Zavrieť

Porady

Internet Explorer

Ahojte, po stiahnutí novej verzie (myslim, ze Explorer 8) sa mi zdá, že mi pomalšie pracuje počítat, môžete mi poradiť, ako sa vrátiť k predošlej verzii Explorera?
Ďakujem.
Usporiadat
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

A spustila si niektorý z upratovacích programov? Ak nie, tak si spusť CCleaner a nezabudni dať opraviť registre - to je u Teba po 4 rokoch veľmi dôležité.
0 0
pepee pepee

pepee je offline (nepripojený) pepee

no vsetko som upratala, ako som uz spominala.. antimalware, ccleaner, defraggler.. uvolnila som zopar giga v pamäti..
ale stale je to pomale, hlavne pri spusteni internetu,
takze sa asi nakoniec vratim k tomu, ze chcem odinstalovat IE8
co sa mysli opravenim registrov?
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

V programu CClener je v hlavním okně možnost myslím Registr nebo Čištění registru, klepni na to a dej vyhledat problémy. Program vyhledá změny nebo problémy v registru, které může opravit.
Před opravou nabídne vytvoření zálohy, kterou udělej, otevře se okno, kde si najdeš umístění, kam budeš tyto zálohy registru (při dalším čištění) vždy ukládat.
Záloha je ve formátu registrační položky, pokud se po čištění objeví problém, můžeš z této zálohy vrátit všechny provedené změny zpátky poklepem na tuto položku a odsouhlasením zápisu do registru.
To je všechno
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Ja by sa skor pozrel na to , kolko programov sa ti spúšťa po spustení windows, je to vpravo dole na lište znázornené ikonkami a ďalšie spustené aplikácie uvidíš, keď dáš spustiť "msconfig" - po spustení - tam sa ti ukážu aplikácie bežiace na pozadí, všetky nepotrebné pokial sú ti známe a nepotrebuješ ich tak povypínaj.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

//keď dáš spustiť "msconfig" - po spustení - tam sa ti ukážu aplikácie bežiace na pozadí
To ukáže aj CCleaner
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zdravím, kontrolu programů spouštěných současně se systémem jsme radili už na předchozí stránce, zkusila to, ale vrátila opět všechno zpátky, zřejmě zakázala nějakou aplikaci, která je potřeba pro konfiguraci systému a objevovala se jí chybová hláška.
Zapomněli jste přečíst i první stránku
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať