Zavrieť

Porady

Ako pridám link

Dobrý deň! Prosím o pomoc pri pridaní link-u z netu, alebo videa z You Tube. Som samouk a už ste mi raz poradili s fotkami. Veľmi mi to pomohlo. Ďakujem
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

[QUOTE=misoft;1103980]alla66
možno pre teba je to jednoduchšie, ale tým že použiješ Insert Link, tak sa tento po kliknutí stáva aktívnym a okamžite načítava (niekedy v novom okne alebo záložke) danú URL adresu a nemusíš používať Ctrl +C a Ctrl+V na vyvolanie odkazu.
Valčake
toto nebol link, čo tam arizona vložila, to bol citát. Na to potrebuješ vyznačiť časť textu, skopírovať do schránky (Ctrl+C), použiť Wrap
- ikonka popísaného dokumentu - vložiť medzi [QUO..] a [/QU...] pomocou Ctrl+V ten vybraný text.
pod tým citátom bol link. Asi ten mala na mysli...
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

aha, no nie práve toto som mala na mysli, ale nejaké konkrétne video.Ale už to asi pôjde Ďakujem vám všetkým !!!!
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Dúfam že budem aspon ocenený za tu snahu,, aj keď neskoro



1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Fííííha, to je úžasné !!! Nikdy nie je neskoro. Pridala som bod,ak som to pochopila správne do ocenenia
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ešte sa Ti to nepodarilo? Používaj pravé tlačidlo na myši. Kopíruj, vysvieť celý text. Skús.Prikladaj kopírovaný text. Najprv názov, potom adresu v yutube. Počkám. Ale aj vlož, zatiaľ prázdno. Ľavým tlačidlom myši vysvieť, pravým kopíruj a prikladaj do inej stránky.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

toto nie je pravé orechové
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Valčake Pozri príspevok
Tak kam asi? Predsa tu, pre nás,pre všetkých kto niečo hľadá.
skrátene: ctrl+c (skopíruješ adresu, ktorú sem chceš dať) dolu do okna kde pridávaš príspevky stračíš ctrl+v a dáš odoslať a je to
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
bettylou odpoveď na tvoju otázku
...tak to robím ja, ale možností je viac...

0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pridám link, kde sa dozvieš, ako skopírovať obrázok na poradu, nájdeš tam veľa užitočných rád a pár dobrých linkov

http://www.porada.sk/t94407-ako-vlozit-obrazok.html



Valčake Pozri príspevok
alebo sa mi páčia tie poskakujúce smajlíky a chcem to vložiť napr. do mailu a odoslať kamoške.
Ak chceš posielať obrázky, ktoré chceš vložiť do e-mailu...musíš si ich uložiť do PC a potom pripojiť ako prílohu k e-mailu a odoslať...
želám veľa trpezlivosti
Naposledy upravil alla66 : 22.07.09 at 18:50
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Tie smajlíky sú šikovnejšie ako ja
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Valčake Pozri príspevok
Tie smajlíky sú šikovnejšie ako ja
čo nevieš?
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

To je úžasné. Nestačila som kukať raz sem, raz tam, ale na to, aby som sa to naučila, musím sa ešte raz narodiť. Cením si snahu pomôcť. Tu som chcela dať to video od -mpca -ale nedarí sa mi to
Naposledy upravil Valcake : 22.07.09 at 23:28
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Valčake Pozri príspevok
To je úžasné. Nestačila som kukať raz sem, raz tam, ale na to, aby som sa to naučila, musím sa ešte raz narodiť. Cením si snahu pomôcť
Takže všetko ovládaš? prilep niečo na skúšku
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

alla66 Pozri príspevok
Takže všetko ovládaš? prilep niečo na skúšku
Stále mi dačo nejde. Chcela som do predošlého príspevku priložiť aj to video, aj mi to ukázalo a potom vidím , že tam nie je. Si veľmi šikovná. Prikladáš úžasných smajlíkov / odkiaľ ich berieš?/
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

jozka56 Pozri príspevok
Ešte sa Ti to nepodarilo? Používaj pravé tlačidlo na myši. Kopíruj, vysvieť celý text. Skús.Prikladaj kopírovaný text. Najprv názov, potom adresu v yutube. Počkám. Ale aj vlož, zatiaľ prázdno. Ľavým tlačidlom myši vysvieť, pravým kopíruj a prikladaj do inej stránky.
Veru, ešte sa mi to nepodarilo ako vidíš, ale ja sa nevzdám tak ľahko
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nečítala si link, ktorý som prilepila? "" Ako vložiť obrázok?" tam nájdeš linky na pekné obrázky a smile.....
video máš dôkladne popísané v tejto téme...skúšaj, je to jednoduché....
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

alla66 Pozri príspevok
Nečítala si link, ktorý som prilepila? "" Ako vložiť obrázok?" tam nájdeš linky na pekné obrázky a smile.....
video máš dôkladne popísané v tejto téme...skúšaj, je to jednoduché....
Pravdu povediac, ešte som to nečítala, ale už aj idem...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Najlepšie je otvoriť si dve okná stránky porady, v jednom okne budeš čítať postup a v druhom si budeš skúšať vkladanie linkov, videa a obrázkov...
nezaspi... venuj sa príspevkom dôkladne....je to na dlhší čas
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať