Zavrieť

Porady

Neviditeľnosť na Porade

Dnes som sa dosť nudila, tak som si na Porade pokukala profil niektorých členov. A keď sa človek nudí, tak ho často napadnú rôzne hlúposti, ktoré však v konečnom dôsledku nemusia byť až takými hlúposťami.

Zistila som, že na Porade sú rôzne kategórie nickov. Sú to nicky začínajúce, NE-VIP a VIP. A ja k tomu pridávam ešte jedno členenie - SUPER-VIP. Po prihlásení sa na Poradu, sa meno prihlasujúceho obvykle objaví na hlavnej stránke Porady, ale nie vždy.

Existuje teda ešte ďalšie rozdelenie nickov, ktoré sú po prihlásení na Porade viditeľné alebo neviditeľné. A tie neviditeľné sú tak medzi VIP členmi, ako aj NE-VIP členmi.
A tak by som sa chcela spýtať:
  1. Na čo je to dobré ešte aj takéto rozdelenie nickov?
  2. Aké kritéria alebo podmienky treba splniť na to, aby člen – nick, hociktorého rangu, bol preradený do kategórie neviditeľný? Deje sa to automaticky po splnení týchto kritérií alebo si treba podávať extra žiadosť, o ktorej niekto rozhodne, alebo ju zamietne?
  3. Čo je také príťažlivé, či výhodné na neviditeľnosti nickov?
Všimla som si tiež, že je dosť členov, aj z radu SUPER- VIP, ktorí sú na Porade vždy viditeľní (napr. Chobot), teda neviditeľnosť im na Porade nechýba.

Takže otázok som položila dosť, ešte aby mal kto na ne odpovedať.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nevidím dôvod, prečo sa máme spovedať, zdôvodňovať, obhajovať, svoje vlastnosti, úmysly....a či čo všetko tu dávať na pretras. Je to výsostne každého možnosť voľby. Porada nie je materská škôlka . Ak je neviditeľnosť prejavom nečestnosti, pokrytectva....,prosím, zaraďte si ma kam chcete .

P.S.: A idem pracovať.


0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
Nevidím dôvod, prečo sa máme spovedať, zdôvodňovať, obhajovať, svoje vlastnosti, úmysly....a či čo všetko tu dávať na pretras. Je to výsostne každého možnosť voľby. Porada nie je materská škôlka . Ak je neviditeľnosť prejavom nečestnosti, pokrytectva....,prosím, zaraďte si ma kam chcete .

P.S.: A idem pracovať.

Paulínka , oceňujem Tvoj príspevok .
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zviditeľniť? Nezviditeľniť? Prečo áno, prečo nie ?
Túto možnosť neponúka len porada, ale aj mobilní operátori, či prevádzkovatelia skype...atď.

Tu na Porade sa spustila debata, na ktorú máme všetci svoj názor. Nie sme povinní sa niekomu spovedať prečo "svietime , alebo nesvietime"
Ak niekto "nesvieti" , tak asi má na to nejaký dôvod...

MŇa by len zaujímalo, či niekto už debatoval s niekým (či rozmýšľal )na tému možnosti utajenia sa pri mobiloch, alebo skype- kde to tiež tisíce ľudí využíva...
Alebo len tu na porade "blábolíme" o inak bežných technických vymoženostiach
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

arizona Pozri príspevok
Zviditeľniť? Nezviditeľniť? Prečo áno, prečo nie ?

Alebo len tu na porade "blábolíme" o inak bežných technických vymoženostiach
Takej debate sa hovorí aj debata o nesmrteľnosti chrústa. Prepáčte, ale nedalo mi to.
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

mzdarka renca Pozri príspevok
Ak dovolíte, tak mne maximálne vyhovuje, že som neviditeľná a to z jediného dôvodu. Som zamestnanec a poradu mám zapnutú celý deň, nevypínam sa, len sem tam nakuknem. Ak by som svietila, tak by mohol zamestnávateľ nadobudnúť dojem, že nič iné nerobím, len som na porade.....ja síce som, ale aj nie som.

PS: bola by som nerada, ak by sa táto možnosť zrušila....
.........a asi by bola aj škoda, keby si tu nebola, lebo tvoje rady iste mnohým /aj mne/ pomáhajú, t.j. keby si tu nebola v prac. čase, tak by sme sa rady nedočkali.
Ja s tým nemám problém celý deň, ak by som na porade chcela byť, ale iní možno áno....

Inak o tejto funkcii som ani nechyrovala, lebo nemám veľa času brázdiť, čo tu je a čo nie.
A je mi to v podstate jedno - táto vymoženosť.
Kto chce, nech sa vypína, veď čo na tom, aký máme problém my, viditeľní, keď sú iní prítomní, ale "neviditeľní".........?????????,
nevidím dôvod na dvíhanie žlče.......
Takže ja som v tomto liberál, nech je kto chce, kde chce a ako chce.......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

arizona Pozri príspevok
Zviditeľniť? Nezviditeľniť? Prečo áno, prečo nie ?
Túto možnosť neponúka len porada, ale aj mobilní operátori, či prevádzkovatelia skype...atď.

Tu na Porade sa spustila debata, na ktorú máme všetci svoj názor. Nie sme povinní sa niekomu spovedať prečo "svietime , alebo nesvietime"
Ak niekto "nesvieti" , tak asi má na to nejaký dôvod...

MŇa by len zaujímalo, či niekto už debatoval s niekým (či rozmýšľal )na tému možnosti utajenia sa pri mobiloch, alebo skype- kde to tiež tisíce ľudí využíva...
Alebo len tu na porade "blábolíme" o inak bežných technických vymoženostiach
A tento príspevok od Teba bol načo dobrý. Myslím, že chrakter tejto témy bol jasne vymedzený jej zadaním. Kto chcel prispel, komu téma prekážala, tak ju mohol z ďaleka obísť. Bláboli sa, a ďaleko horšie, v iných témach a väčšina je ktomu bláboleniu zdržanlivá. Tak skús rešpektovať tých, ktorí si v tejto téme chceli zabláboliť. Ja sa do Tvojich rozprávkových tém tiež nestarám.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Nech žije červený palec( dobre že nie päsť) všetkých ctihodných.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Myslím si, že prvotný zámer zneviditeľnenia vyplýval z častých otázok a ss-iek, ktorými boli bombardovaní niektorí členovia porady. Snažili sa fundovane odpovedať v témach a nemali záujem o konverzáciu mimo verejného fóra. Ak boli neviditeľní, možno to niekoho odradilo od ss.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Petra Nová Pozri príspevok
Nech žije červený palec( dobre že nie päsť) všetkých ctihodných.
Tak toto už preháňaš.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Petra Nová Pozri príspevok
A tento príspevok od Teba bol načo dobrý. Myslím, že chrakter tejto témy bol jasne vymedzený jej zadaním. Kto chcel prispel, komu téma prekážala, tak ju mohol z ďaleka obísť.
že práve ty tu toto píšeš...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tweety Pozri príspevok
Takej debate sa hovorí aj debata o nesmrteľnosti chrústa. Prepáčte, ale nedalo mi to.
Ani mne nedalo, ale môžem vymenovať aj ja všetky báchorky na Porade, ktoré sú ďaleko horšie ako nesmrteľnosť chrústa a bľabotanie o ničom.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Petra Nová Pozri príspevok
A tento príspevok od Teba bol načo dobrý. Myslím, že chrakter tejto témy bol jasne vymedzený jej zadaním. Kto chcel prispel, komu téma prekážala, tak ju mohol z ďaleka obísť. Bláboli sa, a ďaleko horšie, v iných témach a väčšina je ktomu bláboleniu zdržanlivá. Tak skús rešpektovať tých, ktorí si v tejto téme chceli zabláboliť. Ja sa do Tvojich rozprávkových tém tiež nestarám.
Zvyčajne sa nevyjadrujem a myslím si svoje, ale nedá mi. Čo ti nevyšlo? Ak ti to nevyšlo je mi to ľúto, ale je nevhodné si svoje emócie vybíjať na nesprávnom mieste a proti niekomu, kto ti neublížil.

PS: arizona písala k veci
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

mzdarka renca Pozri príspevok
Zvyčajne sa nevyjadrujem a myslím si svoje, ale nedá mi. Čo ti nevyšlo? Ak ti to nevyšlo je mi to ľúto, ale je nevhodné si svoje emócie vybíjať na nesprávnom mieste a proti niekomu, kto ti neublížil.

PS: arizona písala k veci
Ako v idím, tak ani tebe nedalo. Zvyčajne sa ani ja nevyjadrujem k tomu čo píšeš. Zaujímavé, že si nielen mzdárka renča, ale aj psychológ a umravňovateľ. Tuším, že už tretí raz mi robíš kázanie. Môžeš mať vlastný názor na to, či niekto píše k veci alebo nie. Mne dovoľ, aby som mala svoj názor.

No a keďže podľa ctihodných je táto téma o nesmrteľnosti chrústa, a zdá sa, že spoľahlivo zafungovala aj klanománia, dovolím si tému uzatvoriť. Ešte by sa tu mohla objaviť aj Anička!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať