Zavrieť

Porady

zmena konateľa v s.r.o. v odvolacom konaní

Dobrý deň.
Mohol by mi prosím niekto poradiť? OR odmietol vykonať zápis s.r.o. do registra z dôvodu, že konateľ nebol občan EU a nemal povolenie na pobyt na území SR. Bolo mi poradené, že najlepšie by bolo zmeniť konateľa, takže moja otázka znie, k podaniu námietky je potrebné priložiť nový návrh na zápis s novým konateľom, 2x ustanovenie konateľa do funkcie, zakladateľskú zmluvu 2x, alebo potrebujem rozhodnutie jediného spoločníka o zmene konateľa a nové úplné znenie zakladateľskej listiny? Ešte by som chcela vedieť, či aj odvolanie má byť 2X a aký dátum uviesť do návrhu, str. 13 hore - ... navrhujem zapísať k ....
Ďakujem.
Leona
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mi_ke je offline (nepripojený) mi_ke

    mi_ke
    Predovsetkym potrebujes vypracovat dodatok k zaklad. listine, kde uvedies noveho konatela. Podpis zakladatela na dodatku overis. ZL potom predlozis 2x . Taktiez 2x predlozis este podpisovy vzor konatela a novy navrh na zapis s overenym podpisom zakladatela. Ak myslis namietku, tu podavas len raz a ten datum na 13 str. nechaj prazdny.

    zmena konateľa v s.r.o. v odvolacom konaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.