Zavrieť

Porady

Osvienčim

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte boli ste tam niekto?Ak áno ako to tam prebiehalo?Chceme sa tam ísť pozrieť a zháňam informácie ako to tam frčí. Ďakujem za každú radu
Usporiadat
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

silviaz Pozri príspevok
Možno je to preto že ludia moc do rúk nedávajú, len nechajú aby si ju zobral ten najsilnejší zo stáda....
Nedávajú? Omyl... dokonca im pomáhajú pritom.

silviaz Pozri príspevok
Niet divu že vlády vyzerajú ako vyzerajú, a že k moci sa potom dostanú bytosti akou bol Hitler.
... sa nedostanú. Ľudia sú tak blbí (aj tu a teraz), že im aktívne v tom pomáhajú.
0 0
tomasjuve tomasjuve

tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

ako sa do osviencimu dostat najsikonejsie z ba
0 0
wewuskaaa wewuskaaa

wewuskaaa je offline (nepripojený) wewuskaaa

Ahojte, prosím vás, neviete niekto náhodou ako je to so sprievodcom, ked tam ideme len dvaja a sprievodcu chceme?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Sú tam sprievodcovia v rôznych jazykoch, a idú podľa rozpisu. Na jeseň išla slovenská myslím o 11. hodine. Musíš tam byť na ten čas a požičať si slúchadlá, cez ktoré počúvaš svojho sprievodcu.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

wewuskaaa Pozri príspevok
Ahojte, prosím vás, neviete niekto náhodou ako je to so sprievodcom, ked tam ideme len dvaja a sprievodcu chceme?
Tu píšu, že od 1. apríla do 30. októbra v čase od 10.00 do 15.00 jednotlivci môžu navštíviť múzeum len v organizovaných skupinách so sprievodcom (asi majú v tomto období veľa návštev, školy a pod.).

A sú tu uvedené aj jazyky, slovenčina je v júli/auguste o 11.00 a 15.00

http://en.auschwitz.org.pl/z/index.p...id=59&Itemid=1
1 0
wewuskaaa wewuskaaa

wewuskaaa je offline (nepripojený) wewuskaaa

Ďakujem moc pekne..ja som tam bola so školou pred 2mi rokmi a všetko oni vybavili....a myslela som si že to pôjde takto ako ste povedali tak ďakujem...teraz to len zvládnuť znova psychicky....
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Tiež som tam bola ešte dávno so školou. Neviem, či by som mala odvahu ísť tam ešte raz...
0 0
wewuskaaa wewuskaaa

wewuskaaa je offline (nepripojený) wewuskaaa

ja viem....tiež sa muuísm na to mega pripraviť ....ale sľúbila som frajerovi, že tam pôjdem s ním, aby to zvládol....bude to ťažké
0 0
david159 david159

david159 je offline (nepripojený) david159

Ked prídete do 10:00 hodiny ráno neplatíte nič
0 0
martin411 martin411

martin411 je offline (nepripojený) martin411

Ahojte. Aj ja sa chystám do Osvienčimu. Nebol tam teraz náhodou niekto. Chcel by som nejaké info. Ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať