Zavrieť

Porady

SuperStretko Poraďákov 11.-13.9.2009 Liptovský Ján

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Priatelia, v tomto roku sa stretneme už na jubilejnom - piatom - SuperStretku Poraďákov.

Každý rok sa stretávajú starí i noví známi, ktorí chcú spolu prežiť jeden krásny víkend, nerušene sa porozprávať naživo, bez internetu, zabaviť sa, pospomínať na predošlé stretká a získať nové zážitky.

V tomto roku máme netradičný termín: víkend 11.-13.9.2009

a netradičné miesto: Liptovský Ján, penzión Horec http://www.horecliptov.sk/

Stretko začína v piatok v podvečerných hodinách, máme pre seba celú sobotu - vychádzka do Jánskej doliny, bycikle, bazénik pri penzióne, termálne kúpalisko pár metrov od penziónu, či krytý bazén v hoteli Máj. V sobotu večer zábava pri ľudovej hudbe.

Máme sa na čo tešiť, preto neváhajte a prihláste sa. Prihlášku nájdete v prílohe, kapacita penziónu je 44 pevných lôžok a 9 prísteliek.
Usporiadat
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

DanielaSĽ Pozri príspevok
Neviem či sa ešte o tomto čase bude dať zohnať...ale na ovčí syr máte chuť? Pravý...od baču? Lebo ja tiež pečiem len na sviatky...a vlani som už ani na tie nepiekla...
Jééé, Danielka, ovčí syr je fajný
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pozdravujem všetkých, ktorí sa pripravujú na superstretko. Pôvodne som v tom čase mala byť na rodinnej oslave, ale som pripútana k posteli. Ale nie to som chcela. Ak niekto z Vás vyrába korbáčiky, tak som teraz mala u príbuzných na Orave také fajnové. Nerobiť korbačiky, ale vyťahovať trochu hrubšie povrazce a viazať jednoduchý uzol, konce ostrihať a po zasolení údiť. Je to lepšie ako korbáčiky, alebo oštiepky. Prajem Vám všetkým príjemný pobyt a dobrú zábavu.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
tutiola Pozri príspevok
Pozdravujem všetkých, ktorí sa pripravujú na superstretko. Pôvodne som v tom čase mala byť na rodinnej oslave, ale som pripútana k posteli. Ale nie to som chcela. Ak niekto z Vás vyrába korbáčiky, tak som teraz mala u príbuzných na Orave také fajnové. Nerobiť korbačiky, ale vyťahovať trochu hrubšie povrazce a viazať jednoduchý uzol, konce ostrihať a po zasolení údiť. Je to lepšie ako korbáčiky, alebo oštiepky. Prajem Vám všetkým príjemný pobyt a dobrú zábavu.

Olinka ,verím,že sa nedá,aby si prišla, ale budeš nám tam chýbať.tešila som sa na stretnutie, ale určite to uskutočníme bližšie.skoré uzdravenie!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pripomínam, už o dva dni sa vidíme - kto má ešte dodatočne nejaké požiadavky, nech mi dá vedieť, dúfam že osádky áut sa dali dohromady.

V penzióne Horec nás očakávajú v piatok po 17.00. Počasie výborné, nálada dobrá.

Ak to náhodou niekto nevie, na sobotu je vybavená ľudová hudba od 20.00 do ....

Zbytok programu je zahalený tajomstvom, dúfam že ma prekvapíte.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Tak ja Vám posielam do Horca veľký pozdrav. Teda dva, lebo Zdena som uvoľnila od povinností a ide za Vami. Mne je veľmi ľúto, ale keď sa nedá.... Budem nedočkavo čakať na info zo stretka a nezabudnite:


BUDÍÍÍÍÍČEK !!!!!!!
Všetkých zdraví Bobo

0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

milé osadenstvo Penziónu Horec - s obrovskou ľútosťou v srdci vám musím oznámiť, že odvolávam - s najväčšou pravdepodobnosťou - svoju účasť. Tohto roku som si to nemienila nechať újsť - ale nastali komplikácie - vis major. Zajtra ešte upresním, či ano, alebo nie.
Je mi to naozaj ľúto, veľmi som vás chcela vidieť.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

DanielaSĽ Pozri príspevok
Neviem či sa ešte o tomto čase bude dať zohnať...ale na ovčí syr máte chuť? Pravý...od baču? Lebo ja tiež pečiem len na sviatky...a vlani som už ani na tie nepiekla...
Už teraz mi tečú slinky na ten syr.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Poraďáci, treba s niečim pomôcť? (menovky, program alebo niečo podobné? : -).
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Veronika Gabrielova Pozri príspevok
Poraďáci, treba s niečim pomôcť? (menovky, program alebo niečo podobné? : -).
menovku nepotrebujem, lebo opica čo príde, to som ja a ak máš nápad na program na piatnajší večer, sem s ním
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... len VÁM chcem popriať všetkým kráááásny pobyt.... nech sa Vám vydarí počasie, nálada aj zábava, aj zoznamka... aj aj aj všetko okolo toho... a nezabudnite na postretkové info...
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
mzdarka renca Pozri príspevok
menovku nepotrebujem, lebo opica čo príde, to som ja a ak máš nápad na program na piatnajší večer, sem s ním
. Výmyselníčka .

Program? Hmm no idem premýšľať .
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=mzdarka renca;1147187]menovku nepotrebujem, lebo opica čo príde, to som ja

neriskuj, že si nás popletú...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

[QUOTE=hnedoočka;1147214]
mzdarka renca Pozri príspevok
menovku nepotrebujem, lebo opica čo príde, to som ja

neriskuj, že si nás popletú...
ty si aký druh, ja gibon šantivý
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=mzdarka renca;1147230]
hnedoočka Pozri príspevok

ty si aký druh, ja gibon šantivý
hm,vidím,že ty si čistá rasa, ja možno nejaký mutant....budeš ma musieť identifikovať... v každom prípade sa už teším
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

[QUOTE=hnedoočka;1147241]
mzdarka renca Pozri príspevok

hm,vidím,že ty si čistá rasa, ja možno nejaký mutant....budeš ma musieť identifikovať... v každom prípade sa už teším
neboj, evička ti hneď ukáže kerá som
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Jozef Mihál Pozri príspevok
OK, zatiaľ žiadne sťažnosti, evidujem, že victoria cestuje samostatne. Osádka Andrejovho auta môže ísť nazad do TT, BA napr. so mnou.

Odporúčaný príchod do penzióna je o 18.00.

Poprosím - tí, čo pocestujú vlakom či autobusom z Košíc a Vranova prosím nech sa ohlásia, kedy a kde budú z týchto ľudomilných dopravných prostriedkov vysadení aby sme ich prišli vyzdvihnúť a presunúť do L. Jána.
Nebolo doteraz času ozvať sa - ale čas sa blíži - z VV vyrážame 14.15, o 17.45 by mal byť bus v L.Hrádku. Môžme počítať s odvozom?
Dve osamelé poraďáčky tam budú netrpezlivo čakať. Poznávacie znamenie-široký úsmev na tvári. Vopred ďakujeeeeeeeeeeme.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

mzdarka renca Pozri príspevok
menovku nepotrebujem, lebo opica čo príde, to som ja a ak máš nápad na program na piatnajší večer, sem s ním
hnedoočka Pozri príspevok
neriskuj, že si nás popletú...
mzdarka renca Pozri príspevok

ty si aký druh, ja gibon šantivý
hnedoočka Pozri príspevok

hm,vidím,že ty si čistá rasa, ja možno nejaký mutant....budeš ma musieť identifikovať... v každom prípade sa už teším
Opice - teším sa na VÁS
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

azla Pozri príspevok
Opice - teším sa na VÁS
aj my na teba
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Dajte si pozor, aby sa po sobotňajšom večere vaše stádočko nerozrástlo o ďalšie opice...Podľa programu to bude poriadne mecheche. Najviac vám závidím cimbalku, tú ja môžem vždy.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
drobeceva Pozri príspevok
Nebolo doteraz času ozvať sa - ale čas sa blíži - z VV vyrážame 14.15, o 17.45 by mal byť bus v L.Hrádku. Môžme počítať s odvozom?
Dve osamelé poraďáčky tam budú netrpezlivo čakať. Poznávacie znamenie-široký úsmev na tvári. Vopred ďakujeeeeeeeeeeme.
OK, o 17.45 zabezpečíme odvoz z L. Hrádku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať