Zavrieť

Porady

Usporiadat
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

no myslím že tak 50
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

S21
Bola nám zvestovaná hrozná správa, citujem JM: hrozná správa, Téry tragicky zahynul pri zostupe z chaty
Tak toto je dúfam nejaká kačica. Ľudia, humor je dobrá vec, ale s týmto sa nežartuje...
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Téry = J.Mihál, pozri v profile foto....
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Keď som si pozrela verejný profil, je mi to jasné. Teda pán Mihál, poriadne ste ma dostali a asi nie som sama. Chichichi...
0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

adam
Téry = J.Mihál, pozri v profile foto....
Zakladatel temy ETIKETA PORADY....
Eticke je utocit na chuderu Vlastu, ktora sa snazi pomoct zvysit uroven.
Eticke je fungovat pod dvomi aliasmi, a pritom sam sebe protirecit a miast ostatnych.
..............majte sa!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zakladateľ témy Etiketa Porady - áno. Dúfam, že existencia Etikety Porade pomáha.

Útočník na chuderu Vlastu - Vlastička ozvite sa prosím sama (to "chuderu" len citujem). Milujem Vlastu za jej snahu zvýšiť úroveň Porady. Naozaj a vážne.

Dva aliasy? Mazáci ma odhalili na druhý deň, škoda že medzi nich nepatríte (založená 18.6.05). Bažantom som k odhaleniu pomohol sám(superbažanti pozrite foto Téryho).

Tomu, kto nerozumie srande, to podám po lopate - leto, dovolenky, uhorková sezóna atď. Dodám, že budúce leto sa chystám do Tatier na chatu kpt.Rašu, šikovní, hádajte aký bude môj tretí nick?

....súhlasím, majte sa. Diskutujte na SME, Pravde alebo Pokece. Témam "Heslo dňa", "Srandičky" a "Hviezdy v civile" bude za Vami smutno. Nevadí, "vstanou noví bojovníci".
Naposledy upravil Jozef Mihál : 22.08.05 at 19:13
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

adam
Téry = J.Mihál, pozri v profile foto....
Zaniklo mesačné zdvojené mimikry.... budúce leto to bude možno mimikry z inej tatranskej chaty A nabudúce si to možno skôr všimnete na základe obsahu príspevkov.
0063.gif  
0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

....súhlasím, majte sa. Diskutujte na SME, Pravde alebo Pokece. Témam "Heslo dňa", "Srandičky" a "Hviezdy v civile" bude za Vami smutno. Nevadí, "vstanou noví bojovníci".[/QUOTE]
Dakujem za vrcholne eticke odporucanie a poucenie.
A pre ostatnych: kto bude potrebovat aj po uhorkovej sezone nazor na svoj pravny problem, hladajte na odporucanych adresach... SME, PRAVDA a POKEC...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Naučte sa aspoň, ako sa cituje.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Od ministerskeho poradcu by som bola cakala serioznejsi pristup.
Naposledy upravil durisovad : 23.08.05 at 05:14
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Mazáci, bažanti, čierna listina, vykať pánovi Mihálovi, arogantné odporúčania ,etiketa , revízia príspevkov ...
Ako je to o tých rovných a rovnejších ?

Najviac sa mi páči, že každý drží hubu ( a krok ) a tvári sa , že od prvej minúty vedel, že Téry je "vtipný " Mihál. Nevadí, že sem už Vlasta nechodí, však tu aj tak nikomu nepomohla, že??? A to, či Vlasta alebo niekto iný nakukuje na Poradu , do toho Vás je, vážený pán Mihál a ostatní zo šuťáku , veľké ...... . No nič,hlavne , že ste sa pobavili.
0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

Johanka
Mazáci, bažanti, čierna listina, vykať pánovi Mihálovi, arogantné odporúčania ,etiketa , revízia príspevkov ...
Ako je to o tých rovných a rovnejších ?

Najviac sa mi páči, že každý drží hubu ( a krok ) a tvári sa , že od prvej minúty vedel, že Téry je "vtipný " Mihál. Nevadí, že sem už Vlasta nechodí, však tu aj tak nikomu nepomohla, že??? A to, či Vlasta alebo niekto iný nakukuje na Poradu , do toho Vás je, vážený pán Mihál a ostatní zo šuťáku , veľké ...... . No nič,hlavne , že ste sa pobavili.
Johanka, nie vsetci....
Ale potesi zistit, ze nie som jedina.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Trochu to tu berete príliš vážne-p.Mihál vyká každému koho nepozná a tiež si nechá vykať,zo začiatku tu bola debata o tykaní a vykaní treba si to najskôr prečítať a on sa zasadzoval za vykanie.Mne osobne je to jedno ale Jozefovi nie,každý sme iný a treba to rešpektovať.Nie je problém ak niekto kto tu je 2 dni príde na stretko a spozná sa osobne a začne si tykať.
Hneď ako Téry prišiel tak ho ostatní identifikovali ako JM,ja som bol preč a ostatní mi to povedali,treba sa len trochu zaujímať o veci okolo.Téry nikoho nezavádzal,tie príspevky či od jedného alebo druhého vyjadrujú názor 1 človeka.A nie je ma veľké.... do toho či Vlasta nakukuje alebo nenakukuje,mňa a ostatných to mrzí ak sem niekto prestane chodiť.
Takže trochu smajla do života lebo umriete na vážnosť.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

durisovad
Od ministerskeho poradcu by som bola cakala serioznejsi pristup.
Ministerský pradca nemôže mať zmysel pre humor ?
Nemám pocit, že by Jozef Mihál ako Téry niekoho zavádzal alebo zosmiešňoval. Ja som tiež prišla na to že Téry je Mihál až asi po 40 príspevkoch a to ho osobne poznám. Ale neviem prečo by som sa mala kôli tomu urážať. Je to jeho osbná vec, keď chcel byť na porade možno chvíľu "inkognito".
Taktiež iný názor v niektorej veci by nemal byť dôvodom na urážku.
A nakoniec - ak niekto potrebuje radu, Jozef Mihál poradí - za to mu patrí vďaka bez ohľadu na to, že na niektoré (nie odborné) veci má odlišný názor.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Je tu niekto, kto sa urazil, že Téry je JM ? Ja som si len dovolila vyjadriť svoj názor. Kult osobnosti funguje, dúfam, že prežijem .


Pripájam poďakovanie všetkým čo poradia, keď majú kolegovia z Porady problém.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Suhlasim so somij, aj ked na to kto je Tery som prisla o dost skor....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dovolil by som si to tu trochu odľahčiť.

Porada má síce za cieľ Poradiť si, ale už aj časť po Porade naznačuje, že život nie je len o odoborných názoroch, ale aj o vzťahoch a preto je humor korením aj Porady.
Ak to niekto berie iba vážne, prosím nech mu nevadí, že druhí sa zabávajú.

Tak ako v odborných témach aj v zmysle pre humor existujú rozlišnosti. Na Poradu chodí 20tisíc ľudí mesačne, takže by bolo asi naivné myslieť si že všetkým všetko vyhovuje. Na rozdiel od ostatných médií a diskusií tu udržujeme veľmi vysokú latku čo do morálnej úrovne príspevkov. Dúfam, že to tak ostane aj napriek rozdielnosti vkusu či názoru.
Diskusia je aj o tom, že si vypočujeme názor iných a hoci ho nepríjmeme, rešpektujeme ho. Nikomu neberiem, že s druhým nesúhlasí, ale nemusí kvôli tomu ohlasovať svoj ochod, alebo posielať druhých niekam...

Donedávna sme museli byť všetci rovnaký a rozdielnosť bola neakceptovateľná. Dúfam, že dnes to pomaly zaniká a nebudeme tu pestovať slovenskú športovú disciplínu "rozdeľme sa kto môže"!
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Ja som tu sice nova, ale to odhalenie ma vcera dost šokovalo. Beriem to ale z rezervou a už sa z toho spamatávam. Ja pana Mihala osobne nepoznám, ale neviem si predstavit, ako by taky humor prijal on. Nemrzí ma ani to, že vystupoval pod dvoma menami, ako to,
že keď mal niekto iný názor vytiahol nejakú čiernu listinu.
A tiež mi vadí, že ak niekto osloví niekoho konkrétneho tak sa mu niekedy odpovie bez problémov a inokedy sa vytiahne bod 7 Etikety.
Ale súhlasím, aspoň sme sa zabavili.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Mali by sme sa možno všetci zamyslieť nad jednou vecou. Keď prišiel medzi nás Téry tak všetci sme sa k nemu chovali ako k novému členovi porady a zároveň bol aj dieťaťom, žiakom a mal nad sebou maminky porady. A v čom je zrazu problém, že Téry je p.Mihál, že vlastne nemá ochrancu na porade, že sme si mu dovolili tykať. To čo spravil p.Mihál je svojím spôsobom konečne aj jeho užitie si na porade ako normálny poraďák.
A teraz neviem či môžem tykať alebo vykať?
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Denda p. Mihalovi vykam a Terymu tykam, aj ked je to jedna osoba...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať