Zavrieť

Porady

noví členovia, vitajte!!!

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Veľmi sa mi páči, že tu denno-denne pribúdajú ľudia, ktorí sa registrujú za členov Porady.
Pekne, pekne! Richard bude mať z Vás radosť.

Takže... listujte Poradu, čítajte témy a odpovede na ne a prispievajte do debaty, radi Vás všetci spoznáme.

Prajem krásne posedenie na Porade.
Usporiadat
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Ja som včera musela ísť preč a tak som vôbec neregistrovala, že je tu snaha prekonať rekord. Ale dnes som tu od rána. Má to len jeden problém, neviem sa sústrediť na robotu a stále tu nakukávam. Ale dúfam, že sa to dnes podarí. Tak o 15,00. Už sa to blíži
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

TAK MÁLO CHÝBALO
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

gabikavoz
asi je nás viac čo tu čakáme na nový rekord
aj ja čakám, ale sme sa tuším nedočkali. Kedy plánujeme nový pokus?
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

No veru, tú 207 sa nepodarilo prekonať..
0 0
babetka babetka

babetka je offline (nepripojený) babetka

Zuzka ma predbehla, tak na budúce.......
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Takže ani dnes sa nám to nepodarilo...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Priznám sa, že som bol práve na obede - ale Poradu som mal zapnutú - koľko nás tu bolo, prezraďte mi...

Dáme ďaší pokus zajtra (alebo že je DPH čas, to odložíme...) ?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Pan Mihal, ale vy ste sa javili o 15,00 ako neprihlaseny.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Ja som zaregistrovala 177.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Jozef Mihál
Priznám sa, že som bol práve na obede - ale Poradu som mal zapnutú - koľko nás tu bolo, prezraďte mi...

Dáme ďaší pokus zajtra (alebo že je DPH čas, to odložíme...) ?
No asi ludia poodpadavali (session time-out),

lebo zoznam prihlasenych o 15:00 bol nasledovny:

adam, Alexandra Molnárová, alica, Aneta, Aňuška, ataner, babetka, bazalka, Beba, bodliak, Bubika, elizabet100, emily, Evaman, Evanka, evelien, FUFA, gabikavoz, Gira, gita, Hanka, heluška, Hlinkovx, iva, Iveta, jana.h, jana87, Janca, Janna, Jano1961, judy, Klára100, lenkad, lenkak, lesly, Luba2, Luci, Lucy, Luna, lydia52, Majka, majtnerova, Majula, marianna, Martuska, Maruska-maska, matafe, Matka, Mickya, Mikolajova, MIRKA, Paula, Petas, r.galovic, rokoo, rosemary, Shaman, SlavkaS, Socha, Susan, syamlee, Timea, učty, Viera, vierkat, Vlasta, Zita4, ZuzanaA, Zuzka
0 1
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

p.Mihál a nemali by sme ten pokus dať radšej na nejakú skoršiu hodinu? Lebo veľa poraďákov je možno o takej 14 už dávno fuč , a to asi len my závisláci tu sedíme celý deň na porade...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Inak o 15:00 som bol určite prihlásený, omylom som sa odhlásil niekedy okolo 15:10 na cca 1 minútu...

Ak tu bolo 177 ľudí, tak to ešte dosť chýbalo do tých 207...

Dohodnime sa na ďalší pokus o týždeň v stredu 2.3. o 14:00 .

...a dovtedy možno rekord i tak padne spontánnym prihlasovaním sa stále ďalších a ďalších nových členov a hostí...
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

bodliak
No asi ludia poodpadavali (session time-out),

lebo zoznam prihlasenych o 15:00 bol nasledovny:

adam, Alexandra Molnárová, alica, Aneta, Aňuška, ataner, babetka, bazalka, Beba, bodliak, Bubika, elizabet100, emily, Evaman, Evanka, evelien, FUFA, gabikavoz, Gira, gita, Hanka, heluška, Hlinkovx, iva, Iveta, jana.h, jana87, Janca, Janna, Jano1961, judy, Klára100, lenkad, lenkak, lesly, Luba2, Luci, Lucy, Luna, lydia52, Majka, majtnerova, Majula, marianna, Martuska, Maruska-maska, matafe, Matka, Mickya, Mikolajova, MIRKA, Paula, Petas, r.galovic, rokoo, rosemary, Shaman, SlavkaS, Socha, Susan, syamlee, Timea, učty, Viera, vierkat, Vlasta, Zita4, ZuzanaA, Zuzka
Myslím, že ten zoznam nie je úplný. Bola som tam aj ja a dokonca som v tejto téme mala príspevok. Tak teraz neviem ako je to s tým prihlásením
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

tak tak, asi sa tu nejaká chybička vlúdila, lebo ja som tiež bola prihlásená, ale v zozname sa nevidím a aj za Beatku (Beata) musím napísať, že sme sa ešte spolu dohovárali, že budeme prihlásené, a nevidím tam ani ju ...
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Nemoze to byt tak, ze ked je PC v rezime screen saver, tak dotycny je akoby neprihlaseny? Teda po urcitej dobe necinnosti sa tak javi, aj ked je v skutocnosti prihlaseny? To je iba uvaha.... mozno blbost.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nech ma Richard opravi, ak nemam pravdu, ale po prihlaseni sa vyzaduje aj nejaka aktivita. Pokial ste prihlaseni a urcity cas aktivne nepracujete - nekliknete na link, neobnovite stranku, ... tak server vas odpoji.
Standardne sa tak stane po 10 do 30 minutach.
0 1
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Asi áno, bodliak, pretože ani ja som sa nenašiel v zozname, poradu som mal zapnutú, ale nemohol som kvôli rokovaniu tu byť - bol som nečinný vyše hodiny. Hm, Richard ako to je?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Takze sme uz traja, co si to myslime. Asi to tak bude. Takze pri novom "utoku" treba na to mysliet.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ešte je otázne, ako sa bodliak dopracoval k tomu zoznamu prihlásených. Správny postup pri sťahovaní zoznamu prihlásených by bol podľa mňa ten, že:
1. o 15:00 si urobím refresh hlavnej obrazovky Porady
2. a ten zoznam prihlásených stiahnem.

Predvediem.

V tomto momente si otváram v inom okne Explorera Poradu.
Pre "názornosť" ešte urobím refresh hlavnej obrazovky Porady.
A stiahnem zoznam členov, tu je:

Jozef Mihál, 7Ingrid7, adamt, alexxandra, alica, anka, bea, Dada, Danielam, Danuša, eja, Emma, Evaman, Evanka+, GABRIELA, Herman, Hlinkovx, ingi+, Jano1961, Jara, Jura, KATKA H, lenka8, Lucy, Maja2, Majka, marama, matafe+, McMarti, Mikolajova, Mimmi, olga88, Paula, r.galovic, Richard+, Rooibos, Shaman, SOME, uka, Zita4, Zita5, Zuzina

Je tento zoznam OK?

(členov 45, hostí 73)

Mimochodom, prezradil som tým svojich "priateľov", dúfam že tí, čo pri svojom mene nemáte to "+", sa na mňa nenahneváte.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
No vidíte, znovu som bol pár minút neaktívny - asi ten rozdiel medzi poslednými dvoma príspevkami a v zozname nie som. Ani s plusom, ani s mínusom, ani bez nich.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať