Zavrieť

Porady

Zápočtový list

Dobry den,
chcela by som poprosit o radu ohladom zapoctoveho listu. Zamestnanec skoncil pracovny pomer, vystavim mu zapoctovy list za dobu, ktoru v nasej firme odpracoval a k udajom o naroku a cerpani dovolenky taktiez zapocitam len dobu, ktoru odpracoval v nasej firme alebo nacitam aj zo zapoctoveho listu od predchadzajuceho zamestnavatela? Zamestnanec mi dolozil 6 zapoctovych listov z predchadzajuch zamestnani, a z toho 5 kopii. Mozem uznat kopiu pri nacitani dob?
Dakujem.
Usporiadat
masetr603 masetr603

masetr603 je offline (nepripojený) masetr603

Ahojte,
chcem sa spytat ci zamestnavatel moze do zapoctoveho listu listu uviest ako dovod skoncenia pracovneho pomeru nasledovne:"§ 60 ZP - dohodou na navrh zamestnavatela pre hrube porusenie pracovnej discipliny"Moze pouzit takuto formulaciu??
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

masetr603 Pozri príspevok
Ahojte,
chcem sa spytat ci zamestnavatel moze do zapoctoveho listu listu uviest ako dovod skoncenia pracovneho pomeru nasledovne:"§ 60 ZP - dohodou na navrh zamestnavatela pre hrube porusenie pracovnej discipliny"Moze pouzit takuto formulaciu??
máte záujem poškodiť bývalému zamestnancovi?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

masetr603 Pozri príspevok
Ahojte,
chcem sa spytat ci zamestnavatel moze do zapoctoveho listu listu uviest ako dovod skoncenia pracovneho pomeru nasledovne:"§ 60 ZP - dohodou na navrh zamestnavatela pre hrube porusenie pracovnej discipliny"Moze pouzit takuto formulaciu??
A zamestnanec taku dohodu s takymto dovodom podpisal??
0 0
masetr603 masetr603

masetr603 je offline (nepripojený) masetr603

Stalo sa to mojmu znamemu, dohodu podpisal v strese, myslim ze ani poriadne nevedel co podpisuje. Teraz som pozeral vsetky papiere ake dostal od zamestnavatela a najviac ma zarazil ten dovod vypovede v zapoctovom liste, to ho podla mojho nazoru a ako tu uz aj padlo poskodzuje pri hladani si dalsej prace. Celkovo sa mi ten dovod vypovede nepozdava, aky mate na to nazor? Moze teraz este nieco zmenit, minimalne s tym zapoctovym listom? Dakujem za odpovede.
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

Dobrý deň, idem prvý krát vypisovať zápočtový list a chcem Vás poprosiť o pomoc.
V mzdovom programe som našla len "Potvrdenie o dĺžke zamestnania a o zápočte dôb zamestnania." Môžem to považovať za zápočtový list?
Dáva sa len zamestnancovi, alebo si aj ja mám odložiť kopiu alebo sa to ešte niekam posiela?
Uvádza sa tam dôvod skončenia pracovného pomeru, spôsob skončenia prac.pomeru a druh vykonávaných prác? lebo tieto kolonky mi zostali prázdne tak neviem či ich mám vyplniť...
A ešte posledná vec, zamestnanie trvalo od 1.2.2005 do 10.12.2012, zamest. nebola ani raz PN, bola len na MD v r. 2007, vypísalo mi tam 7rokov a 314dni! prečo 314? Nemalo to byť 345?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cibka1 Pozri príspevok
Dobrý deň, idem prvý krát vypisovať zápočtový list a chcem Vás poprosiť o pomoc.
V mzdovom programe som našla len "Potvrdenie o dĺžke zamestnania a o zápočte dôb zamestnania." Môžem to považovať za zápočtový list? ANo, je to presne on.
Dáva sa len zamestnancovi, alebo si aj ja mám odložiť kopiu alebo sa to ešte niekam posiela? Dáš ho zamestnancovi.
Uvádza sa tam dôvod skončenia pracovného pomeru, spôsob skončenia prac.pomeru a druh vykonávaných prác? lebo tieto kolonky mi zostali prázdne tak neviem či ich mám vyplniť...Áno, vyplníš ich.
A ešte posledná vec, zamestnanie trvalo od 1.2.2005 do 10.12.2012, zamest. nebola ani raz PN, bola len na MD v r. 2007, vypísalo mi tam 7rokov a 314dni! prečo 314? Nemalo to byť 345? Vypisuješ celú dobu trvania PP, t.j. aj počas MD a RD. Je to 7 rokov 314 dní.
V texte.
Naposledy upravil Tweety : 30.01.13 at 09:14
2 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

Ďakujem Tweety za rýchlu odpoveď.
Prečo mi v potvrdení uviedlo 314 dni keď mne to vychádza na 345?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cibka1 Pozri príspevok
Ďakujem Tweety za rýchlu odpoveď.
Prečo mi v potvrdení uviedlo 314 dni keď mne to vychádza na 345?
Možno máš zle nastavené dátumy v mzdovom softe, skús popozerať.
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

dátumy mám dobre nastavené, na potvrdení je uvedené že pracovný pomer trval od 1.2.2005 do 10.12.2012
neviem kde by to mohlo byť zle nastavené... tak môžem to prepísať na 345?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cibka1 Pozri príspevok
dátumy mám dobre nastavené, na potvrdení je uvedené že pracovný pomer trval od 1.2.2005 do 10.12.2012
neviem kde by to mohlo byť zle nastavené... tak môžem to prepísať na 345?
Áno, samozrejme musíš započítať tak, ako to vychádza. 314 je správne.
Naposledy upravil Tweety : 30.01.13 at 09:13
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

cibka1 Pozri príspevok
Dobrý deň, idem prvý krát vypisovať zápočtový list a chcem Vás poprosiť o pomoc.
V mzdovom programe som našla len "Potvrdenie o dĺžke zamestnania a o zápočte dôb zamestnania." Môžem to považovať za zápočtový list?
Dáva sa len zamestnancovi, alebo si aj ja mám odložiť kopiu alebo sa to ešte niekam posiela?
Uvádza sa tam dôvod skončenia pracovného pomeru, spôsob skončenia prac.pomeru a druh vykonávaných prác? lebo tieto kolonky mi zostali prázdne tak neviem či ich mám vyplniť...
A ešte posledná vec, zamestnanie trvalo od 1.2.2005 do 10.12.2012, zamest. nebola ani raz PN, bola len na MD v r. 2007, vypísalo mi tam 7rokov a 314dni! prečo 314? Nemalo to byť 345?
ako si prišla k tým 345 ? Výpočet zo SW je správny (8 rokov by bolo 31.1.2013, prac.pomer skončil 10.12.)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cibka1 Pozri príspevok
Ďakujem Tweety za rýchlu odpoveď.
Prečo mi v potvrdení uviedlo 314 dni keď mne to vychádza na 345?
Upravila som príspevok, je to 314 dní, máš to správne.
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
Mne to vyšlo na 7 rokov 315 dní. Rok 2008 bol prestupný, tam sa nezapočítava 366 dní?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kn-alka Pozri príspevok
Mne to vyšlo na 7 rokov 315 dní. Rok 2008 bol prestupný, tam sa nezapočítava 366 dní?
Roky sa počítajú celkovo ako roky. Len ich časť sa počíta na dni.
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

k tým 345 takto: január 31 + február 29 + marec 31 + apríl 30 + máj 31 + jún 30 + júl 31 + august 31 + sept. 30 + okt. 31 + nov. 30 + 10 dni z decembra,
kontrola: 366dni(priestupny rok) -21 nezamestnany v decembri = 345 dni
takže mne to stále vychádza 345dní a neviem ako to SW vypočítal na 314 keď uvádzate že je to správne.
Môžete mi to prosím vysvetliť? už som z toho zúfala..
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
cibka1 Pozri príspevok
k tým 345 takto: január 31 + február 29 + marec 31 + apríl 30 + máj 31 + jún 30 + júl 31 + august 31 + sept. 30 + okt. 31 + nov. 30 + 10 dni z decembra,
kontrola: 366dni(priestupny rok) -21 nezamestnany v decembri = 345 dni
takže mne to stále vychádza 345dní a neviem ako to SW vypočítal na 314 keď uvádzate že je to správne.
Môžete mi to prosím vysvetliť? už som z toho zúfala..
Ale v roku 2005 začal pracovať až vo februári, tam nemáš odpracovaný celý rok.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cibka1 Pozri príspevok
k tým 345 takto: január 31 + február 29 + marec 31 + apríl 30 + máj 31 + jún 30 + júl 31 + august 31 + sept. 30 + okt. 31 + nov. 30 + 10 dni z decembra,
kontrola: 366dni(priestupny rok) -21 nezamestnany v decembri = 345 dni
takže mne to stále vychádza 345dní a neviem ako to SW vypočítal na 314 keď uvádzate že je to správne.
Môžete mi to prosím vysvetliť? už som z toho zúfala..
Január už nepočítaš, ten je už započítaný do rokov.
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

ja som v tomto prípade neriešila roky, roky mi uviedlo správne 7rokov, ale riešim dni tohoto roku, teda do 10.12.2012
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cibka1 Pozri príspevok
ja som v tomto prípade neriešila roky, roky mi uviedlo správne 7rokov, ale riešim dni tohoto roku, teda do 10.12.2012
Ale ten tohtoročný január je už započítaný, tak počítaš už len od februára.
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

no ďakujem ti, toto ma vôbec nenapadlo!
0 0
Načítať ďalšie