Zavrieť

Porady

Skype

Ahojte,
mám taký problém, že mi nejde na jednom notebooku prihlásiť sa na skype...Píše mi tam, že chyba na disku...keď sa ale prihlásim pod iným menom, tak to ide...na inom PC nemám s tým problém...

Čo by to mohlo byť?

ĎAKUJEM
Usporiadat
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Asi novy majitel (Microsoft) zistuje ako cely Skype funguje, no a potom to takto vypada...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

dalid: presne, mrkvosofti do domrkvovali
0 0
maurer2 maurer2

maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

Toto nie je nic nove ale ak niekomu staci bezny hovor bez videa tak staci skusit moze bezat sucasne z skype, http://www.voipdiscount.com/en/instructions.html
samozrejme potrebujete sa zaregistrovat tak ako na skype
zatial som spokojny mal som ho pred asi pred 2r a pri tomto nespolahlivom klientovi ho mam znova je k nemu aj cestina ale treba ju Googlit .. http://www.tet.cz/topic.php?p=1295
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

vedeli by ste mi poradiť, ak do skype dám nejaký odkaz na stránku je to modrým a ked som klikla dalo sa mi to otvoriť ale neviem prečo teraz nejde otvoriť musím skopírovať a otvoriť v novom okne??? dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nikto nevie poradiť?
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

sybila3 Pozri príspevok
vedeli by ste mi poradiť, ak do skype dám nejaký odkaz na stránku je to modrým a ked som klikla dalo sa mi to otvoriť ale neviem prečo teraz nejde otvoriť musím skopírovať a otvoriť v novom okne??? dík
V ostatných programoch ti odkazy fungujú?
Neinštalovala si novú verziu prehliadača, Skype...?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

neviem akú novú verziu prehliadača skype, doteraz mi to išlo ale už ale týžden nie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ahojte odborníci od PC a súvisiaceho príslušenstva, potrebujem poradiť, ale poprosím po-lopate som PC gramblavá
môj "pán bytný" /teda moj chlap/ je mimo SR, pred odchodom si nainštaloval Skype do mobitelu, doma sme to skúšali on z mobitelu my na notebuku, fungovalo to. vonku nemá prístup na net cez wifi, spolubývajúci ma notebuk a zaplatený kreditný net. dnes sa chcel pripojiť ale vypísalo mu, že má nesprávne meno alebo heslo
ďakujem
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no to bude tym ze zadal zle meno alebo heslo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
no to bude tym ze zadal zle meno alebo heslo
ale on si je istý, že nie, veď teda dúfam že nie je mešuge
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

lujza.j Pozri príspevok
ale on si je istý, že nie, veď teda dúfam že nie je mešuge
stačí, že mal SHIFT zapnutý - a už nemusí byť správne /ak to písal malými písm. doma/
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pozri tak mu zaloz ty ,alebo on nech si zalozi novy ucet na skype a hotovo
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nuz,ked je problem len v mene,alebo hesle, my ti nepomozeme...jedine ten,kto pozna heslo .-)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ahojte odborníci od PC a súvisiaceho príslušenstva, potrebujem poradiť, ale poprosím po-lopate som PC gramblavá
môj "pán bytný" /teda moj chlap/ je mimo SR, pred odchodom si nainštaloval Skype do mobitelu, doma sme to skúšali on z mobitelu my na notebuku, fungovalo to. vonku nemá prístup na net cez wifi, spolubývajúci ma notebuk a zaplatený kreditný net. dnes sa chcel pripojiť ale vypísalo mu, že má nesprávne meno alebo heslo
ďakujem
nech skúsi https://login.skype.com/account/logi...ccount%2Flogin
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ďakujem za rýchle odpovede, ste zlatúšikovia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ahojte moju zlatí, zase mám na vás otázočku, neviete náhodou ako je to: môj pán bytný si kúpil v De kreditný internet s 200Mb, neviete náhodou koľko tak žerie to volanie a písanie cez skype?ďakujem
Naposledy upravil lujza.j : 17.07.11 at 17:48
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ahojte odborníci od PC a súvisiaceho príslušenstva, potrebujem poradiť, ale poprosím po-lopate som PC gramblavá
môj "pán bytný" /teda moj chlap/ je mimo SR, pred odchodom si nainštaloval Skype do mobitelu, doma sme to skúšali on z mobitelu my na notebuku, fungovalo to. vonku nemá prístup na net cez wifi, spolubývajúci ma notebuk a zaplatený kreditný net. dnes sa chcel pripojiť ale vypísalo mu, že má nesprávne meno alebo heslo
ďakujem
Môžeš uviesť v čom bol problém, prípadne riešenie pre tých, ktorí by to potrebovali riešiť?
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza.j Pozri príspevok
Ahojte moju zlatí, zase mám na vás otázočku, neviete náhodou ako je to: môj pán bytný si kúpil v De kreditný internet s 200Mb, neviete náhodou koľko tak žerie to volanie a písanie cez skype?ďakujem

45minut zoberie 3MB. Volanie na klasicke telefonne cisla byva lacnejsie, treba kupit kredit. Pisanie bere len par kB
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alla66 Pozri príspevok
Môžeš uviesť v čom bol problém, prípadne riešenie pre tých, ktorí by to potrebovali riešiť?
alla, klasika nezapamätal si poriadne heslo, zriaďoval to pred odchodom myslel si že si to určite bude pamätať a nezapamätal. tak si to urobil na novo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať