a iná muzika, život ide ďalej....potom sa ho snažil niekto zdiskreditovať, čo sa aj podarilo.....
jeho smrť nás veľmi zaskočila, máš pravdu, smútime, je za kým! Nech odpočíva v pokoji.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

kukučka Pozri príspevok
no je to už pár rokov, čo som deťom kúpila album Bad, počúvali ho denne niekoľkokrát a dlho, myslím, že je to jedna z naších najobohratejších platní...potom prišli iní a iná muzika, život ide ďalej....potom sa ho snažil niekto zdiskreditovať, čo sa aj podarilo.....
jeho smrť nás veľmi zaskočila, máš pravdu, smútime, je za kým! Nech odpočíva v pokoji.
Ludia, vazne nie je potrebne, aby mi teraz kazdy napisal, ze MJ mal rad aj predtym (ak som ta teda spravne pochopil...ak nie, tak akoby som nic teraz nepovedal). Hovoril som vseobecne o tom, ake mam z toho vsetkeho dojmy. Pocuvali ste MJ aj predtym alebo ste si ho aspon vazili? Tak potom sa vas moje slova netykaju a tym to hasne.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

evina Pozri príspevok
Myslím, že bez ohľadu na to, kto bol alebo nebol jeho fanúšikom nemôže nikto povedať, že ho nikto nepočúval....
Trosku sa to tu zahltilo, tak som si tvoj prispevok nevsimol. Len jednu vec sa chcem opytat, lebo neviem, ci som ta spravne pochopil. Chcela si naznacit, ze niekto tvrdi (asi ja), ze ho nikto nepocuval, alebo ze nikto nemoze o sebe povedat, ze ho nepocuval?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Slayer666 Pozri príspevok
Trosku sa to tu zahltilo, tak som si tvoj prispevok nevsimol. Len jednu vec sa chcem opytat, lebo neviem, ci som ta spravne pochopil. Chcela si naznacit, ze niekto tvrdi (asi ja), ze ho nikto nepocuval, alebo ze nikto nemoze o sebe povedat, ze ho nepocuval?
No z Tvojho príspevku mi vyšlo áno, že ho nikto nepočúval- tak mi to vyznelo

Slayer666 Pozri príspevok
Len ma tak zaraza jedna vec. Predtym bol Michael tercom vseliakych posmechov a ohovarani, nikdy som nestretol nikoho, kto by ho pocuval (alebo teda, od koho by som sa dozvedel, ze ho pocuva). A teraz ked odisiel, kazdy je zrazu ten najvacsi fanusik a uz dva tyzdne ludia smutia - VSETCI. Nie je to divne?

Aj ked nie je prvy. Mnohym uz smrt pomohla. Odkedy zomrel Freddie Mercury, je vzdy na prvom mieste vo vsetkych rebrickov najlepsich rockovych spevakov, to iste plati o Hendrixovi. Svet je cudne miesto.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bude to asi tým, že my sme ho zažili v časoch jeho plnej slávy
asi si mladší, ako moje deti
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Ano, som mladsi. A hovoril som o svojich rovesnikoch predovsetkym, pochopitelne. Ibaze ja som vobec nepovedal, ze ho nikto nepocuval (ako by som mohol????? predal 750 000 000 kusov...vlastne vzdy je tu ta moznost, ze platne boli pouzite na frisbee). Ale z mojich rovesnikov, teda ludi okolo 20ky, ho nikto nepocuval, alebo aspon o nikom neviem. A to som povedal; nie, ze ho nikto nepocuval, ale ze nikoho takeho nepoznam. To je velky rozdiel. A teraz ako tak pozeram, kazdy od hip-hoperov, cez heavymetalistov a punkacov a vratane tych, co hudbu pocuvaju ''jednym uchom'', kazdy ''R.I.P. Michael Jackson''.

Ja som si ho vzdy (v uvodzovkach vzdy) vazil. Povazujem ho za velmi schopneho r&b/soul/funk-oveho spevaka a tiez velmi zrucneho skladatela.

Ale zas na druhej strane, myslim si, ze sa to uz trochu prehana. Uz dva tyzdne sa o nicom inom ani nehovori. A napr. nezda sa mi, ze sa takto smutilo aj za Rayom Charlesom.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Slayer666 Pozri príspevok
Ano, som mladsi. A hovoril som o svojich rovesnikoch predovsetkym, pochopitelne. Ibaze ja som vobec nepovedal, ze ho nikto nepocuval (ako by som mohol????? predal 750 000 000 kusov...vlastne vzdy je tu ta moznost, ze platne boli pouzite na frisbee). Ale z mojich rovesnikov, teda ludi okolo 20ky, ho nikto nepocuval, alebo aspon o nikom neviem. A to som povedal; nie, ze ho nikto nepocuval, ale ze nikoho takeho nepoznam. To je velky rozdiel. A teraz ako tak pozeram, kazdy od hip-hoperov, cez heavymetalistov a punkacov a vratane tych, co hudbu pocuvaju ''jednym uchom'', kazdy ''R.I.P. Michael Jackson''.

Ja som si ho vzdy (v uvodzovkach vzdy) vazil. Povazujem ho za velmi schopneho r&b/soul/funk-oveho spevaka a tiez velmi zrucneho skladatela.

Ale zas na druhej strane, myslim si, ze sa to uz trochu prehana. Uz dva tyzdne sa o nicom inom ani nehovori. A napr. nezda sa mi, ze sa takto smutilo aj za Rayom Charlesom.
Nuž sila slova.....
Ale počúvali ho veru aj mladší - viď moja dcéra, Tvoja rovesníčka....
Keby ľudia nemali záujem, nehovorilo by sa .... myslím, že sa bude ešte dlho rozprávať....
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Ak niekto natrafíte na celú verziu z bbc na stiahnute tak pošlite link,, ja som to nevidel.... THX
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať