Zavrieť

Porady

SuperStretko Poraďákov 11.-13.9.2009 Liptovský Ján

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Priatelia, v tomto roku sa stretneme už na jubilejnom - piatom - SuperStretku Poraďákov.

Každý rok sa stretávajú starí i noví známi, ktorí chcú spolu prežiť jeden krásny víkend, nerušene sa porozprávať naživo, bez internetu, zabaviť sa, pospomínať na predošlé stretká a získať nové zážitky.

V tomto roku máme netradičný termín: víkend 11.-13.9.2009

a netradičné miesto: Liptovský Ján, penzión Horec http://www.horecliptov.sk/

Stretko začína v piatok v podvečerných hodinách, máme pre seba celú sobotu - vychádzka do Jánskej doliny, bycikle, bazénik pri penzióne, termálne kúpalisko pár metrov od penziónu, či krytý bazén v hoteli Máj. V sobotu večer zábava pri ľudovej hudbe.

Máme sa na čo tešiť, preto neváhajte a prihláste sa. Prihlášku nájdete v prílohe, kapacita penziónu je 44 pevných lôžok a 9 prísteliek.
Usporiadat
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Vraví sa tu o hoteli na prihodenom linku alebo o minuloročnom ... ja sa prikláňam k hotelu Horec - t.j. Liptovský Ján ako minule. Nebolo tam super ??
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Dávam ďalší návrh - mnohí z posledného stretka boli pozriet aj hotel AVENA. Myslím, že je to tiež výborné miesto pre naše stretko .

http://www.avena.sk/indexSK.html
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
RenataK Pozri príspevok
Danielka, ja by som aj cez víkend popestovala malú Katarínku
Renátka Ty poď radšej na stretko...veď už si roky nebola....Katarínku cez víkend postráži mama.
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Žiadna ozvena na Hotel Avena ? ...bo telefonicky boli

Ja tam idem túto nedelu resetovať hlavu po daňových na 5 dní , tak keby bol záujem, môžem sa priamo popýtať v hoteli ...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Daggmar Pozri príspevok
Žiadna ozvena na Hotel Avena ? ...bo telefonicky boli

Ja tam idem túto nedelu resetovať hlavu po daňových na 5 dní , tak keby bol záujem, môžem sa priamo popýtať v hoteli ...
Dáška ,super nápad! Avena je hneď vedľa penziónu Horec ,ale sú tam k dispozícii i rôzne druhy procedúr.

Podľa rozhovoru je to aj cenovo veľmi prijateľné, tak si myslím, že by nebolo od veci, keby si priamo na mieste zistila možnosti víkendového pobytu pre cca 40-50 ľudí, či by to kapacitne stíhali. Poprípade , aký voľný termín by nám ponúkali....

Prajem Ti príjemný a zaslúžený oddych, dúfam , že po tvojom návrate získame nové info, na základe ktorého by sme zistili predbežný záujem....čo dúfam bude!
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Denda Pozri príspevok
Presne tak. Čím skôr sa dohodneme na vhodnom termíne 6SSP tým jednoduchšie bude jednanie so zodpovednou osobou v tomto hotely: http://web.stonline.sk/hoteldrotar/.
Som za tento hotel,
spoznáme iné miesto a hlavne je tam altánok na nočné posedenia (aj pri muzike). A hlavne, otvorte novú tému, prosím, aby si to všimlo čo najviac ľudí!
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Ta teraz ako...
Dáme anketu za miesto, hotel a potom termín?
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Úplne prvý bod by malo byť určenie osoby, ktorá by to zorganizovala a tá nech rozhodne ... podľa väčšiny
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Zhostím sa zorganizovania stretnutia, ale len na mieste, ktoré som priložila v linku a okolí.
1 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
V prvom rade by som navrhovala-ak môžem - otvorte novú tému.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Denda Pozri príspevok
Zhostím sa zorganizovania stretnutia, ale len na mieste, ktoré som priložila v linku a okolí.
Denda, tešíme sa, že už máme organizátorku 6.superstretka!

myslím si, že niet čo uvažovať, miesto stretnutia je tým pádom jasné, skús ujasniť termín a nahodiť novú tému, aby to ostatných neplietlo.

Dúfam, že termín vyjde ešte do letných prázdnin!

Potom sa pod novú tému začnú prihlasovať prípadní záujemcovia!
3 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hotel Drotár je v pohode, len nemotorizovaní to budú mať ťažšie s dopravou, ale pri troche ochoty sa to určite dá vyriešiť spoločným odvozom.

Denisa by teda mala založiť novú tému a v nej urobiť anketu na termín. V ankete by určite mali byť zo dva termíny pred letom a najmenej jeden po lete - napríklad 28-30.5. a 4-6.6, a ďalej september, napr. 10-12.9.
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Jozef Mihál Pozri príspevok
Hotel Drotár je v pohode, len nemotorizovaní to budú mať ťažšie s dopravou, ale pri troche ochoty sa to určite dá vyriešiť spoločným odvozom.

Denisa by teda mala založiť novú tému a v nej urobiť anketu na termín. V ankete by určite mali byť zo dva termíny pred letom a najmenej jeden po lete - napríklad 28-30.5. a 4-6.6, a ďalej september, napr. 10-12.9.
Jozef, ďakujeme za podporu a tvoj čas. Ochota s dopravou predpokladám bude!

Ja osobne som za tieto termíny, ale najlepšie by bolo dať I.diel superstretka v terajšom období a pre veľkú úspešnosť zopakovať v septembri!
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Otvorená nová téma s anketou na stretnutie: http://www.porada.sk/t137864-superst...10-anketa.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať