Zavrieť

Porady

Slovenská sporitelna ma zase potešila

Poslala mi maila,že od 1.7 zvyšujú poplatok za vedenie účtu v balíku......tak hurá,proste človek si nevybere žiadny balík a platí a po rokoch sa rozhodne,no skor ma upozornili,že bude vyhodnejšie sa ,,zaradiť,, do nejakého balíka a tak si vybere jeden, potom mu skončí platnost karty a tak dostane novú,poteší sa že prvy rok ju má zadara ale ako vidím,proste si te prachy vždy nejak stiahnu,stoj čo stoj..........
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ja tam mám štyri účty, ale len na dvoch mi to stiahli!!!
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

m.hladka Pozri príspevok
Ja tam mám štyri účty, ale len na dvoch mi to stiahli!!!
asi nemáš 4 účty "senior" ... predpokladám, že je to položka 10 cenníka .. a pri inom balíku je to v cene.
Pri "Senior" nie je nič v cene .. a všimli ste si od agusta - že aj prevody na 0,20
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Katy a R Pozri príspevok
asi nemáš 4 účty "senior" ... predpokladám, že je to položka 10 cenníka .. a pri inom balíku je to v cene.
Pri "Senior" nie je nič v cene .. a všimli ste si od agusta - že aj prevody na 0,20
Našťastie tento účet mám len na jednu došlú platbu a jednu odoslanú. Mám aj druhý účet v inej banke, úplne grátis.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Rozalka Pozri príspevok
Našťastie tento účet mám len na jednu došlú platbu a jednu odoslanú. Mám aj druhý účet v inej banke, úplne grátis.
nemáš to náhodou kôli českému dôchodku?

Spýtam sa tu - ak máte skúsenosti , ako je to s poukazovaním dôchodkov z Česka (prípadne z iných štátov).
Len na účet do SLSP posiela ČSSZ - alebo aj do nejakej inej banky sú ochotní poslať dôch dávky (zatiaľ som inú nezistila)
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Zatiaľ som poslala len sťažnosť na info sporiteľne v tomto znení:
Dobrý deň,práve som obdržala elektronický výpis za mesiac 6/2012. Stiahli ste mi poplatok vo výške 1€ za SMS služby. Žiadne také služby som si neobjednávala a vzhľadom ku skutočnosti, že nevlastním telefón, ani o takéto služby nemám záujem. Žiadam Vás, aby ste mi neoprávnene strhnutý poplatok vrátili na môj účet.
S pozdravom ....................
Prišla mi odpoveď z automatu, uvidím, čo sa bude diať ďalej, ak nič, budem písať a volať ombudsmanovi. Zajtra ešte skúsim ísť do sporiteľne osobne, len neviem, či sa budú so mnou baviť, keďže spoplatnený účet nie je môj
Mám aj ja u nich účet, môj nespoplatnili.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
1 € mám späť na účte (storno poplatok).
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Rozalka Pozri príspevok
1 € mám späť na účte (storno poplatok).
pýtala si si ho, alebo ti ho poslali sami ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

aj mne ho strhli, už ho mám naspäť... ani som si to nestačil všimnúť...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Bola som osobne v banke, ale medzitým mi poplatok vrátili aj s alikvótnou čiastkou poplatku za poplatok. Vraj im to urobilo automaticky a dostali len oznam, že sa to bude vracať tiež automaticky!
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

ano automaticky skúšajú na ľuďoch, im je to jedno povedia prepačte! ale ak ty niečo nedodržíš, žiadne prepačte ťa nezachráni...
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
veronikasad Pozri príspevok
pýtala si si ho, alebo ti ho poslali sami ?
Napísala som im na infolinku, ale asi vrátili automaticky.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Prišla mi odpoveď, s ospravedlnením a oznámením, že poplatok vracajú na účet. Ešte že tak
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

m.hladka Pozri príspevok
Bola som osobne v banke, ale medzitým mi poplatok vrátili aj s alikvótnou čiastkou poplatku za poplatok. Vraj im to urobilo automaticky a dostali len oznam, že sa to bude vracať tiež automaticky!
Vraj automaticky Však samo od seba sa to nestalo, niekto musel stlačiť klávesu
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
truch Pozri príspevok
Vraj automaticky Však samo od seba sa to nestalo, niekto musel stlačiť klávesu
Chyba je vždy medzi operadlom stoličky a monitorom!
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ja s nou bankujem mnohe roky,ked su uvery alebo nevyhodne poistenie tak su ,,mily,,a zavolaju my a aj na pobocke ma ,,ponuknu,,opakovane tymi produktami-ale ked je akcia na zvyhodneny urok na sporenie alebo iny produkt tak vtedy taktne a cudne mlcia.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

ak už riešime SLSP a ich ústretovať vždy mám nečisté svedomie a ak bude niekto vedieť poprosím o radu.
V novembri budú 2 roky čo vinou lekárov navždy odišiel 24 ročný chlapec. Dedičské konanie bolo zastavené pre nemajetnosť, keď sme zaniesli úmrtný list a a potvrdenie o zastavení dedičského konania pre nemajetnosť právnici v SLSP to neuznali. Teraz sú už 2 rok ticho asi sa pôjdem opýtať či to zakceptovali, alebo čo, aby po niekoľkých rokoch nepýtali poplatky. Matke to nedovolili zrušiť.
Tie ich reklamy sú normálne, že na grc. a niektorí ich zamestnanci tiež, jednoznačne súhlasím s Rozalkou
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V tej reklame majú slovný preklep - nie
"A to s kým bankujete?"
- správne má byť
"A to s kým bankrotujete?"
"No zo Slovenskou sporiteľňou predsa!"
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Uz sa mi dvihal adrenalin. Pozrel som na mamin ucet - novy sms poplatok tam nema.

Ale co za pristup je "...som myslela, že im tú pobočku rozkopem...som bola len platiť faktúru v hotovosti..."?
Ti pesiaci na pobocke za to nemozu a z ich pohladu to naozaj spravila automatika, hoci zle klikol niekto konkretny, koho vobec nepoznaju.

Ked mozes pisat do diskusie, mozes fakturu zaplatit cez pocitac a nestracat cas a nervy na pobocke. A komu sa nepaci banka, nech ide do inej.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nikde neviem najst na ich stranke, kolko je momentalne poplatok za zrusenie sporoziro uctu, -bezneho uctu v ich banke. Prenasame hypo inde, tak potrebujem zrusit nase ucty aj s trvalymi prikazmi.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
Nikde neviem najst na ich stranke, kolko je momentalne poplatok za zrusenie sporoziro uctu, -bezneho uctu v ich banke. Prenasame hypo inde, tak potrebujem zrusit nase ucty aj s trvalymi prikazmi.
kuk toto...... http://banky.sk/22181-sk/slovensk-sp...as-spororo.php
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať