Zavrieť

Porady

peniaze

Dobrý den,ak som netrafila spravnu temu,tak sa ospravedlnujem.
Obraciam sa na Vas,pretože tu vždy najdem radu :-)
Chcem požicat kamartke paniaze,ale pre moje a tiež aj jej čiste svedomie chce ist napisat čestne prehlasenie.ako sa v tomto pripaaade postupuje,keb že sa pohnevame napr a ona mi nebude chciet vratit.Aby sa mi to vratilo naspat.
Dakujem
Usporiadat
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ano, mam pravidelny stabilny a slusny prijem, nepotrebujem si poziciavat, ale ak chcem nejaku vacsiu investiciu, na tu radsej nasporim a v ziadnom pripade by som sa nezadlzovala. A poziciavanim sa tiez nemieenim zatazovat, lebo by sa mi mohlo stat, ze keby som svoje peniaze potrebovala, neboli by k dispozidii. Keby som potrebovala peniaze na zarucene vynosne podnikanie, asi by som aj ja siahla po nejakom uvere, ale kedze sa uverov bojim, tak nepodnikam,
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Lianka Pozri príspevok
Neviem, o aku ciastku ide, ale poistila by som si to niecim: napr. zriadenim zalozneho prava na nehnutelnost (v pripade vyssej sumy), dohoda o zrazkach zo mzdy, zmenka (nizsia suma) a pod.

A chce to dobru zmluvu, ako uz bolo vyssie spomenute, vratane pripadnych sankcii za nedodrzanie doby splatnosti.
Úplne súhlasím s Lianka.Ináč by som tiež nepožičala väčšiu sumu, lebo splácať Ti môže aj po 5 € a čo potom ??????
A dohodnúť aj podmienky - dokedy Ti dlžnú sumu vráti.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

durisovad Pozri príspevok
Ano, mam pravidelny stabilny a slusny prijem, nepotrebujem si poziciavat, ale ak chcem nejaku vacsiu investiciu, na tu radsej nasporim a v ziadnom pripade by som sa nezadlzovala. A poziciavanim sa tiez nemieenim zatazovat, lebo by sa mi mohlo stat, ze keby som svoje peniaze potrebovala, neboli by k dispozidii. Keby som potrebovala peniaze na zarucene vynosne podnikanie, asi by som aj ja siahla po nejakom uvere, ale kedze sa uverov bojim, tak nepodnikam,
No ved samozrejme - investori pozicivaju peniaze, o ktorych vedia, ze ich po dohodnuty cas "nepotrebuju" (hoci to znie blbo). Urcite by sa tym nebude zaoberat clovek, ktory zije z ruky do ust.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať