Zavrieť

Porady

SuperStretko Poraďákov 11.-13.9.2009 Liptovský Ján

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Priatelia, v tomto roku sa stretneme už na jubilejnom - piatom - SuperStretku Poraďákov.

Každý rok sa stretávajú starí i noví známi, ktorí chcú spolu prežiť jeden krásny víkend, nerušene sa porozprávať naživo, bez internetu, zabaviť sa, pospomínať na predošlé stretká a získať nové zážitky.

V tomto roku máme netradičný termín: víkend 11.-13.9.2009

a netradičné miesto: Liptovský Ján, penzión Horec http://www.horecliptov.sk/

Stretko začína v piatok v podvečerných hodinách, máme pre seba celú sobotu - vychádzka do Jánskej doliny, bycikle, bazénik pri penzióne, termálne kúpalisko pár metrov od penziónu, či krytý bazén v hoteli Máj. V sobotu večer zábava pri ľudovej hudbe.

Máme sa na čo tešiť, preto neváhajte a prihláste sa. Prihlášku nájdete v prílohe, kapacita penziónu je 44 pevných lôžok a 9 prísteliek.
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Laická otázka: možno sa zastaviť aj na 1-2 hodinky, keby som išiel okolo?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
Laická otázka: možno sa zastaviť aj na 1-2 hodinky, keby som išiel okolo?
Keď laická otázka tak profesionálna odpoveď:

Možno, každý Poraďák je vítaný čo len na sekundu.
0 0
kanianka kanianka

kanianka je offline (nepripojený) kanianka

rada by som sa zúčastnila stretka ak by išiel niekto od Prievidze, ešte som na žiadnom nebola, tak nikoho nepoznám, a neviem ako takéto stretká prebiehajú
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
kanianka Pozri príspevok
rada by som sa zúčastnila stretka ak by išiel niekto od Prievidze, ešte som na žiadnom nebola, tak nikoho nepoznám, a neviem ako takéto stretká prebiehajú
http://www.porada.sk/t6177-kafcotreff-prievidza.html

ak chceš stretko skôr... v sobotu sa v PD koná... máš možnosť zistiť, ako to je na malom stretku
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
kanianka Pozri príspevok
rada by som sa zúčastnila stretka ak by išiel niekto od Prievidze, ešte som na žiadnom nebola, tak nikoho nepoznám, a neviem ako takéto stretká prebiehajú
Máme jednu účastníčku ktorá ide vlastným autom z Trenčína, myslím že by nemal byť problém ísť cez PD a má voľné miesto v aute.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ehm. Nejak mi zrejme zamrzla emailová schránka, nakoľko už niekoľko dní v nej nič nepribudlo, žiadna prihláška. Naopak ozvala sa starostlivá prevádzkarka z Horca, či náhodou netreba narýchlo pristaviť nejakú prístavbu. Nuž veru hovorím, že netreba a že muzikantov treba pripraviť na to, že každý bude jednej 17-ke sólo do uška hrať.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Ľudkovia, nespite
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Veronika Gabrielova Pozri príspevok
Ľudkovia, nespite
Hláste sa,... veď v takom počte sa konalo mini stretko v Senci.
Na 5.superstretko by sa patrila trošku iná účasť.
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Ahojte, rada by som sa prihlásila, ale ešte som nebola na takomto stretku. Neviem ako to tu chodí pri odchode kedže zatial nikoho z vas nepoznám. Budem vdačná za voľné miesto v niektorom aute z BA a tiež aj navrat späť ak by bol možný ... dopredu ďakujem vodičovi/čke .
Naposledy upravil Daggmar : 29.08.09 at 13:58
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Ahoj Daska, odosli prihlasku . Idem z Ba, rada ta zveziem .
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Poraďáci, šepká sa už niečo o " t é m e " sobotňajšej noci?
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Ahoj Veronika, velmi si ma potesila. Zajtra je prihlaska u vas ... Tesim sa na Vas vsetkych.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Poraďáci, hlááááááste sa , také stretko sa nikdy nezopakuje, je neopakovateľné, je skrátka úžasné.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Barbara Pozri príspevok
....................... Muši a spol. s.r.o. kde ste???
Barbarka,
časť nášho klanu tento termín nemmôže, časti sa nakopili iné dlhotrvácnejšie povinnosti, časť možno "prekvapí" .
Ale hlavne odovzdávame "superstretkovú poraďácku štafetu" novým "neokukaným" poraďákom.

Dúfame, že vám budeme chýbať
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aktuálne je nás 29 prihlásených, to znamená dostatok miesta pre tých, ktorým nestačí čísmenkovanie na porada.sk ale radi by sa stretli a porozprávali naživo. Nezaváhajte a hláste sa.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Jozef Mihál Pozri príspevok
Aktuálne je nás 29 prihlásených, to znamená dostatok miesta pre tých, ktorým nestačí čísmenkovanie na porada.sk ale radi by sa stretli a porozprávali naživo. Nezaváhajte a hláste sa.
Zajtra posielam prihlášku + zuhl, len stále neviem, kto nás berie, kto je ochotný ísť cez Sládkovičovo a následne cez Sereď.
Ďakujem
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mzdarka renca Pozri príspevok
Zajtra posielam prihlášku + zuhl, len stále neviem, kto nás berie, kto je ochotný ísť cez Sládkovičovo a následne cez Sereď.
Ďakujem
neviem, Sereď mám "sľúbenú" aj ja, Jožko vraj fšetko zorganizuje, tak sa nestrachujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Máme 3 - 4 autá z BA, jedno pôjde trasou Sládkovičovo - Sereď.

Pokojne to môžem byť ja, len mám cestou dva problémy - jedna zastávka v Nitre, jedna v BB, kvôli ktorým musím štartovať z BA už cca o 12:00.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať