Zavrieť

Porady

Word - zmena formátovania

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Môj najobľúbenejší inštitút (Štatistický úrad SR) mi poslal zase jeden krásny výkaz. A keď zmením nejakú vec v texte (hoci i formátovanie, zarovnanie alebo tak), tak vpravo za okrajom sa vypíše oznam o zmene. Hľadal som túto funkciu už dávno v stavom exceli a teraz mám už Office 2007 a tam neviem nájsť, ako to zlikvidovať. Vadí mi hlavne to, že ak to chcem vytlačiť, vytlačí i to, čo je za pravým okrajom.
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

sybila3 Pozri príspevok
no asi až taká šikovná nebudem, nejde mi tam vložiť tá čiara.
Tak najskor zmaz obrazok z paty, urob si tu ciaru /z podciarkovnikov/, na konci riadku daj enter a az potom daj vlozit obrazok zo suboru
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Áno ivka má pravdu. Ak chceš čiaru pekne tesne nad písmom stlač shift a počiarovník. Bude to lepšie vyzerať. Už idem na ten obed. Od hladu oči pučim :-)
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďakujem, vďaka vám to mám hotové. Asi by ma nenapadlo to takto jednoducho urobiť.
Vedeli by ste mi poradiť aj s týmto, Ak mám napísaný text v calcu a potom ho uložím a znova otvorím, tak č sa mi zmení na otáznik v celom texte, musím opravovať ale ak uložím a znova otvorím, je tam znova otáznik, čo s tým?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

sybila3 Pozri príspevok
ďakujem, vďaka vám to mám hotové. Asi by ma nenapadlo to takto jednoducho urobiť.
Vedeli by ste mi poradiť aj s týmto, Ak mám napísaný text v calcu a potom ho uložím a znova otvorím, tak č sa mi zmení na otáznik v celom texte, musím opravovať ale ak uložím a znova otvorím, je tam znova otáznik, čo s tým?
Asi nerozumiem, co je to text v calcu?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Napríklad, že si tam nahadzujem tržby z pások, každý deň a keď napríklad napíšem medzisúčet, tak č mi zmení na otáznik.
Alebo keď som robila inventúru a nahadzovala množstvo a cenu, tak názov napr. sviečka mi dalo svie?ka.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

sybila3 Pozri príspevok
Napríklad, že si tam nahadzujem tržby z pások, každý deň a keď napríklad napíšem medzisúčet, tak č mi zmení na otáznik.
Alebo keď som robila inventúru a nahadzovala množstvo a cenu, tak názov napr. sviečka mi dalo svie?ka.
Myslim si, ze staci oznacit cely text a zmenit pismo na niektore CE /teda take, co standardne ma aj slovenske znaky/. Nie?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ale veď mám bežné písmo nastavené.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

sybila3 Pozri príspevok
ale veď mám bežné písmo nastavené.
Ale ked ti to nacitava, prenasa ti to nejaky fontom, ktory tie znaky nema.
Preto to iba cele oznac a prestav napr. na Arial CE
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať