Zavrieť

Porady

zamrzavanie a vypinanie pc

prosm vas newim si rady ... pocitac sa mi pri niektorych hrach restartuje pri inych mi zamrzava ... zamrzava napriklad pri call of duty4:modern warfare da sa povedat ze graficky trochu narocne ale vzdy mi hra ide asi pol roka-rok a potom zacne zamrzavat cely pc pri pol hodine-hodine hrania ... a restartuje sa pri delta force:black hawk down ... toto je pomerne stara hra graficky uplna normalka ... predtym mi aj isla ... a teraz hram mozno minutku zapnem misiu a cele to padne, resp. restartne ... fakt PCcko bolo uz asi 5 krat u chlapika naposledy mi tam nahodil "novu" graficku kartu ATI Radeon 3600 ... predtym tam bola G-Force cislo si napamatam ... fakt toto sa mi robi uz 3 rok prve dva roky od kupenia PCcka to slapalo nenormalne dobre ... ak potrebujete vedet nake tie komponenty ake mam tak napiste pohladam te papiere ...
Usporiadat
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Nechcem zakladat novu temu a tak sa chcem tu spytat, po aktualizacii avastu mi nabehlo toto, ze co by som mala robit....viem , ze su to virusy, ale vobec neviem ako to odstranit..inak tiez sam od seba niekedy po zapnuti vypne a sam od seba naskoci..
Informace o poslední aktualizaci

Verze:11111800
Datum:2011-11-18
Nově přidané virové definice:2277
Přidáno během posledních 30 dní:155492

NSIS:SMSSend-BX [Trj], NSIS:SMSSend-BY [Trj], Win32:AutoRun-CKG [Trj], Win32:Banker-IVN [Trj], Win32:Banload-HJX [Trj], Win32:Banload-HJY [Trj], Win32:Black-DRM [Trj], Win32:Buterat-FQ [Trj], Win32:Chifrax-VJ [Trj], Win32:Crypt-KXS [Trj], Win32elf-RIC [Trj], Win32elf-RID [Trj], Win32elf-RIE [Trj], Win32ropper-JDF [Drp], Win32ropper-JDG [Drp], Win32ropper-JDH [Drp], Win32ropper-JDI [Drp], Win32:Gbot-O [Trj], Win32:Inject-AOZ [Trj], Win32:Katusha-ED [Trj], Win32:Kolab-OX [Trj], Win32:Kryptik-FRU [Trj], Win32:Kryptik-FRV [Trj], Win32:SMSSend-GN [Trj], Win32:Sality-AXM, Win32:Sality-AXN, Win32:Sality-AXO, Win32:Sality-AXP, Win32:Spyeye-ZP [Trj], Win32:Spyeye-ZQ [Trj], Win32:VB-ZSK [Trj], Win32:VB-ZSL [Trj], Win32:VB-ZSM [Trj], Win32:VB-ZSN [Trj], Win32:VB-ZSO [Trj], Win32:VB-ZSP [Trj], Win32:VB-ZSQ [Trj], Win32:ZAccess-BR [Trj], Win32:ZAccess-BS [Trj]
Klikněte pro zobrazení všech přidaných definic.
Naposledy upravil adi11 : 18.11.11 at 10:25 Dôvod: dopl.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Skús si ešte pridať k Avastu Ad-Aware free a preskenuj PC:
http://free.lavasoft.com/products.aspx
1 0
dodopa dodopa

dodopa je offline (nepripojený) dodopa

Zdravím, je to len zoznam vírových definícií pridaných do avastu za posledný mesiac.Nič nemusíte odstraňovať všetko je v poriadku ak by sa vyskytli problémy napíšte
1 0
dodopa dodopa

dodopa je offline (nepripojený) dodopa

Vlado40 Pozri príspevok
Skús si ešte pridať k Avastu Ad-Aware free a preskenuj PC:
http://free.lavasoft.com/products.aspx
Zdravím čo sa týka Ada-Awaru sám som dakedy používal ale v posledných rokoch ide dolu vodou podobne ako Spybot.Utility ktoré sa využívajú ak onáhrada sú Spyware terminator a Superantispyware.Obydva sú free.Používam druhý z produktov na občasný sken. Nemôžem si sťažovať.Pravidelné aktualizácie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

adi11
Informace o poslední aktualizaci

Verze:11111800
Datum:2011-11-18
Nově přidané virové definice:2277
Přidáno během posledních 30 dní:155492

NSIS:SMSSend-BX [Trj], NSIS:SMSSend-BY [Trj], Win32:AutoRun-CKG [Trj], Win32:Banker-IVN [Trj], Win32:Banload-HJX [Trj], Win32:Banload-HJY [Trj], Win32:Black-DRM [Trj], Win32:Buterat-FQ [Trj], Win32:Chifrax-VJ [Trj], Win32:Crypt-KXS [Trj], Win32elf-RIC [Trj], Win32elf-RID [Trj], Win32elf-RIE [Trj], Win32ropper-JDF [Drp], Win32ropper-JDG [Drp], Win32ropper-JDH [Drp], Win32ropper-JDI [Drp], Win32:Gbot-O [Trj], Win32:Inject-AOZ [Trj], Win32:Katusha-ED [Trj], Win32:Kolab-OX [Trj], Win32:Kryptik-FRU [Trj], Win32:Kryptik-FRV [Trj], Win32:SMSSend-GN [Trj], Win32:Sality-AXM, Win32:Sality-AXN, Win32:Sality-AXO, Win32:Sality-AXP, Win32:Spyeye-ZP [Trj], Win32:Spyeye-ZQ [Trj], Win32:VB-ZSK [Trj], Win32:VB-ZSL [Trj], Win32:VB-ZSM [Trj], Win32:VB-ZSN [Trj], Win32:VB-ZSO [Trj], Win32:VB-ZSP [Trj], Win32:VB-ZSQ [Trj], Win32:ZAccess-BR [Trj], Win32:ZAccess-BS [Trj]
Kočka, nemaj boja . To ti len Avast oznamuje, si stiahol novú databázu vírusov (pozor - nie vírusy, ale informácie o nich), takže už o nich vie a bude strážiť ako najatý.

Ada-Awaru sám som dakedy používal ale v posledných rokoch ide dolu vodou
- s týmto môžem súhlasiť. Mám v ňom aktivovaný Ad-Watch Live a čas od času Ad-Aware zahlási report a vypne sa. Musím ho potom znova aktivovať.
Naposledy upravil misoft : 18.11.11 at 18:51
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

[QUOTE=misoft;1897160]Kočka, nemaj boja . To ti len Avast oznamuje, si stiahol novú databázu vírusov (pozor - nie vírusy, ale informácie o nich), takže už o nich vie a bude strážiť ako najatý.
..kocurik, ja nebojim..
..no, ale preco sa mi samovolne vypina PC aj 4-5 krat len prvykrat, ked ho zapnem..potom ked sa uz rozsupne, tak fici..to by ma zaujimalo
Naposledy upravil adi11 : 23.11.11 at 15:20
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

..no, ale preco sa mi samovolne vypina PC aj 4-5 krat len prvykrat, ked ho zapnem..potom ked sa uz rozsupne, tak fici..to by ma zaujimalo
.... tak to nebude antivírusom - ten nevypína! Ten rovno blokuje (prípadne preruší spojenie na stránku) a hlási hrozbu. Toto bude chyba hardware. A mám podozrenie na zdroj. Po niekoľkých reštartoch sa zohreje a potom fičí - takto sa niekedy hlási studený spoj, kondenzátory. Ak máš možnosť, požičaj si iný zdroj, prehoď a vyskúšaj.
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

misoft Pozri príspevok
.... tak to nebude antivírusom - ten nevypína! Ten rovno blokuje (prípadne preruší spojenie na stránku) a hlási hrozbu. Toto bude chyba hardware. A mám podozrenie na zdroj. Po niekoľkých reštartoch sa zohreje a potom fičí - takto sa niekedy hlási studený spoj, kondenzátory. Ak máš možnosť, požičaj si iný zdroj, prehoď a vyskúšaj.
..takze bude to zase kvoli zdroju, tusim vlani sme ho mali v oprave tiez tam bolo nieco so zdrojom..vnuk mi odpisal, ze ved ten PC je stary..no ale ma asi 4 roky..to akoze ma ist do srotu..
..no a s tou vymenou by som to aj skusila, mam este jeden PC, keby som vedela....pockam zase na syna
dakujem
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

vnuk mi odpisal, ze ved ten PC je stary..no ale ma asi 4 roky

Vnuci majú iné nároky na HW než my. A hlavne to majú zadarmo. Mne raz skončil zdroj po dvoch rokoch. Žiaľ je trend tlačiť ceny dole. To je na úkor kvality.
0 0
protector protector

protector je offline (nepripojený) protector

sthruska : ciastocne nesuhlasim, problem je v tom ze vela ludi si kupit pocitat a zdroj kupi znacku napr Eurocase .. je sice lacny ale je uplne na figu! nedal by som ho ani do kancelarskeho PC, nieto este do hracskeho PC. Dovod ? pouzite uplne najlacnejsie a nekvalitne materialy a pri hre ked je zatazenie grafickej karty a procesora vyssie jednoducho nestiha dodavat kvalitnu a dostatocnu energiu pre tieto komponenty.Nestaci pozerat ze ved na zdroji je napisane ze ma vykon 500W, v skutocnosti moze dodat mozno max 250W a potom ide cele PC do kolien...
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Veď preto som potom kúpil značkový
0 0
zulah zulah

zulah je offline (nepripojený) zulah

zulah Pozri príspevok
Ahoj, mám ten istý problém ako tu už je niekoľko krát zmienené.
Reštartuje sa mi PC pri hraní COD:MW2 a MW3 ale je zaujímavé že pri akejkoľvek inej hre ide všetko ok. Battlefiel 3 aj The Elder Scroll: Skyrim idú v pohode bez jediného reštartu PC.Mám túto zostavu:
Typ procesora: DualCore AMD Athlon 64 X2 Black Edition, 3000 MHz (15 x 200)
Názov zákl. dosky: Gigabyte GA-MA790X-DS4 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Grafická karta: Gainward NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB)
Systém. pamäť: 6144 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Zdroj: Fortron BluesStorm II 500

Bude mi vedieť niekto poradiť?
Ďakujem
Bude mi vedieť niekto poradiť?
Mám kvalitný zdroj? Alebo bude problém inde?
0 0
protector protector

protector je offline (nepripojený) protector

zdrojom to zrejme nebude, Fortron je pomerne dobra znacka a aj vykono bohate staci, skor by som problem videl v ovladacoch grafickej karty alebo v neaktualizovanom DirectX,

"padala" hra stale alebo len teraz? a je to oficial hra alebo warez stiahnuta z netu ?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Pozri systémové výpisy.
0 0
zulah zulah

zulah je offline (nepripojený) zulah

protector: Mám najnovší obládač a tiež DirectX. Ano padaju od začiatku aj MW2 aj MW3. Je to warez.
KoxXo : Asi blbá otázka, ale ako sa dostanem k systémovým výpisom a čo to je?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Klikni pravým tl. myši na Tento počítač, vyber Spravovať a ďalej podľa obrázku:
Nový obrázok.jpg  
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať