Zavrieť

Porady

Paranormálne javy

Ahoj, máte skúsenosť s paranormálnymi javmi? Prihodilo sa vám alebo niekomu známemu čosi logicky nevysvetliteľné ? Svoju skúsenosť napíšem aj ja...
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

wagner Pozri príspevok
Ja ho vidím normálne, ako človeka, keď ešte žil. Presne má oblečené to, v čom občas prišiel. Teraz v poslednej dobe ho už nevidím, iba počujem. Asi viem prečo sem chodí, ale to nechcem sem vycapiť , to treba vedieť celý príbeh, aby to cudzí pochopil.
Zrejme chodí pre niečo, pre čo sa nemôže odpútať od tejto zeme (niečo nestihol vykonať, ublížil niekomu.....) a Teba možno takým spôsobom žiada o pomoc, aby sa jeho duša (energia) mohla posunúť do ďalšej dimenzie. Ak sa dá, tak pomôž.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Olice Pozri príspevok
Zrejme chodí pre niečo, pre čo sa nemôže odpútať od tejto zeme (niečo nestihol vykonať, ublížil niekomu.....) a Teba možno takým spôsobom žiada o pomoc, aby sa jeho duša (energia) mohla posunúť do ďalšej dimenzie. Ak sa dá, tak pomôž.
Určité opatrenia som už vykonala, takže už chodí menej. Naposledy tu bol pred dvomi týždňami, keď som mala narodeniny. Asi mi bol zagratulovať. A tiež mi zostal dlžný peniaze, tak možno aj preto.
Naposledy upravil wagner : 17.07.09 at 11:59 Dôvod: pridanie vety
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

wagner Pozri príspevok
Určité opatrenia som už vykonala, takže už chodí menej. Naposledy tu bol pred dvomi týždňami, keď som mala narodeniny. Asi mi bol zagratulovať. A tiež mi zostal dlžný peniaze, tak možno aj preto.
Určite to môže byť dôvod, alebo jeden z dôvodov. Ak už nie je možné tie peniaze dostať späť napríklad od rodiny, asi Ti iné neostáva, len mu povedať, že už ich nežiadaš....
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Moja nebohá babka sa občas zjavuje mojej sesternici ( svojej vnučke ), komunikujú spolu myšlienkami. Prvýkrát sa jej zjavila asi 3 roky po smrti, keď sesternica robila domáce rezance ( babkina špecialita ). Mne sa vraj neobjaví, lebo sa bojím. Keď bola u mňa sesternica na návšteve, vraj babku cítila na schodisku.
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Jednej mojej príbuznej zomrel manžel, domáci tyran. Ešte aj po smrti ju chodil v noci "gniaviť". Ležiacu v posteli ju "čosi" tak tlačilo na hrudi, až nemohla dýchať. Niekto tomu hovorí "mora". Už dlhšie má, chvalabohu, pokoj. Možno pomohli zádušné omše.
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Naša babička ležala posledných 9 mesiacov svojho života na lôžku. Párkrát nás vyhrešila, prečo jej púšťame do izby psa, vraj má celé ruky od neho pooblizované. Pes bol v tej dobe už utratený.
0 0
jana9782 jana9782

jana9782 je offline (nepripojený) jana9782

ešte som si spomenula... ked som sa od známeho dozvedela,že môj otec je uz 2.mesiace v nemocnici,a že je to zlé,rozhodla som sa,že nech už bol aký bol,idem za ním.Presne si pamatám,že bol utorok,neviem,či ma vnímal,ale pozeral sa na mňa,tak snáď aj áno... a v stredu ráno zomrel... piatok bol pohreb,a keď som prišla do DS,k truhle,z oka mu vyšla slza... Všetky tetky mi vtedy vraveli,že nemohol zomrieť,a čakal na mňa,kedy prídem,aby sa aspoň rozlúčil... divný pocit som mala vtedy,teraz to už vidím ináč...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

wagner Pozri príspevok
Určité opatrenia som už vykonala, takže už chodí menej. Naposledy tu bol pred dvomi týždňami, keď som mala narodeniny. Asi mi bol zagratulovať. A tiež mi zostal dlžný peniaze, tak možno aj preto.

Mne keby sa takéto niečo dialo, skončím na diazepame...
Wagner, veď ty to hovoríš, akoby si sa stretávala so susedom z času na čas pri ceste do práce....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

danushka Pozri príspevok

Mne keby sa takéto niečo dialo, skončím na diazepame...
Wagner, veď ty to hovoríš, akoby si sa stretávala so susedom z času na čas pri ceste do práce....
Hovorí sa, že človek si zvykne. ALe nedá sa na to zvyknúť. Tie prvé dva roky tu bol každú chvíľu. Odkedy som spravila určité opatrenia, tak je to občas. Ale už ho nevidím, iba počujem a to v spálni. Keď zaspávam tak sa na rôzne zvuky zobudím - škrabanie na skriňu, vrzganie podlahy a pod. Potom mi neostáva nič iné, iba ho poslať preč a čakať, kedy sa mi podarí zaspať.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Olice Pozri príspevok
Určite to môže byť dôvod, alebo jeden z dôvodov. Ak už nie je možné tie peniaze dostať späť napríklad od rodiny, asi Ti iné neostáva, len mu povedať, že už ich nežiadaš....
Rodina mi nedala ani vedieť, kedy zomrel. Keď odchádzal, prišiel mi to povedať - počula som zvonenie telefónu, pevnej linky, hoci sme nikdy doma pevnú linku nemali. A potom som v kredenci našla rozbitý pohár. Vedela som že niekto zomrel, ale nevedela som kto. O tri dni mi kamarátka poslala sms že zomrel. Asi mu budem musieť ísť zapáliť sviečku na hrob a rozlúčiť sa tam s ním.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Najhoršie na tom je, že som vedela že zomrie. Mala som zvláštny sen, nebudem ho tu rozpisovať, ale jednoznačne bolo isté že zomrie. Mala som mu to povedať? Neviem , ale ja som mu to nepovedala. A keď som ho videla dva týždne pred smrťou živého v službe, tak som si povedala, že vyzerá ako môj otec večer pred smrťou(v spánku zomrel)
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

wagner Pozri príspevok
Hovorí sa, že človek si zvykne. ALe nedá sa na to zvyknúť. Tie prvé dva roky tu bol každú chvíľu. Odkedy som spravila určité opatrenia, tak je to občas. Ale už ho nevidím, iba počujem a to v spálni. Keď zaspávam tak sa na rôzne zvuky zobudím - škrabanie na skriňu, vrzganie podlahy a pod. Potom mi neostáva nič iné, iba ho poslať preč a čakať, kedy sa mi podarí zaspať.
Wagner, môj Ty božéééééééé, povedz mu, nech Ti do spálne nelezie!!! Veď to je na celibát....

Prepáčte, ale pri tejto predstave mi napadlo, že by mi asi vadilo pomojkať sa so svojim partnerom v prítomnosti niekoho tretieho...

Wagner, Ty, Ty, Ty - sa nezdáš
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja mávam sny čo predvídajú smrť. nikdy síce neviem kto presne zomrie ale vždy niekto áno. tzv prorocké sny
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

pasuliatko Pozri príspevok
ja mávam sny čo predvídajú smrť. nikdy síce neviem kto presne zomrie ale vždy niekto áno. tzv prorocké sny
To, ze "vzdy niekto zomrie", je jedina istota, ktoru mame. Ved nie nadarmo sa hovori, ze pohrebne sluzby maju najistejsi biznis. Nic v zlom, ale myslim, ze na to netreba byt prorokom.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
misomiso Pozri príspevok
To, ze "vzdy niekto zomrie", je jedina istota, ktoru mame. Ved nie nadarmo sa hovori, ze pohrebne sluzby maju najistejsi biznis. Nic v zlom, ale myslim, ze na to netreba byt prorokom.
nepochopil si to...ale ja viem,že do niekoľko dní niekto zomrie. to,že všetci zomrieme viem.ale to,že niekto zomrie a ešte o tom netuší viem ja.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
nám doma cez týždeň z ničoho nič v noci spadla kniha z police...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

pasuliatko Pozri príspevok
nepochopil si to...ale ja viem,že do niekoľko dní niekto zomrie. to,že všetci zomrieme viem.ale to,že niekto zomrie a ešte o tom netuší viem ja.
No tak to by bolo ine. Ibaze pises, ze vies , ze niekto zomrie, ale nevies presne, kto. Na to teda odpovedam, ze toto dokazme aj ja . Ak by si vedela, kto sa chysta zomriet, bolo by to hned veselsie, mohla by si ho akoze mimochodom potesit milou navstevou a zlahucka sa opytat na zavet...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
misomiso Pozri príspevok
No tak to by bolo ine. Ibaze pises, ze vies , ze niekto zomrie, ale nevies presne, kto. Na to teda odpovedam, ze toto dokazme aj ja . Ak by si vedela, kto sa chysta zomriet, bolo by to hned veselsie, mohla by si ho akoze mimochodom potesit milou navstevou a zlahucka sa opytat na zavet...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

danushka Pozri príspevok
Wagner, môj Ty božéééééééé, povedz mu, nech Ti do spálne nelezie!!! Veď to je na celibát....

Prepáčte, ale pri tejto predstave mi napadlo, že by mi asi vadilo pomojkať sa so svojim partnerom v prítomnosti niekoho tretieho...

Wagner, Ty, Ty, Ty - sa nezdáš
To vieš že som mu to povedala, ale žiaľ, mŕtvym nerozkážeš. A spálňu mám odvtedy len na spanie. Žiaľ, tiež by som si to nevedela predstaviť. Šťastie že mám voľných izieb dosť, takže toto nie je problém. Ja len verím, že sa to zmení a prestane chodiť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pasuliatko Pozri príspevok
ja mávam sny čo predvídajú smrť. nikdy síce neviem kto presne zomrie ale vždy niekto áno. tzv prorocké sny
Tiež mávam prorocké sny. Hoci nie často, väčšinou pri takých ľuďoch, s ktorými sme si dosť blízky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať