Zavrieť

Porady

noví členovia, vitajte!!!

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Veľmi sa mi páči, že tu denno-denne pribúdajú ľudia, ktorí sa registrujú za členov Porady.
Pekne, pekne! Richard bude mať z Vás radosť.

Takže... listujte Poradu, čítajte témy a odpovede na ne a prispievajte do debaty, radi Vás všetci spoznáme.

Prajem krásne posedenie na Porade.
Usporiadat
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Zdravím Vás všetkých!

Ja som tu nová a musím povedať,že klobúk dole pred Vami,akí ste už v účtovaní zbehlí. Ja som nedávno ukončila kurz a zatiaľ nemám robotu,ale pravdu povediac sa veľmi bojím,či túto prácu dokážem robiť. Hlavne sa obávam zákonov.Vy ich všetky ovládate? Máte teraz určite veľa roboty-teraz pre účtovníkov je hektické obdobie.Prajem príjemnú prácu!!!
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahoj Monica a vitaj medzi poraďákmi.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Monica
Vy ich všetky ovládate?
Ahoj....vitaj medzi nami....však zato sa pýtame jeden druhého...čo ako urobiť...bo nám tak rýchlo stihnú zákony obmieňať...že ja niekedy nestihnem zákon ani prečítať..a už neplatí..
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

AHOJTE!
Ďakujem pekne za privítanie.Už sa teším na spoluprácu s Vami.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Monica
AHOJTE!
Ďakujem pekne za privítanie.Už sa teším na spoluprácu s Vami.
Si medzi nami vítaná a myslím si, že každý podla svojich schopností Ti poradí...
Pekný večer želám...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Fíha, včera padol rekord v počte prihlásených - 225!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hlinkovx
Ahoj....vitaj medzi nami....však zato sa pýtame jeden druhého...čo ako urobiť...bo nám tak rýchlo stihnú zákony obmieňať...že ja niekedy nestihnem zákon ani prečítať..a už neplatí..
Silvi, ja som včera asi odplašila jedného zahraničného "podnikateľa" - keď som mu povedala čo všetko sa tu od jedného človeka očakáva- tie všetky výkazy, presné účtovníctvo, hlásenia, prehľady, - takou bodkou bola štatistika skoro ho vystrelo. Stále sa pokúšal protestovať - že: ale u nás v rakúsku.... na to som sa len usmiala a "vytasila" zákony SR (aj s muškou som konzultovala bo ma stále presviedčal že to aj tu tak musí ísť). Na záver skonštatoval že bol doteraz v životnom omyle, že majú v Rakúsku prebujnelú administratívu. Povedal, že až by to niekto chcel pred ním tvrdiť, pošle ho na skusy k nám

Ale veď máme našťastie Poradu a stále nových členov - nejako to tu do dôchodku doklepeme, nie?
0 0
Jevajs Jevajs

Jevajs je offline (nepripojený) Jevajs

Jozef Mihál
Fíha, včera padol rekord v počte prihlásených - 225!
Včera keď padal rekord som Vás všetkých náhodou objavila. Dnes som už s Vami. Ste úžasní! PS: Je Vás o jedného viac.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

luebchenko
Ale veď máme našťastie Poradu a stále nových členov - nejako to tu do dôchodku doklepeme, nie?
Ľubka, do dôchodku? My asi budeme robiť do 70 a dovtedy ma z toho šrajchne...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jozef Mihál
Fíha, včera padol rekord v počte prihlásených - 225!
Jožko, aj mne včera skoro vypadli oči, keď som pozrela koľko nás tu je
0 0
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

Ja som v podstate tiež nová na Porade. Nepodarilo sa mi síce ešte veľmi reagovať na príspevky, ale budem sa snažiť , lebo viem ako to je , keď niekto poradí . Ale väčšinou si stihnem akurát prečítať nové príspevky a musím končiť , aby som nebola obvinená , že vaľa času trávim na internete. To nevysvetlíte ,že sú to dôležité veci.
0 0
Roxana Roxana

Roxana je offline (nepripojený) Roxana

Ďakujem za uvítanie. Aj ja som tu registrovaná len pár hodín. Zatiaľ sa len orientujem. Na poradu som sa dostala len náhodou, keď som hľadala odpoveď na otázku ohľadne zmlúv s.r.o. Som veľmi rada, že som vás našla.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Určite sa tu medzi nami budete cítiť super .
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
luebchenko
nejako to tu do dôchodku doklepeme, nie?
ĽUBI..než ja pôjdem do dôchodku....však to už aj tak nebude nič také existovať...a to nehovorím o tom, že sa takýmto tempom ho asi nemusíme v "ZDRAVÍ" dožiť ....
veru je to tak..EU ešte nevie...čo v nás má takú byrokraciu asi nájdu ťažko niekde
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jozef Mihál
Fíha, včera padol rekord v počte prihlásených - 225!
máme nový rekord!!!
Na Porade bolo najviac členov súčasne 20-03-06 v počte 366, o 01:36 PM.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

vladan
máme nový rekord!!!
Na Porade bolo najviac členov súčasne 20-03-06 v počte 366, o 01:36 PM.
A ako Ťa poznám, Ty si tam určite nechýbala
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ja som chýbal. Dozvedel som sa o rekorde až o deň neskôr
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Všetci noví poraďáci - vitajte. Nie je tak dávno, čo som tu aj ja bola nová a veľmi ma potešilo milé privítanie.
Prajem Vám, aby ste sa tu cítili dobre a hlavne našli na svoje otázky a problémy dostatočné odpovede.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

za tých 5 rokov od posledného príspevku bude asi hodne novyých Tak to medzi nich spadám ešte aj ja.

Dakujem za privítanie verkaz
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

za tých 5 rokov od posledného príspevku bude asi hodne novyých Tak to medzi nich spadám ešte aj ja.
Nie, už si po "zábehu"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať