Zavrieť

Porady

??BIOMEK??

Stala sa mi taká,možno ani nie zvláštna vec.Minulý týždeň u nás zvonil tlf,bola tam akási slečna,pani, vraj robia anketu o zdravotníctve.Nezvyknem sa chytiť na takéto telefonáty, ale tentoraz... Dnes mi zavolali z firmy Biomek Zvolen, vraj som v tej ankete mala šťastie a vyhrala som.Mám si na bud.sobotu pozvať k nám ešte 2 manž.páry, z fy nám prídu predviesť svoje výrobky-liečba pohyb.ústroj. a množstvo iných chorôb.Zároveň nás všetkých bezplatne ošetria, ja som k tomu vyhrala prenosný TV, tuším sadu výrobkov a k ničomu ma to nezaväzuje...Skusila som hľadať www.biomek.sk, nič také tu nie je, čo si myslíte? Stretli ste sa už niekto z Vás s niečím takým? (tuším mi je podozrivé aj keď prehrám, aj keď vyhrám )
Usporiadat
kolesar kolesar

kolesar je offline (nepripojený) kolesar

Aj ja som bol na takej akcii v oktobri 2007. Zakúpil som si Hydrosanu a veľmi to ľutujem ! Cievka vydržala max. 30 procedúr , ale čo je ešte lepšie -" novú ponúkajú za 1450 Sk "-dá sa kúpiť za 400 Sk.Celú súpravu ponúkali "v akcii " za 12 990 Sk !Dostať to aj za 5100 SK. To sú OBCHODNÍCI. Nikdy viac od BIO-MEK com,s.r.o.
0 0
ikovacikova ikovacikova

ikovacikova je offline (nepripojený) ikovacikova

duchom veľmi mladá
Dnes chcem reagovať aj ja na výrobky ponúkané fa Medi-vital, pretože sme aj my naleteli, čo sa týka výrobku Hydrosana. Lenže našťastie som si zopár vecí chcela zistiť, tak som vbehla na internet, kde som s hrôzou zistila, že ceny na voľnom trhu sa pohybujú od dnes už nejakých 4.000,- Sk. Volala som obchodnú inšpekciu a oni mi poradili, aby som zrušila kúpno-predajnú zmluvu, pretože do 7 pracovných dní máme na to nárok, nezávisle na tom, či bol výrobok používaný, alebo nie. Tak sme im to vrátili a teraz čakáme na peniaze. Samozrejme, že pani, podpísaná pod vedením fa Medivital bola veľmi nepríjemná a za žiadnu cenu nechcela od odstúpenia zmluvy pristúpiť. Nakoniec síce ano, ale s tým, že si bude uplatňovať 20% vrátenia peňazí. Nato nám obchodná inšpekcia oznámila, že je to protiprávne a máme sa obrátiť na obchodnú inšpekciu do Prievidze, pretože fa spadá pod tento kraj. Je možné dokonca podať trestné oznámenie za obohacovanie sa. A to neviem, či fy stojí zato. Už aj tak svojou chamtivosťou majú dosť zlé meno.
Iveta
0 0
CARBONATKA CARBONATKA

CARBONATKA je offline (nepripojený) CARBONATKA

Včera som sa stala účastníčkou jednej prezentácie BIO-MEK,ale to vám poviem nikdy viac.Už na začiatku mi bol predvádzajúci podozrivý.Bol autom ale na drzovku si vypýtal víno a fajčil ako turek a to stále mlel o zdraví.Keď sme sa pýtali na cenu stále nás odbíjal že keď chceme lacné veci máme ísť do jedného nemenovaného hypermarketu.Než nám ukázal všetky výrobky uplynulo 5 hodín no boli sme už unavený zjvne aj on a ešte bol aj podráždený .Začal nás tlačit do kúpy výrobkov,úplne nás to odradilo a vtedy začal zúriť,že hneď na začiatku sme mu mali povedať
,že nemáme peniaze a že už dávno mohol byt´s det´mi doma. Organizátorku
obvinil,že to robila len kvôli prémii ,ktorú jej odmietol dat´a ani je ju nedal,lebo nesplnila podmienky.Poviem vám s takou drzostou som sa ešte nestretla a to bol u nej doma.Ako som už písala NIKDY VIAC!!!!!!!!!!!!
0 0
Monča Monča

Monča je offline (nepripojený) Monča

Mne dokonca predvčerom volala slečne z Košíc, že som na Autosalóne v Nitre 2007 súťažila o auto, ktoré som nevyhrala, ale za to som vyhrala v ich firme piknikovú deku a večeru pre 2 manželské páry spojenú s prezentáciou a tam mi odovzdajú deku. Poďakovala som. Nemám záujem. Takéto telefónáty mala za posledný týždeň celá moja rozvetvená rodina. Zarazilo ma, že už vyťahujú aj údaje spred 2 rokov, volajú 80 ročným ľuďom, ktorí už dobre nepočujú a ktorí sú z toho v šoku. Zrejme už majú vyčerpanú zásobáreň potencionálnych "zákazníkov".
0 0
Eva222 Eva222

Eva222 je offline (nepripojený) Eva222

Ja som tiež mala telefonat z biomeku a povedali my že som vyhrala večeru v reštaurácií + stolové hodiny a môžem si pozvať aj ďaľší manželský pár a vtedy dostanem príbor.Nejdem tam lebo manžel nechce ísť je mu to trápne.
Raz som mala doma aj prezentáciu s hrncami z titánu a dostala som
podložku na posteľ z ovčieho rúna nikto si nič nemusel objednávať. Prišla milá sympatická pani a všetko prebehlo v pohode.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať