Zavrieť

Porady

Slovakia Energy - dodávka lacnejšej elektriny

Aké máte skúsenosti s s.r.o Slovakia Energy?? Sľubujú dodávku el. energie najlacnejšie na trhu - aké mátre skúsenosti?? Je to seriózna firma ...???
Usporiadat
Stano258 Stano258

Stano258 je offline (nepripojený) Stano258

Koniec dobrý, všetko dobré...
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

danushka
No začali robiť nálety po domácnostiach...hm
Prišiel taký mladučký fečáčik v čiernych nohaviciach, zelenej košuľke a kravatou, hodne nagélovanými vláskami...
Pýtala som sa, nech mi povie, koľko budem platiť za 1kWh ako malá domácnosť do 5000 kWh ročne a on nevedel...
Akurát mi povedal, že budem mať 10% nižšie zálohové platby oproti terajším, tak som ho vypoklonkovala, nech si naštuduje základné veci a nech mi príde povedať nasledujúci deň.
Už neprišiel.

Mne zas podobný nerozumel ani to, že som energetik
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Stano258
Koniec dobrý, všetko dobré...
Doplním

Tamtamy mi hlásili, že na 90% pojde cena silovej elektriny v roku 2015 o pár percent dolu

aj keď neviem kam, lebo výrobná cena je blízko 33 ( a nplynové elektrárne už sem tam odstavujú = zníži sa ponuka) a predajná na burze okolo 36-37
0 0
Stano258 Stano258

Stano258 je offline (nepripojený) Stano258

Sú tu dva faktory, ktoré majú výrazný vplyv na cenu elektriny:
- v Nemecku dotujú elektrinu vyrobenú vo "ventilátoroch" a v slnečných kolektoroch, čiže keď v Severnom mori zafúka, alebo nad Nemeckom vyjde spoza mrakov Oskar, tak je elektriny toľko, že až...
- priemyselní odberatelia moc nezvyšujú spotrebu.

Takže je prebytok ponuky nad dopytom. Ak to spadne dlhodobo na 33, tak to sa budú zatvárať ďalšie elektrárne.
0 0
niqolcek niqolcek

niqolcek je offline (nepripojený) niqolcek

Ahojte, so spoločnosťou SLOVAKIA ENERGY máme skúsenosti už aj my...... pred pár dňami som prišla k starým rodičom na návštevu a videla som ich, ako niečo veľmi naliehavo hľadajú. Tak som sa dozvedela, že tam bola jedna pani, ktorá im urobila novú zmluvu na elektriku a plyn a že potrebujú nájsť posledné vyúčtovanie alebo čo, pretože si pre to príde. Tak som sa potešila, aspoň budem oboznámená čo aké zmluvy im ide robiť. Samozrejme som hneď pochopila o čo ide, babke, dedkovi som povedala, aby to nepodpisovali....NIE oni mali vlastnú hlavu a podpísali.... hneď ako tá pani odišla som im prečítala zmluvu( "nebojte sa to neprestupujete do inej spoločnosti, to je stále tá istá iba má SR dodávateľov"), prečítala recenzie na nete a bolo im to jasné. Na druhý deň sme poslali odstúpenie od zmluvy, ktoré najprv neakceptovali, ale zmluvu potom zrušili. Včera som sa od babky dozvedela, že tá dôveryhodná pani, ktorá im chcela len dobre, aby platili málo a ušetrili im TROŠKU pozmenila aj dátumy na zmluve, vraj aby neboli takí starí.....Takže o serióznosti tejto spoločnosti si môže každý urobiť svoj názor
0 0
Stano258 Stano258

Stano258 je offline (nepripojený) Stano258

Paradoxne, možno že práve tento dodávateľ môže byť najlacnejší na Slovensku:
http://www.vyhodnaenergia.sk/domele
0 0
Jozii Jozii

Jozii je offline (nepripojený) Jozii

Dobrý večer, ja by som sa chcel spýtať, či existuje nejaký formulár, ak chcem vypovedať zmluvu s dodávateľom, resp. kde by som ho našiel?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Jozii
Dobrý večer, ja by som sa chcel spýtať, či existuje nejaký formulár, ak chcem vypovedať zmluvu s dodávateľom, resp. kde by som ho našiel?
GOOGLE poznas? https://www.google.sk/search?q=slova...m=122&ie=UTF-8
0 0
BOKA BOKA

BOKA je offline (nepripojený) BOKA

Moja skúsenosť z Marca 2013. Môj otec dôchodca podpísal zmluvu, na odber elektriny a na odber plynu. Zmluva neobsahovala cenu, ani tarify.
Podľa cenníka Slovakia Energy elektrina na tarifu DD1 ktorú používa, je 0,1533852 € s DPH za kWh. Cena ZSE je 0,0732 € s DPH/kWh. Mesačná platba Slovakia Energy je 2,3558 € s DPH, ZSE 0,7800 €.
Podľa cenníka Slovakia Energy na odber plynu, je stála platba 2,112 € s DPH, variabilná časť je 0,06312 € s DPH. SPP má stálu platbu na tú istú tarifu D1 fixnú platbu 7,76 €/mes a sadzbu za odobratý plyn 0,0538 €/kWh. Tieto cenníky sa dajú ľahko nájsť na inernete po zadaní hesla slovakia energy cennik (na slovakiaenergy.sk to majú v Služby, Produkt, Energia, Aktuálne ponúkané produktové rad)y/zse cennik/spp cennik.Vyhodnotenie si urobte sami.
Podpísal preto, lebo pán povedal, že garantujú najnižšie ceny. Chápem, že dôchodcom toto stačí, nejaká zmluva alebo cenníky ich nezaujíma. My budeme možno rovnakí keď budeme dôchodcovia, preto ma trápi, že im nikto nevie pomôcť pred debilmi zarábajúcimi si takýmto spôsobom.
0 0
BOKA BOKA

BOKA je offline (nepripojený) BOKA

Sorry, fixná platba SPP za plyn nie je 7,76 € ale 1,76 €.
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Tvrdenie, že dôchodcovia sú obeťami podomových predajcov, ktorí ich zámerne klamú, je neobjektívne. Ak by totiž toto tvrdenie bolo objektívne, tak si treba uvedomiť, že dôchodcovia majú volebné právo, čo by znamenalo, že aj počas volieb sú dôchodcovia tým pádom obeťami politických strán, ktoré ich zámerne klamú. Preto ak niekto chce trestať dodávateľov energií za to, že sľubujú niečo, čo nevedia splniť, tak ten istý by mal rovnako tak nahlas vykrikovať, aby boli potrestaní politici, ktorí sľubujú niečo, čo nevedia splniť.

Preto sa treba vrátiť naspäť do reality. Ak má dôchodca volebné právo, tak ten istý dôchodca si sám zodpovedá za svoje rozhodnutia. Aj za to, že podpísal zmluvu ktorá je nevýhodná. Aj za to, že volí politickú stranu, ktorá iba sľubuje nereálne sľuby.

Všetkým ostatným, ktorí si pred podpisom zmluvy chcú overiť tvrdenia podomových predajcov, či klamú, alebo nie, odporúčam túto stránku
http://www.vyhodnaenergia.sk/plyn
http://www.vyhodnaenergia.sk/domele
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

tak aj ja pridám skúsenosť s mojimi svokrovcami .....
práve včera uzavreli zmluvu so SLOVAKIA ENERGY, pričom nás presviedčali, že to im len predajca overoval výhodnosť zmeny a povedal im, že nemusia meniť, že to majú uzavreté dobre.....
ale doklady jasne hovoria, že uzavreli ďalšiu zmluvu, pričom pred dvomi rokmi uzavreli zmluvu s iným dodávateľom a jej platnosť ešte neskončila ..... svokrovci majú 78 a 82 rokov a do kolonky "zodpovedná osoba u osôb starších 70 rokov" uviedol predajca môjho 82 ročného svokra......
takže ma nik nepresvedčí, že tu nejde iba o získanie zákazníka za každú cenu..... majú však smolu, svokrovci sa našťastie hneď priznali a už píšem výpoveď..... :-) zaujímavé, že k nám ešte neprišiel nik ponúkať zmenu dodávateľa, vždy si vystriehnu dôchodcov......
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Teraz, keď už je EC iba minulosť, tak to nebude až tak dramatické so zmenami dodávateľa. Keď sa to oplatí, tak odporúčam neváhať a meniť dodávateľa. A kľudne aj každý rok, Najlepšie je to vždy na začiatku roka, keď sú už známe nové cenníky na kalendárny rok.
0 0
am.babka am.babka

am.babka je offline (nepripojený) am.babka

napriek tomu, ze mam rada zdravu a ferovu konkurenciu, pridavam i svoju velmi negativnu skusenost...s agresivnym zastupcom, avsak zacala som mat zly pocit az po jeho odchode a tak po prevereni cien a ohlasov , posielam doporucene pisomne odstupenie od zmluvy...to mi poradila telefonicky operatorka Slovakia Energy s tym, ze mi iste jasne, ze maju najnizsiu cenu na trhu....nie je to ale evidentne z ich pisomnych i internetovych informacii. Ziadam ich pisomne o potvrdenie o odstupeni od zmluvy....dam vediet, ci sa toho dockam a ako to dopadne. Pekny den vsetkym s prosbou, nepustajte si do bytov arogatnych ludi, na ktorych presne sedi popis z predchadzjucich prispevkov.
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Tu si porovnajte ceny:
http://www.vyhodnaenergia.sk/domele
http://www.vyhodnaenergia.sk/plyn
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

fero.b
Dnes mi prišlo vyúčtovanie od slovakia energy s preplatkom 322,86 € ktorý mi bol ihneď vrácen.Všem odporúčam.
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=102678&SID=2&P=1
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=233166&SID=3&P=1

Ešte dodám, že to bol prvý a posledný príspevok tohto nicku zo dňa 08.03.13 08:06
0 0
marjanab marjanab

marjanab je offline (nepripojený) marjanab

V posledných dňoch robí spoločnosť Slovak Energy nálety aj v Rimavskej Sobote. Moju susedu sa im podarilo nahovoriť minulý týždeň a hneď na druhý deň za mnou prišla akú blbosť spravila a podpísala s nimi zmluvu a že si to rozmyslela a chce to zrušiť. Keď som tú zmluvu uvidela, urobila som si svoj názor na túto spoločnosť. Okrem iného im ani nevadilo, že majiteľom bytu a zároveň odberateľom je jej syn, ktorý sa v súčasnosti doma nezdržuje a nie ona, pričom ona je na nej podpísaná. Vraj jej pani povedala, že zmluvu môže zrušiť aj telefonicky do 7dní, ale pritom jej kontakt na seba nedala. Napísali sme písomne odstúpenie od zmluvy a doporučene poslali, tak som zvedavá. A dnes takmer nahovorili mojich rodičov, ale našťastie som práve prišla k nim na návštevu, tak sa im to nepodarilo. A myslím si, že seriózna firma neprevádzkuje podomový predaj.
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Občan, ktorý má volebné právo, sa nemá čo sťažovať na podomový predaj.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať