Zavrieť

Porady

Čo na HERPES ?

Neviete mi niekto poradiť niečo na Herpes? Mám alergiu na slnko a včera mi vyšiel herpes na úplne celú spodnú peru. Bežné "mastičky" z lekárne nezaberajú , momentálne úžívam vnútorne ZODAC. Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu. Lebo je to nepríjemné, dosť bolestivé a vyzerám ako Quasimodo.
Usporiadat
maik maik

maik je offline (nepripojený) maik

U nás v rodine je obľúbený koncentrát - gel aloe vera, alebo krém AV s propolisom. Účinkuje hneď, ako prvé dezinfikuje a lieči zápal.
0 0
Ondrik Ondrik

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Ahojik herpes je liecitelny, su dva druhy herpesov,(herpes symplex , je to lahsie ochorenie,a herpes zoster, ( to je uz velmi bolestive. Odporucam ako je pisane hore, propolis, alebo tinkturu z nechtika, repika a mysieho chvosta. Herpesy naznacuju ochorenie imunytneho systemu celeho tela. Telosa brani tym ze sa tovyhadzuje von na telo!!!
0 0
VIA3 VIA3

VIA3 je offline (nepripojený) VIA3

Ondrík, skús si pozrieť pravidlá slovenského pravopisu.
0 0
Ondrik Ondrik

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Ahojik VIA3 budem sa snazit no co uz hmm!! Opravis mi to!! Ondro))))))))))))))))
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

a viete poradit nieco na "kutiky"?
herpes som nastasie (klop-klop) nemala dlhsie, ale riesim to mastickami z lekarne. raz mi kozna odporucila taku masticku epigen, sa myslim volala, celkom dobre zabrala. a hlavne teraz v lete netreba zabudat, ze treba pred slnkom chranit aj pery!
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

vysušiť!-zubná pasta!to mi radila už babka.
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
Evaman Pozri príspevok
Neviete mi niekto poradiť niečo na Herpes? Mám alergiu na slnko a včera mi vyšiel herpes na úplne celú spodnú peru. Bežné "mastičky" z lekárne nezaberajú , momentálne úžívam vnútorne ZODAC. Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu. Lebo je to nepríjemné, dosť bolestivé a vyzerám ako Quasimodo.
Zožeň si propolis od včelára, Recept: 2dkg propolisu dať do 2dcl fľaše,zaliať 90%liehom z lekárne , 8 dní ráno a večer pretrepať, potom prefiltrovať a je to hotové. Boľavú časť natierať ráno po jedle a večer pred spaním, veľmi rýchlo sa to zahojí.Ešte ak niekedy budeš cítiť že ti pera brní rýchle si ju natieraj propolisovou tinktérou a vôbec sa Ti herpes neobjaví.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Mne odporucili v lekarni na kutiky zinkovu pastu, ktoru mi namiesali. Pomohla rychlo, davam si ju momentalne aj na herpes a lieci ho pekne.Inac som pred casom zacala uzivat homeopatika,ako prevencia je to super.Teraz som to zanedbala a herpes bol na svete.Tie homeo sa volaju natrium muriaticum 30 ch, rhus toxicodendron 30 ch, uzivaju sa po 5 guliciek, 1 x tyzdenne.Ked som ich uzivala pravidelne,mala som skoro rok pokoj od herpesov aj kutikov.Treba vyskusat.
0 0
monkyba monkyba

monkyba je offline (nepripojený) monkyba

ja používam tea tree olej z firmy JUST a je veľmi dobry. Predtým som mávala herpes často a teraz najviac 2X za rok.
0 0
Ondrik Ondrik

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Ono je to tak!!!Ked uz niekto chytil herpes , tak ono mu pomozu ked si dava pripravky nan, ale len uz zmierni bolesti. Inac musi pockat pokym mu to samo nezmyzne. Je to tak. Niekto citi ze iste samu vyhodi herpes takuz vtedy treba si davat prostriedky nato. Ja skusal uz aj zubnu pastu , pomohlo , noaj tak som to mal.Ale treba ked ste doma casto natierat. niekomu pomoze , niekomu len trosku,niekomu vobec!! !!!
0 0
Ondrik Ondrik

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Suhlasim stebou, aloe vera lieci cely imunitny system celeho tela. pouzivam ho casto .Je dokazane ze pomaha aj proti prevencii rakovin.to Aloe co vyrabam sam doma vylieci chripku, ako aj anginu za dva dni. Viem ocom pisem...
Naposledy upravil Ondrik : 13.05.08 at 09:46 Dôvod: chybne slovko...
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
ked sa ti robia kútiky, chýba ti vitamín B - skús si dať Pyridoxin alebo kvasnice. kedysi sa dali kúpiť aj pivovarské kvasnice Pangamin, možno ešte aj teraz sa dajú kúpiť. tak skús niečo z toho.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Ja používam Viru-Merz gel do piatich dní mne herpes vždy zmizne mávam ho aj trikrát do roka to jediné mi zaberá inak ti neviem poradiť
0 0
sakal33 sakal33

sakal33 je offline (nepripojený) sakal33

caute,

po opare mi zostal na hornej pere taky cerveny flak. Skusal som zovirax, vectavir a nic nepomohlo. Neviete nahou niekto ako sa toho flaku zbavit ?

dakujem za akukolvek pomoc !
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

flaky po opare liečim synovi biolampou a čajovnikovym olejom
0 0
sakal33 sakal33

sakal33 je offline (nepripojený) sakal33

Darina1234 Pozri príspevok
flaky po opare liečim synovi biolampou a čajovnikovym olejom
Sice 10000 na biolampu nemam ale ten cajovnikovy olej mozem skusit. Len dufam, ze ho budu mat v lekarni.

dakujem !
0 0
saimily saimily

saimily je offline (nepripojený) saimily

ak mate niekto zaujem o aloe vera ozvite sa mi je to uzasne tak na herpesy ako aj na vsetko ostatne.a viem co hovorim keby niet aloe vera tak uz nemam starku.ale bacha nie je aloe ako aloe liecivy je len gel.na to bacha pretoze stava obsahuje latex a ten je nebezpecny.ak nemate istotu ze pripravok ktory kupujete nie je z gelu aloe vera tak ho radsej nekupujte.hovorim to preto lebo tak ako aj ja aj vy mozte byt alergicky na latex.je to neprijemne ja na herpes pouzivam tycinku z aloe a mam ju vzdy po ruke takze akonahle zacitim ze sa ide nieci diat viem to zastavit.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
saimily Pozri príspevok
ak mate niekto zaujem o aloe vera ozvite sa mi je to uzasne tak na herpesy ako aj na vsetko ostatne.a viem co hovorim keby niet aloe vera tak uz nemam starku.ale bacha nie je aloe ako aloe liecivy je len gel.na to bacha pretoze stava obsahuje latex a ten je nebezpecny.ak nemate istotu ze pripravok ktory kupujete nie je z gelu aloe vera tak ho radsej nekupujte.hovorim to preto lebo tak ako aj ja aj vy mozte byt alergicky na latex.je to neprijemne ja na herpes pouzivam tycinku z aloe a mam ju vzdy po ruke takze akonahle zacitim ze sa ide nieci diat viem to zastavit.
Ahoj,myslela som ,že ide o domáce Aloe,ale ked máš tyčinku ,domyslela som si. To na Poradu nepatrí.
0 0
heike heike

heike je offline (nepripojený) heike

Ahojte, ja som tiež mala dosť veľké problémy s herpesom, skúšala som hocičo, ale počet herpesov sa mi znižoval s "pribúdajúcimi rokmi" - možno to bolo pubertou a dosť výrazne sa mi znížil, keď som si dávala pozor na to, aby som si s uterákom, s ktorým som si utierala ruky, neutierala aj tvár a príliš si nepodráždila okolie pier. A keď sa mi predsa herpes vyhodí, teraz je to väčšinou raz za "uhorský rok", zaberá mi Herpesin. A prevažne ho mávam teraz buď pri stresoch alebo keď prekonám vnútornú horúčku.
0 0
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
No teda,
prečítala som celú tému, hoci som herpes zatial nikdy nemala (klop, klop ), no ako sa tak dívam na svoj ultra rýchly zivot v strese, tak zachvíľu ma to čaká. Teda mam cenné rady ako proti tomu bojovať.

dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať