Zavrieť

Porady

Adobe Flesh Player

Používala som ako prehliadač Google Chrome ale nedarilo sa mi tam nainštalovať zásuvny modul, tak som si ho zmenila na Mozillu a tam mi to nejde tak isto....prečo mi to nejde ??
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jjoolliikkaa Pozri príspevok
už sa mi to asi podarilo tak to skúsim poslať...
Zaujímavé, nie je tam žiadny prehliadač otvorený. A skúšaš to inštalovať hneĎ po zapnutí PC? Lebo v procesoch máš strašne veľa aplikácií spustených, ktoré sú úplne zbytočné a zbytočne zahlcujú PC.

Bohužiaľ bez prístupu k tomu PC ti už neviem viac poradiť. Musel by som v ňom všeličo poskúšať (napr. pozatvárať niektoré procesy), ale jednoznačné riešenie nepoznám.
0 0
jjoolliikkaa jjoolliikkaa

jjoolliikkaa je offline (nepripojený) jjoolliikkaa

Ano skúšam to hneď po zapnutí, skúšala som aj po reštarte a ako som písala keď som si to robila v Internet Exploreri tak mi to hneď naskočilo a aj mi to tam funguje mozem si pozerať obrazky a pod... ale na Mozille alebo v Chrome mi to nechce dať........Určite ti ale veľmi pekne ďakujem za pomoc a ochotu tebe a aj Sondawovi ...ste zlatí ....
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Ještě mne napadlo, stalo se mi to taky, když vyhodí tu hlášku o tom, že prohlížeč musí být zavřený, není to jen upozornění a po odsouhlasením OK instalace normálně proběhne? U mne to tak bylo, odklikla jsem souhlas s FP se normálně nainstaloval, protože prohlížeč byl zavřený
0 0
jjoolliikkaa jjoolliikkaa

jjoolliikkaa je offline (nepripojený) jjoolliikkaa

ja ti zas pošlem to okno čo mi vyhodí a uvidíš čo s tým ...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Chobot Pozri príspevok
Aodbe Flash player nečíta pdf súbory. Na to je Adobe Acrobat Reader. Flash player prehráva flash súbory (s koncovkou napr. .flv).
aha, myslela som si .a kde sa da stiahnut? mam vo viste adobe reader8 ale subory co stiahnem z netu v pdf form mi nečíta
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Tak ke stažení je třeba tady, ale k čemu, když ho v PC máš? Máš k němu přiřazené soubory .pdf? Klepni na nějaký soubor pravým myšítkem a dej Otevřít v programu, označ Adobe Reader a k otevření vždy použít tento program, mělo by to fungovat
Jinak je teda tady:
http://www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/

Osobně používám Foxit Reader, free, čeština
http://download.chip.eu/cz/Foxit-Reader_117415.html
Naposledy upravil sondaw : 07.07.09 at 15:10 Dôvod: doplnění
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

jjoolliikkaa Pozri príspevok
ja ti zas pošlem to okno čo mi vyhodí a uvidíš čo s tým ...
tak to je vážně divný, zkus to nainstalovat v nouzovém režimu:
restartuj PC a při náběhu systému několikrát stiskni klávesu F8. Objeví se ti černé okno s textem, nelekej se toho a pomocí šipek vyber Nouzový režim
Systém ti naběhne jen se základním nastavením, zkus FP nainstalovat tedy odtud.
Z nouzového režimu se potom dostaneš pouhým restartováním počítače, naběhne už v normálním režimu
To je asi tak poslední, co mne momentálně napadá
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bettylou Pozri príspevok
aha, myslela som si .a kde sa da stiahnut? mam vo viste adobe reader8 ale subory co stiahnem z netu v pdf form mi nečíta
Tu môžeš stiahnuť Adobe Reader verzia 9.1 v AJ:

http://get.adobe.com/reader/

alebo keď tam klikneš na different language, tak si to môžeš stiahnuť aj v slovenčine.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jjoolliikkaa Pozri príspevok
ja ti zas pošlem to okno čo mi vyhodí a uvidíš čo s tým ...
No ale tam máš predsa viditeľne spustený prehliadač Firefox - dole na lište! Tak jasné, že ti oznámi, že máš zatvoriť Firefox.
0 0
jjoolliikkaa jjoolliikkaa

jjoolliikkaa je offline (nepripojený) jjoolliikkaa

Chobot Pozri príspevok
No ale tam máš predsa viditeľne spustený prehliadač Firefox - dole na lište! Tak jasné, že ti oznámi, že máš zatvoriť Firefox.
to som tam nechala iba teraz len som to chcela preposlat ako mi to vyhodi ale robi mi to aj ked mam vsetko zavrete...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

....odinštaluj firefox, stiahni to cez internet explorer, zavri prehliadač a nainštaluj Adobe flash player.
0 0
jjoolliikkaa jjoolliikkaa

jjoolliikkaa je offline (nepripojený) jjoolliikkaa

Už sa mi to podarilo ....síce neviem ako ako ide mi to aj na Mozille...no a aj tak ďakujem všetkým za pomoc a rady...a hlavne za trpezlivosť....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Vďaka chlapci
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať