Zavrieť

Porady

Hlucni susedia pri sexe

zdravim,

mam uz nejake tie 3 mesiace(mozno to uz bude aj viac) problem s hlucnymi susedmi ktori sa pri sexe jednoducho nevedia ani trochu ovladat a nedbaju na to ze su trebars aj tri hodiny v noci. uz ma to vazne zacina stvat. kolkokrat som sa kvoli nim vobec nevyspala do skoly. vela ludi mi to neverilo az kym to sami nepoculi a vraveli ako to mozem znasat. ale ja uz jednoducho neviem co s nimi. byvaju sice vo vedlajsom vchode ale je to jeden panelak a deli nas len stena. nie su to len vzdychy a vrzgajuca postel, ale ta zenska proste krici. jeden vecer sa dokonca moja mama zlakla ze co sa deje ale potom sme zistili ze to zase raz tento parik sulozil. niesom navyse jedina ktora ich v noci pocuje a uz sa stazovala aj suseda ktora byva pod nimi.

vela ludi ktori pocuju o tychto mojich susedoch sa len smeje, ale mne uz to vazne vtipne nepripada ked to musim pocuvat skoro kazdu noc. navyse viem, ze ta zenska nemala predtym stastne manzelstvo a raz sme dokonca na jej muza volali policiu pretoze kricala o pomoc (bol to taky hajzel, poculi sme o nom, ze predtym na mieste kde byvali ju zvykol nahanat nozom). mozno je konecne stastna, ale ja naozaj nemienim trpet jej hluk a kazdu noc dokopy aj niekolko hodin lezat a pozerat "doblba" a cakat kym prestanu a konecne budem mat ticho potrebne pre spanok.

inak som jej raz aj hodila do schranky papierik kde ju prosim aby boli potichsie ale robi to naschval dalej. takze za akukolvek radu,pomoc a skusenosti budem vdacna
Usporiadat
Watson Watson

Watson je offline (nepripojený) Watson

Administrátor Chobot,

myslím, že téma je vyčerpaná, dievka dostala rady s rôznymi námetmi, všetko ostatné je už trápna diskusia, môžeš to zamknúť.

P.S.: Poprosím kurveniachtivé osoby, nech si mínuskujú svojich susedov!
Naposledy upravil Watson : 21.07.09 at 13:18
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

ponúkam ti tri riešenia:
1. zvuková izolácia predmetnej steny
2. presťahovať sa do inej izby
3. "špunty" do uší
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

izolovat stenu nemienim kvoli jednemu cloveku,
kvoli problemom s krcnou chrbticou nebudem spat na gauci
spunty do usi dobre nedrzia
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Watson Pozri príspevok
Administrátor Chobot,

myslím, že téma je vyčerpaná, dievka dostala rady s rôznymi námetmi, všetko ostatné je už trápna diskusia, môžeš to zamknúť.

Watson a dôvod na zamknutie?, boli tu vulgárne slová? alebo nevhodný príspevok?keď áno, tak ten príspevok môžeš nahlásiť s tlačítkom nahlás a moderátor posúdi či tú ktorú tému uzavrie, alebo nie .a netreba konkrétneho moderátora v téme požiadať o uzamknutie.
Porada.sk je diskusné fórum, potom každá téma by sa mohla zamknúť, lebo v každej téme sa diskutuje.
či sa mýlim?
Naposledy upravil Barbara : 21.07.09 at 12:52 Dôvod: oprava písmenka
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

suhlasim s barbarou. vezmi si ze temu zamknes, potom bude mat niekto rovnaky problem a opat takuto temu zalozi. a pojde to dokola.je to potrebne? a je take tazke tuto temu nechat?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Barbara Pozri príspevok
Watson a dôvod na zamknutie?, boli tu vulgárne slová? alebo nevhodný príspevok?keď áno, tak ten príspevok môžeš nahlásiť s tlačítkom nahlas a moderátor posúdi či tú ktorú tému uzavrie, alebo nie .a netreba konkrétneho moderátora v téme požiadať o uzamknutie.
Porada.sk je diskusné fórum, potom každá téma by sa mohla zamknúť, lebo v každej téme sa diskutuje.
či sa mýlim?
Áááále Barbarka, veď ja tiež niekedy rada zatváram, zato sa nezrúti svet
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Watson, ale zober to aj z druhej strany. Je leto, prázdniny, a niekedy aj len samotné rozpávanie o hlučnom sexe, môže byť vzrušujúce a mať svoje čaro. Inak, mne sa zdá, ako keby som túto tému na Porade už videla.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
nie Peťka to bola téma " sex na pláži "
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Watson Pozri príspevok
O čom tu potrebuješ diskutovať ešte ďalej? Či máš dlhší, väčšiu, hlučnejšiu a pod. Navyše nestotožňuj túto tému s ostatnými! Ak chceš riešiť kurvenie, máš nato špeciálne stránky, kde sú aj upozornenia, že nie sú vhodné pre mladistvých! Tému som samozrejme nahlásil. Uvidíme, či ju zamknú, ak nie, tak nič nebráni tomu, aby sa to tu roztočilo...
no Watson nato, že v profile máš uvedené, že si právnik, teda fakt máš fantasticky odborný výber slov.

ale teraz si buď istý, že téma bude uzamknutá už len kvôli Tvojmu príspevku.

skončila som v tejto téme !
Naposledy upravil Barbara : 21.07.09 at 13:13
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Watson Pozri príspevok
Ty sa vzrušuj kde chceš a kedy chceš, ale cez SS a nie cez verejné témy. A navyše, čo sem pletieš ročné obdobia - čo to má spoločné s touto diskusiou. Dotyčná dostala rady, odmieta ich, pričom ani sa neunúvala to oznámiž MsP, tak čo chce ešte ďalej čítať?! Nech sa pridá do trojky a možno bude spokojná!
To máš pravdu, možno to práve robím. Ale tuším, že s Tebou nie je žiadna zábava. Koledovala som si o buchnát, tak som ho aj dostala. Ale neďakujem, miznem z témy sa dovzrušovať na iné miesto. Napíšem Ti SS.
0 0
Watson Watson

Watson je offline (nepripojený) Watson

Petra Nová Pozri príspevok
To máš pravdu, možno to práve robím. Ale tuším, že s Tebou nie je žiadna zábava. Tuším, že som si koledovala o buchnát, tak som ho aj dostala. Ale neďakujem, miznem z témy sa dovzrušovať na iné miesto. Napíšem Ti SS.
Nemusíš, už som si ťa vymazal zo zoznamu
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
presne je to tak.ked niekoho upozorníš na to čo ti vadí tak sa ti snaží robiť na truc a to je smutné.Niektorý ľudia nemajú v sebe ani len kúsok hanby..a tebe nezostáva nič iné len znášať hlúposť ludí...ona raz vytriezve a až potom pochopí akú hanbu si narobila až sa ti nedokáže pozrieť do očí..všetko má svoj čas....držkaj sa..
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja žasnem, aký je tu výberový alebo aj výkladový? slovník porady! Myslím, že trošku by bolo tie slová potrebné obliecť, a keď ich napíšeš, tak si sa za ne, asi dôvodu toho, že si "právnik" musel aj právne hanbiť...

A inak môj názor k problému rušenia nočného kľudu , nemyslíte si, že dotyčná dáma asi vykonáva svoje nočné povolanie? Prečo sa rozčuľujete, veď ona chuderka z toho platí dane?! A že dole pod oknom sa rehotali dvaja mladí čakatelia, asi rehotom zakrývali svoju závisť na hereckými prejavmi dámy s rozšírenou klientelou, nie?
A ešte voľačo, nie je mi celkom jasné, či sa jedná o verejný dom v útrobách spoločného bytového domu, ale ja by som tú tému posunula tam...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Toto sú prípady, kedy je ťažké rozhodnúť sa, či tému uzavrieť alebo nie. Dalo by sa preventívne tému uzavrieť, aby sa nezvrtla na neslušnú diskusiu, ale na druhej strane zatiaľ sa v téme nič také nevyskytlo, čo by ju predurčovalo na uzatvorenie. Navyše otázka bola zadaná na poludnie a mnoho ľudí sem chodí až po práci, večer. Možno sa nájde niekto, kto bude vedieť poradiť alebo mal podobný problém a napíše ako ho riešil a potom by bola škoda, keby nemohol poradiť.

Preto môj záver je, že zatiaľ tému neuzatvorím, ale budem ju sledovať, aby sa nepísali vulgárne či etiketu porušujúce príspevky (ktoré zmažem). Až keby sa to príliš zvrtlo, tak pristúpim k uzatvoreniu témy. Uzatvorenie témy beriem len ako krajné riešenie, málokedy to robím. Ak sa iný moderátor rozhodne tému uzatvoriť, bude to jeho rozhodnutie.
0 0
Watson Watson

Watson je offline (nepripojený) Watson

ondrejvla Pozri príspevok
Ja žasnem, aký je tu výberový alebo aj výkladový? slovník porady! Myslím, že trošku by bolo tie slová potrebné obliecť, a keď ich napíšeš, tak si sa za ne, asi dôvodu toho, že si "právnik" musel aj právne hanbiť...
Hanbiť sa? Za otvorený názor? Nehanbím. Nie som pokrytec.
Naposledy upravil Watson : 21.07.09 at 13:59
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

kriste ziadny verejny dom..

to watson
vidim ze danemu problemu nerozumies. pokial nezazijes nevies ake to je. ked sa ti tema nepaci tak nediskutuj!
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Prosím píšte len príspevky k téme. Vzájomné problémy a hádky si riešte cez SS.
0 0
Watson Watson

Watson je offline (nepripojený) Watson

Chobot Pozri príspevok
Toto sú prípady, kedy je ťažké rozhodnúť sa, či tému uzavrieť alebo nie. Dalo by sa preventívne tému uzavrieť, aby sa nezvrtla na neslušnú diskusiu, ale na druhej strane zatiaľ sa v téme nič také nevyskytlo, čo by ju predurčovalo na uzatvorenie. Navyše otázka bola zadaná na poludnie a mnoho ľudí sem chodí až po práci, večer. Možno sa nájde niekto, kto bude vedieť poradiť alebo mal podobný problém a napíše ako ho riešil a potom by bola škoda, keby nemohol poradiť.

Preto môj záver je, že zatiaľ tému neuzatvorím, ale budem ju sledovať, aby sa nepísali vulgárne či etiketu porušujúce príspevky (ktoré zmažem). Až keby sa to príliš zvrtlo, tak pristúpim k uzatvoreniu témy. Uzatvorenie témy beriem len ako krajné riešenie, málokedy to robím. Ak sa iný moderátor rozhodne tému uzatvoriť, bude to jeho rozhodnutie.
Chobot, a ako sa to dá riešiť legálne, ak nie MsP? Čo dotyčná zadavateľka témy zamietla. Tak jej radím, nech sa pridá do trojky a je po probléme
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

chobot dakujem. chcem sa tymto podakovat vsetkym ktori sa snazia pomoct a davaju rady, kedze jeden z clenov vravi ze pomoc odmietam, co vobec nie je pravda
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

watson s tou trojkou si trapny..prajem ti aby si nieco take zazil, potom tu nikoho o radu neziadaj. chcela by som videt ako by sa ti pacilo nieco take noc co noc pocuvat, ked mas rano vstavat do prace. uz ani neviem kedy som sa normalne vyspala
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať