Zavrieť

Porady

Čo na HERPES ?

Neviete mi niekto poradiť niečo na Herpes? Mám alergiu na slnko a včera mi vyšiel herpes na úplne celú spodnú peru. Bežné "mastičky" z lekárne nezaberajú , momentálne úžívam vnútorne ZODAC. Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu. Lebo je to nepríjemné, dosť bolestivé a vyzerám ako Quasimodo.
Usporiadat
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Maybell Pozri príspevok
Mám 8 herpesov naraz , potrebujem aby do 4 dní boli preč súrne. :/ mám ich už 3 dni a trochu miznú , do teraz som používala zubnú pastu , ale ako vidim veľmi nepomáha, ešte som uvažovala nad cesnakom .,. može byť ???
No len, aby si nezabudla, že je to dosť nebezpečné vírusové ochorenie - reagujem,preto, že máš zamestnanie - "reštaurácia"!!
Myslím, že Zovirax sa dá kúpiť aj bez receptu - aj viac prípravkov je tu v téme spomenutých. .. nezaškodila by návšteva lekára - kožiari aj "lampu" používajú.
Ja aj Alpu používam (na vysušenie).
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Maybell Pozri príspevok
Mám 8 herpesov naraz , potrebujem aby do 4 dní boli preč súrne. :/ mám ich už 3 dni a trochu miznú , do teraz som používala zubnú pastu , ale ako vidim veľmi nepomáha, ešte som uvažovala nad cesnakom .,. može byť ???
určite nie....okrem mastí ktoré kúpiš v lekárni si môžeš na noc roztlačiť medzi dvomi lyžičkami B-komplex+trošku vody vznikne ti taká kašička /aby nebola veľmi riedka/ tú si nanes na tie hnusobiny,po chvílke to zaschne.na noc pre to lebo to smrdí. ja som "herpesová" teda mám to v tele....takže viem o čom to je ako decko som mala raz na oboch perách...musela som piť so slamkou....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Maybell Pozri príspevok
Mám 8 herpesov naraz , potrebujem aby do 4 dní boli preč súrne. :/ mám ich už 3 dni a trochu miznú , do teraz som používala zubnú pastu , ale ako vidim veľmi nepomáha, ešte som uvažovala nad cesnakom .,. može byť ???
Mne sa veľmi osvedčil "dettol" antibakteriálny gél
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
pasta nie!!!!!! navštív lekára... mastička herpesin, alebo nakrájaj kúsky aloe vera a prikladaj na to...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja to síce nemávam, ale kdesi som čítala, že najlepší liek je na to ušný maz.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
misoft Pozri príspevok
Len toto nie: to je "lepiaca páska" - prekryje - na chvíľu - ale pod ňou všetko ešte viac kvasí.

DanielaSĽ Pozri príspevok
Ja to síce nemávam, ale kdesi som čítala, že najlepší liek je na to ušný maz.
Danka, to je dobré na "kútiky".
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Maybell Pozri príspevok
Mám 8 herpesov naraz , potrebujem aby do 4 dní boli preč súrne. :/ mám ich už 3 dni a trochu miznú , do teraz som používala zubnú pastu , ale ako vidim veľmi nepomáha, ešte som uvažovala nad cesnakom .,. može byť ???
Herpesy sú svinstvo. Treba to liečiť. Ja sa na to liečim už dlhé roky a denno denne beriem tabletky a k tomu každé tri týždne injekcie. Nezľahčuj to. Nič sa Ti za tri dni nevylieči, ale ak mokvajú skús to vysušiť framykoinovým zásypom. Ak nemokvajú - nerieš, nechaj to vysušiť samé. Aj keď to nevyzerá dobre-dávaj si Bkomplex forte, podporí to liečbu.
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
http://www.porada.sk/t11541-co-na-herpes.html

ja som radila 100% čajovníkový olej (kúpiš v lekárni aj na nete), zatiaľ zdá sa, pomáha na vzorke 4 dobrovoľných testujúcich

alebo šikovno behni k imunológovi, dá ti pohotovostné tabletky...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja radím nasadiť vitamín B a vysušovať stále ALPOU.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Zovirax. To lieči aj počas herpesu. Ďalej - prikladaj aj aloe vera, ak más a užívaj aj vit C. Herpes je pokles imunity alebo ja následok veľkého stresu a pod.
No a na odpuchy, ak mášm si daj ľad - najlešie zmrznutý šalviový čaj.
Veľa šťastia.
1 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

mne zabrala mastisčka ACYCLOVIR cca 4,50€, je to generikum, ale na každého platí niečo iné
0 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

ale nezaškodilo by aj navštíviť kožného, lebo 8 herpesov? ccc jedna známa skončila na infekčnom lebo sa jej to rotšírilo a nebolo to nič príjemné - dotýkať len vatovou tyčinkou, vlastný uterák a hlavne sa vyvarovať stresu lebo ten ti neprospeje skorej poškodí
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Naozaj ťažko radiť lebo každému pomáha niečo iné. Ak ti už pomaly miznú, tak teraz to len vysušuj a až budeš mať chrasty, tak masti aby to rýchlejšie zmizlo.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mne sa cez víkend vyhodil herpesy na pery. Najprv na spodnú a neskôr aj hore. /Pripisujem ho stresu, v piatok sme boli aj na vyšetrení so synom v nemocnici..../ Behom chvíle som mala dva vedľa seba...už som zbadala, že sa mi tvoria aj na hornej pere, doma som nemala žiadny krém...... Zobrala som slivovicu a tampony a prikladala na herpesy.... V nedeľu už neboli...... ešte nikdy som sa tak rýchlo nezbavila herpesu.....
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dnes som si prečítala, že "Častým javom pri výrazných zmenách teploty je herpes."

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/ochladenie-s...#ixzz20tvJZ7MF
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Rozalka Pozri príspevok
Dnes som si prečítala, že "Častým javom pri výrazných zmenách teploty je herpes."

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/ochladenie-s...#ixzz20tvJZ7MF
Je to pravda, ja v zime pri tých veľkých mrazoch som si musela dať pichať injekcie každý týždeň, aby som tú zimu bez herpesa prežila. Taktiež keď boli vysoké teploty tak som si musela dať pichať injekcie, lebo by som to nebola bez herpesu zvládla.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zdenka175 Pozri príspevok
Mne sa cez víkend vyhodil herpesy na pery. Najprv na spodnú a neskôr aj hore. /Pripisujem ho stresu, v piatok sme boli aj na vyšetrení so synom v nemocnici..../ Behom chvíle som mala dva vedľa seba...už som zbadala, že sa mi tvoria aj na hornej pere, doma som nemala žiadny krém...... Zobrala som slivovicu a tampony a prikladala na herpesy.... V nedeľu už neboli...... ešte nikdy som sa tak rýchlo nezbavila herpesu.....
To máš šťastie, že Ti to zabralo. Určite to bolo iba zo stresu, inak by to nemalo taký rýchly priebeh.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Vieš ako rada by som bojovala proti herpesu prevenciou? Žiaľ, mne už nepomôže žiadna prevencia, zatiaľ mi zaberajú injekcie a ak nebudú budem to musieť riešiť inak. Pretože dostať infekciu mozgu z herpesu nie je dobrá perspektíva, vieš?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať