Zavrieť

Porady

Usporiadat
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Aký má zmysel vystupovať na Porade pod viacerými menami?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Dada
Aký má zmysel vystupovať na Porade pod viacerými menami?
Väčšina ľudí má nastavené zapamätovanie hesla a ak príde na stránku automaticky ho prihlási pod svojím nickom.Časom to heslo zabudne a ak príde na iný počítač pod svoj nick sa nedostane a vytvorí nový.Alebo v rámci dovolenky ako JM.Ale kto sem chodí častejšie a sleduje celú Poradu tak to vie a tí čo sledujú 2-3 témy tak im to môže byť jedno.Vo všeobecnosti ak je nejaký príspevok nesprávny tak na to ostatní upozornia takže tu nejde o zavádzanie.
Apsgroup-ak necítiš rozdiel keď si niekto cudzí vynucuje menovite odpoveď a na druhej strane niekto sa pýta známeho tak ja tam rozdiel vidím.A napriek tomu JM každému odpovie občas s poukazom na Etiketu alebo nie.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

durisovad
Od ministerskeho poradcu by som bola cakala serioznejsi pristup.
Každý máme právo na svoj názor.....
Nechápem prečo sa niektorí z vás "pohoršujú". Ak ste nespoznali, že Téry je JM je naozaj "strašný problém". Ja si rady od p. Mihála veľmi vážim a určite veľa ďalších poraďákov a to, či vystupuje ako Jozef Mihál alebo Téry je pre mňa nepodstatné. Ja som to po pár príspevkoch zistila a brala som to ako príjemné pobavenie - mohla som si "zatykať".
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Mne sa fotka Teryho zdala nejaká povedomá už dávno.... .


Taká to bola zábavná téma...ale to čo som si prečítala cca od 20.8. až do teraz ma zarazilo. Podľa mňa to, že si pán Mihál zmenil nick, bolo zrejme na odľahčenie. Lebo ak sa tu prihlási pod nick-om Jozef Mihál, každý to berie s najväčšou vážnosťou a on sa zrejme len chcel konečne pobaviť. Nie žeby som chcela hovoriť za neho (to by som si nedovolila), len vyjadrujem svoj názor. Mne sa náhodou Téry "páčil" a bola s ním sranda. Teraz ste to pokazili . Bez neho by som sa nedozvedela, kto bol ten pán v čiernej sutane na mojej fotke.

Či sa táto zámena niekomu páčila alebo nie, je každého osobnou vecou, lebo každý z nás má právo na vlastný názor. Ľudia, aspoň pomocou Téryho môžeme pánovi Mihálovi tykať (to len na margo toho, že niekomu to vykanie vadilo).

Téry, už sa nevrátiš?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Čakal som Janka na Vašu reakciu na "odhalenie" Téryho, keďže tej srandy sme si užili najviac asi my dvaja (teda ja určite, a čakal som, čo na to Vy). Ďakujem. Ďakujem aj všetkým ostatným, čo v sebe objavili zmysel pre humor.

Pozdravujem aj tých, čo tvrdia že "A ani pan Mihal si nas nevsimne".
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
No konečne p. Mihál. Už som mala strach, že si nestihneme potykať.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ešte k tykaniu. Priznám sa, že nemám v láske to "internetové" tykanie. Ľudia sa potom stretnú osobne a pripadajú si trápne, že si cez net tykali. Osobne preto volím opačnú cestu - na nete vykám a pri osobnom stretnutí si rád potykám s každým, s kým sa "už dobre poznáme" z netu. Nikomu kto mi tu tyká, to nezazlievam.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Jozef Mihál
Čakal som Janka na Vašu reakciu na "odhalenie" Téryho, keďže tej srandy sme si užili najviac asi my dvaja (teda ja určite, a čakal som, čo na to Vy). Ďakujem. Ďakujem aj všetkým ostatným, čo v sebe objavili zmysel pre humor.

Pozdravujem aj tých, čo tvrdia že "A ani pan Mihal si nas nevsimne".
Ja som bola taká rada, že som našla niekoho, kto pozná Tatry, lebo ma hrozne očarili. Keďže som mala čerstvé zážitky, tak som bola ešte v takom ošiali.

A ja osobne by som bola rada, keby ste sa sem tam prihlásili ako Téry (dúfam, že to už nikoho nebude urážať). Hlavne v témach PO PORADE. Možno budeme mať šťastie a vy budete súhlasiť, že Térymu budeme tykať. Možno je to detinské a hlúpe (pre niekoho), ale sranda musí byť. A tak, ako tu už bolo spomínané, aj napriek tomu, že je porada seriózna, existuje tu miesto pre srandu. Veď by sme sa pri toľkej vážnej práci všetci zbláznili.

Takže moja otázka zostáva: Téry, vrátiš sa ešte?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Jozef Mihál
Ešte k tykaniu. Priznám sa, že nemám v láske to "internetové" tykanie. Ľudia sa potom stretnú osobne a pripadajú si trápne, že si cez net tykali. Osobne preto volím opačnú cestu - na nete vykám a pri osobnom stretnutí si rád potykám s každým, s kým sa "už dobre poznáme" z netu. Nikomu kto mi tu tyká, to nezazlievam.
Tak ste ma v reakcii predbehli...nevadí. Keď sa mám priznať, tiež som raz rozmýšľala, ako by som sa rozprávala s osobou, ktorú poznám len cez net a potom by som ju stretla osobne.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Žiaľ, Téry tragicky zahynul pri zostupe z chaty (následkom nadmerného štúdia § 53 zákona o ...). Ak veríte na reinkarnáciu...možno sa zjaví ako člen Porady č.20.000
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Jozef Mihál
Žiaľ, Téry tragicky zahynul pri zostupe z chaty (následkom nadmerného štúdia § 53 zákona o ...). Ak veríte na reinkarnáciu...možno sa zjaví ako člen Porady č.20.000
Tak to mi je ľúto. Možno by sme mali zorganizovať smútočnú rozlúčku...

Dúfam ale, že ako 20 000-ci člen porady sa vráti a možno s novým nickom, znova podľa nejakej tatranskej chaty.

Btw, ako sa dá zistiť počet členov?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Janka6685
Btw, ako sa dá zistiť počet členov?
Janka, na hlavnej stránke Porada dole, kde vidíš, kto je online to nájdeš (pod tými nickmi).
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Blondínka............


Ďakujem.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
janka37
Tak toto je dúfam nejaká kačica. Ľudia, humor je dobrá vec, ale s týmto sa nežartuje...
Janka37, ani sme nevedeli akú búrlivú diskusiu vyvolá naša nevedomosť. Ja pána Mihála osobne nepoznám(lebo mzdy nie sú moja parketa, na školenia preto nechodím) a ani na stretku som nebola. Preto pohľad na verejný profil raz jedného a neskôr druhého "výmyselníka" mi nič nehovoril. Samozrejme po upozornení mi to bolo jasné. Ja osobne z toho traumu nemám, ďalej občas nakuknem na odpovede p. Mihála a ak sa pridá aj Téry... Zdravím obidvoch a všetkých úžasných poraďákov.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Jozef Mihál
Žiaľ, Téry tragicky zahynul pri zostupe z chaty (následkom nadmerného štúdia § 53 zákona o ...). Ak veríte na reinkarnáciu...možno sa zjaví ako člen Porady č.20.000
Na reinkarnaciu neverim, ale verim, ze vzdy sa najde dost ludi, ktori si s oblubou z ostatnych vystrelia a zabavia sa na ich ucet. Na stranke, kde ludia povacsine hladaju odpovede na svoje problemy a veria, ze im bude nezistne pomozene, sa mi to zda trochu nemoresne. No, ale mali by sme si zapamatat, ze nic nie je zadarmo a na druhej strane, co sa ponuka akoze zadarmo, je najdrahsie. A platidlom nemusia byt vzdy peniaze. V tomto pripade mi to pripada ako ponizovanie druhych.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

durisovad
Na reinkarnaciu neverim, ale verim, ze vzdy sa najde dost ludi, ktori si s oblubou z ostatnych vystrelia a zabavia sa na ich ucet. Na stranke, kde ludia povacsine hladaju odpovede na svoje problemy a veria, ze im bude nezistne pomozene, sa mi to zda trochu nemoresne. No, ale mali by sme si zapamatat, ze nic nie je zadarmo a na druhej strane, co sa ponuka akoze zadarmo, je najdrahsie. A platidlom nemusia byt vzdy peniaze. V tomto pripade mi to pripada ako ponizovanie druhych.
Nemusí vždy a všetko ostať pochopené... ani donekonečna vysvetľované a odôvodňované.
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

účtovník 007
Janka37, ani sme nevedeli akú búrlivú diskusiu vyvolá naša nevedomosť. Ja pána Mihála osobne nepoznám(lebo mzdy nie sú moja parketa, na školenia preto nechodím) a ani na stretku som nebola. Preto pohľad na verejný profil raz jedného a neskôr druhého "výmyselníka" mi nič nehovoril. Samozrejme po upozornení mi to bolo jasné. Ja osobne z toho traumu nemám, ďalej občas nakuknem na odpovede p. Mihála a ak sa pridá aj Téry... Zdravím obidvoch a všetkých úžasných poraďákov.
Presne tak, ja tu ešte tiež nikoho osobne nepoznám (ale už sa teším na stretko ). Do profilov veľmi často nazachádzam, takže som si tú "dvojjedinosť" nejako nevšimla. Ale čítala som Téryho príspevky a bol mi sympatický (teraz už konečne viem, kto to je ). Preto som sa zľakla, keď prebehla tá správa o jeho "nehode" . Nie je príjemné, keď sa stane niečo zlé niekomu známemu, aj keď ho poznáš len cez internet. Druhá možnosť bola, že to niekto rozšíril ako nemiestny žart a žarty na takúto tému veľmi rada nemám.
Ale po tom odhalení som sa dobre pobavila a odľahlo mi. Druhýkrát už sa nachytať nenechám .
Tiež pozdravujem oboch a Térymu odkazujem, že ak sa ešte niekedy ozve, na Porade nájde veľa priaznivcov.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Janka6685
Blondínka............


Ďakujem.
Blondínka z Londýnka?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
bepo
Blondínka z Londýnka?
Ja za to nemôžem...

.............
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
janka37
Presne tak, ja tu ešte tiež nikoho osobne nepoznám (ale už sa teším na stretko ). Do profilov veľmi často nazachádzam, takže som si tú "dvojjedinosť" nejako nevšimla. Ale čítala som Téryho príspevky a bol mi sympatický (teraz už konečne viem, kto to je ). Preto som sa zľakla, keď prebehla tá správa o jeho "nehode" . Nie je príjemné, keď sa stane niečo zlé niekomu známemu, aj keď ho poznáš len cez internet. Druhá možnosť bola, že to niekto rozšíril ako nemiestny žart a žarty na takúto tému veľmi rada nemám.
Ale po tom odhalení som sa dobre pobavila a odľahlo mi. Druhýkrát už sa nachytať nenechám .
Tiež pozdravujem oboch a Térymu odkazujem, že ak sa ešte niekedy ozve, na Porade nájde veľa priaznivcov.
Btw, keď som si prečítala príspevok o úmrtí Téryho, tiež som sa v prvej sekunde zľakla. Ale keď mi došlo, tiež mi odľahlo. Tie prvé, sekundové reakcie, sú väčšinou také, že človeku hneď nedôjde. Hlavne keď ide o takúto záležitosť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať