Zavrieť

Porady

Paranormálne javy

Ahoj, máte skúsenosť s paranormálnymi javmi? Prihodilo sa vám alebo niekomu známemu čosi logicky nevysvetliteľné ? Svoju skúsenosť napíšem aj ja...
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pasuliatko Pozri príspevok
viem,že aj zvieratá vnímajú paranormálne javy. aj náš pes ich vníma
Aj môj pes, keď sem zo začiatku začal chodiť a rozsvietilo sa svetlo, tak ho cítil. Stiahol chvost a ušiel sa schovať - to som bola náhodou na dvore. Tiež som letela do vnútra - taký zvláštny pocit som mala.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

DominikaDominika Pozri príspevok
Ó, Wagner, práve som prečítala Tvoje posledné príspevky......... Nuž, poviem Ti pravdu - úprimne - neviem, či zaspím..... Želám Ti, aby si túto záležitosť vyriešila čo najskôr k obojstrannej spokojnosti a mohla žiť pokojný život. A súhlasím s Danushkou, že kňaz by mohol pomôcť.... Skús, nemáš čo stratiť........
Verím, že sa to postupne vyrieši. Len Ty kľudne spi a nenamýšľaj si niečo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pasuliatko Pozri príspevok
keby to bola zlá duša tak dotyčný človek pociťuje strach, ak strach nie je, je to dobrý duch
Áno, je to dobrý duch, lebo nikdy som sa nebála. Určite sem nechodí preto, aby mi ubližoval, alebo by ma chcel naľakať. Niekde som čítala, že človek, ktorý náhle zomrie, nevie o tom, že zomrel. Tak stále sa vracia na staré miesta. Tiež keď sú nevysporiadané určité veci - a tie boli nevysporiadané.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
wagner Pozri príspevok
Áno, je to dobrý duch, lebo nikdy som sa nebála. Určite sem nechodí preto, aby mi ubližoval, alebo by ma chcel naľakať. Niekde som čítala, že človek, ktorý náhle zomrie, nevie o tom, že zomrel. Tak stále sa vracia na staré miesta. Tiež keď sú nevysporiadané určité veci - a tie boli nevysporiadané.
áno presne ako si napísala.keby si sa bála tak to je velmi zlé znamenie,že duch prišiel v zlom za tebou a nie v dobrom
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a wagner, si v kľude????, lebo ja miesto Teba nie, mám nedobrý pocit
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
wagner Pozri príspevok
Aj môj pes, keď sem zo začiatku začal chodiť a rozsvietilo sa svetlo, tak ho cítil. Stiahol chvost a ušiel sa schovať - to som bola náhodou na dvore. Tiež som letela do vnútra - taký zvláštny pocit som mala.
môj sa zahladí a vtrí chvostom...on s ním stále vrtí ale vidim na ňom,že niečo vidí aj keď tam ,,nič nie je,,. alebo pozerá nad seba akoby nad ním niekto stál,
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
my sme raz s mamou videli v rohu chodby zelené svetlo, celý roh pri strope bol svetlo zelený akoby tam svietilo svetlo ale nemalo aké a už určite nie zelené.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

jozka56 Pozri príspevok
a wagner, si v kľude????, lebo ja miesto Teba nie, mám nedobrý pocit
No dokelu, aj mne z Vás chodia zimomriavky , "dobré" čítanie na noc
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

jozka56 Pozri príspevok
a wagner, si v kľude????, lebo ja miesto Teba nie, mám nedobrý pocit
Som v kľude. Lebo keby som nebola, tak ako som sa už vyjadrila, tak buď scvokatiem, alebo to predýcham. Ja to predýchavam, scvokatieť nemienim. Ani na to nemyslím, ako príde tak odíde. S tým sa človek tiež musí naučiť žiť. Žiaľ.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

slavica Pozri príspevok
No dokelu, aj mne z Vás chodia zimomriavky , "dobré" čítanie na noc
Na budúce si to čítanie nechaj na raňajky. ALe je to v pohode. Stále som normálna.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

wagner Pozri príspevok
Na budúce si to čítanie nechaj na raňajky. ALe je to v pohode. Stále som normálna.
Na raňajky by to nebolo ono ...Ja len rozmýšľam, koľko vecí sa mi stalo v živote a ja som sa nad nimi nezamýšľala. Len keď Vás čítam.. A možno by boli aj do tejto témy, ale akosi si to nepripúšťam...a ani nechcem
Naposledy upravil Halli : 17.07.09 at 23:17
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja nembojím, skúsim ísť spaťj, lebo Miník spí v pohode...j
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

slavica Pozri príspevok
Na raňajky by to nebolo ono ...Ja len rozmýšľam, koľko vecí sa mi stalo v živote a ja som sa nad nimi nezamýšľala. Len keď Vás čítam.. A možno by boli aj do tejto témy, ale akosi si to nepripúšťam...a ani nechcem
Nechápala som to zle. Človeku sa stáva veľa vecí a niekedy si to ani neuvedomuje, že ten jav alebo skutok nepatrí medzi normálne. Mne sa tiež stávali rôzne veci, ale nevenovala som tomu pozornosť. Asi som na také veci teraz vnímavejšia. Alebo si to niekedy človek nepripúšťa - tak ako píšeš.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

jozka56 Pozri príspevok
Ja nembojím, skúsim ísť spaťj, lebo Miník spí v pohode...j
Miník spí, choď aj Ty spať.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

wagner Pozri príspevok
Nechápala som to zle. Človeku sa stáva veľa vecí a niekedy si to ani neuvedomuje, že ten jav alebo skutok nepatrí medzi normálne. Mne sa tiež stávali rôzne veci, ale nevenovala som tomu pozornosť. Asi som na také veci teraz vnímavejšia. Alebo si to niekedy človek nepripúšťa - tak ako píšeš.
Radšej som tu poslednú vetu vymazala, myslela som, že si šla už hajať...tak som rada, že si to zobrala aj s humorom, ale je fakt, že život je plný zvláštnych udalostí. Niekedy ich prehliadame , inokedy sme na ne citlivejší a niekedy si ich dokonca spájame do súvislostí. Doležite je brať to tak ako si písala, naučiť sa proste s tým žiť.
Naposledy upravil Halli : 17.07.09 at 23:28 Dôvod: oprava slova
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

wagner Pozri príspevok
Miník spí, choď aj Ty spať.
Veď sa mi nechej, ale držím Ti palce wagner, veľa síl,ups to asi nie je ľahkéj
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

slavica Pozri príspevok
Radšej som tu poslednú vetu vymazala, myslela som, že si šla už hajať...tak som rada, že si to zobrala aj s humorom, ale je fakt, že život je plný zvláštnych udalostí. Niekedy ich prehliadame , inokedy sme na ne citlivejší a niekdey si ich dokonca spájame do súvislostí. Doležite je brať to tak ako si písala, naučiť sa proste s tým žiť.
Na niektoré veci sa nedá ani inak regovať, iba s humorom. Hajať už idem, choď aj Ty. pokračovať môžeme aj na budúce.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

jozka56 Pozri príspevok
Veď sa mi nechej, ale držím Ti palce wagner, veľa síl,ups to asi nie je ľahkéj
To máš ako v živote- niekto má problémy s napr. prácou a musí sa s tým naučiť žiť. Ja som sa s týmto naučila tiež žiť, najmä keď to už nie je tak často.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

čisto náhodou, tesne pred polnocou som našla túto tému. Mám rešpekt voči takýmto veciam. Nie často, ale stáva sa, že niečo podobné prežívam od malička aj ja. Možno som trocha vnímavejšia voči takýmto ale aj iným javom. Stalo sa mi viackrát, že ma tí čo zomreli žiadali o odkaz pre živých a z vlastných skúseností viem, že to neprestane, kým to neodkáže. Stále sa mi prisnil sen a tam mi ten zosnulý čosi povedal. Ak máte niečo nevyrovnané s mrtvym treba to vyrovnať - vrátiť požičané, doniesť sľúbené, zabudnuté z vašej strany, rozlúčiť sa ak ste sa nerozlúčili. Ísť na hrob, zapáliť sviečku. Teraz sa mi stáva, že aj mňa premkýna v noci pocit - ako to vyjadriť - pocit neuveriteľného chladu, na ktorý sa prebudím, ale som od chladu tak strnulá v plnom vedomí, že sa nedokážem pohnúť, premkne ma neopísateľný pocit, nedokážem vydať zo seba ani hlások... vnímam, že čosi je pri mne , kto to je však neviem.....po čase to prejde .... musím vstať, uvariť si čaj.... predýchať.... Ráno vstanem s pocitom, že radšej obvolám rodinu, či je všetko v poriadku a poviem im, že som mala čudný pocit. A nie stále je všetko v poriadku.....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
wagner Pozri príspevok
Miník spí, choď aj Ty spať.
mna napadlo,že ak nasypeš pred prahy dvier soľ normálnu tak duch by to nemal prekročiť. vyskúšaj pobehaj po dobe zo solničkou a nasyp po každej dĺžke dvier soľ. malo by to zabrať. alebo svätenou vodou pokropiť rohy izieb
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať