Zavrieť

Porady

Reagovať na príspevky

Dobrý deň,
prosím poraďte mi ako môžem odpovedať na príspevok, súhlasiť s ním alebo naň reagovať. Keď to chcem urobiť cez tie tlačidlá napravo pod textom "odpovedať" tak mi napíše že až po 30 min. lebo som neregistrovaný užívateľ.... ale po 30 min. už to predsa nebude aktuálne . A pri vstupe do porada.sk som sa samozrejme zaregistrovala.... fakt neviem ako ďalej.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Xantypa Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prosím poraďte mi ako môžem odpovedať na príspevok, súhlasiť s ním alebo naň reagovať. Keď to chcem urobiť cez tie tlačidlá napravo pod textom "odpovedať" tak mi napíše že až po 30 min. lebo som neregistrovaný užívateľ.... ale po 30 min. už to predsa nebude aktuálne . A pri vstupe do porada.sk som sa samozrejme zaregistrovala.... fakt neviem ako ďalej.
    Ďakujem
    Tým, že si nový člen, máš určité obmedzenia - ako si zistila, napr. aj čaové obmedzenie pridávania príspevkov. Bolo to zavedené preto, aby noví členovia nezaspamovali poradu. Po nejakom čase po registrácii (neviem, či sú to 2 týždne alebo mesiac) budeš mať plnú možnosť pridávať neobmedzený počet príspevkov. Treba mať trpezlivosť a pochopenie pre dané obmedzenia.

    Potom môžeš odpovedať na príspevky cez tlačítko "cituj" (s citáciou príspevku, na ktorý reaguješ) alebo tlačítkom na konci témy "odpovedaj" bez citácie.

    Ostatné funkcie sa časom naučíš, alebo sa spýtaj na ne.

    Reagovať na príspevky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.