Zavrieť

Porady

Kade do Chorvátska ??

Ako jazdite z BA do Chorvatska? Cez Rakusko a Slovinsko, alebo cez Madarsko?
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

A ktore su to tie najhorsie dni na cestu? Viete, kedy sa tam striedaju turnusy?

Myslim mi niekto vravel, ze najhorsi je piatok tam a sobota spat ?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

misomiso Pozri príspevok
A ktore su to tie najhorsie dni na cestu? Viete, kedy sa tam striedaju turnusy?

Myslim mi niekto vravel, ze najhorsi je piatok tam a sobota spat ?
Z piatka na sobotu tam a zo soboty na nedeľu, resp. sobotu cez deň naspäť... Niekedy môže byť viac i v stredu /niektoré naše cestovky a Taliani.../
0 0
5peedy 5peedy

5peedy je offline (nepripojený) 5peedy

Chcel by som sa spytat ci viete niak presnejsie definovat kde sa nachadza
ta obdoba pandorfu za chorvatsko s;ovinskymi hranicami (pan Mihal to spominal) .. isiel som tade naposledy 5 rokov dozadu.. tak aby som to niak nepresvihol .. Dakujem
0 0
xamax xamax

xamax je offline (nepripojený) xamax

Hneď za hraničným prechodom v Murskom Središči na prvom kruháči odbočíš do ľava a vyhneš sa tým diaľnici, prejdeš cez nejaké 2 dediny a si na chorvátskej hranici. Išiel som tak 3x, raz som išiel z MR na Goričan, ale stačilo. Šťastnú cestu!
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
misomiso Pozri príspevok
A ktore su to tie najhorsie dni na cestu? Viete, kedy sa tam striedaju turnusy?

Myslim mi niekto vravel, ze najhorsi je piatok tam a sobota spat ?
Do HR je najhoršie ísť piatok,sobotu,nedelu.Najlepšie v utorok, stredu.To samé platí pri ceste späť.
0 0
ekomama ekomama

ekomama je offline (nepripojený) ekomama

cez rakusko a slovinsko (ak neratam nejaku zastavku na Bohinskom jazere v Alpach) je to nudnejsie, rychlejsie a pohodlnejsie. Cez madarsko (tie vedlajsie kratsie) je to dobradruznejsie, zdlhavejsie a narocnejsie. Takze ja chodim podla nalady. Ked mate v zadu dve placuce deti tak sa Vam ce madarsko nebude chciet, teda pokial to nie su deti, ktore chcu cikat kazdych desat minut - to je lepsie madarsko lebo mozeta kazdych desat minut stat
0 0
pe.pe pe.pe

pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

optimista
madarsko je velmi ale velmi zdlhave, myslim vedlajsie cesty. plus asi 3 rozkopavky ciest a s tym spojena jednosmerna premavka na tychto usekoch.
0 0
pe.pe pe.pe

pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

optimista
...a na dialnici pred Zahrebom vyuzit cestarinu NO CASH, je este pred CASH cestarinou, velmi pohodlna a rychla, usetrili sme par minut a cez vikend by sme mozno usetrili aj desiatky minut.
0 0
MIRCO1972 MIRCO1972

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO
Zdravím.

Poprosím skúsenejších o radu ako najrozumnejšie naplánovať trasu BRATISLAVA-BIBIONE (Taliansko) a potom z BIBIONE do CRIKVENICA (Chorvátsko). Asi budem potrebovať aj Rakúsku nálepku aj Slovinskú...že? Do Bibione idem od 16.7. -23.7. a Crikvenica 23.7-30.7.

Ďakujem za rady.

MIRCO
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

MIRCO1972 Pozri príspevok
Zdravím.

Poprosím skúsenejších o radu ako najrozumnejšie naplánovať trasu BRATISLAVA-BIBIONE (Taliansko) a potom z BIBIONE do CRIKVENICA (Chorvátsko). Asi budem potrebovať aj Rakúsku nálepku aj Slovinskú...že? Do Bibione idem od 16.7. -23.7. a Crikvenica 23.7-30.7.

Ďakujem za rady.

MIRCO
Ta nete su rozne planovace tras. Zadas si parametre,zadas napr. prestupovy bod-miesto kadial chces ist, mozes si zadat ak sa chces vyhnut dialniciam a pod.Trasu si mozes aj vytlacit ako pomocku na cestu
skus :
http://www.navigacia.sk/planovac.php
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Plitvice mezi deseti nejkrásnějšími vodopády světa
http://www.chorvatsko.cz/aktual/1104..._vodopady.html
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať