Zavrieť

Porady

SuperStretko Poraďákov 11.-13.9.2009 Liptovský Ján

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Priatelia, v tomto roku sa stretneme už na jubilejnom - piatom - SuperStretku Poraďákov.

Každý rok sa stretávajú starí i noví známi, ktorí chcú spolu prežiť jeden krásny víkend, nerušene sa porozprávať naživo, bez internetu, zabaviť sa, pospomínať na predošlé stretká a získať nové zážitky.

V tomto roku máme netradičný termín: víkend 11.-13.9.2009

a netradičné miesto: Liptovský Ján, penzión Horec http://www.horecliptov.sk/

Stretko začína v piatok v podvečerných hodinách, máme pre seba celú sobotu - vychádzka do Jánskej doliny, bycikle, bazénik pri penzióne, termálne kúpalisko pár metrov od penziónu, či krytý bazén v hoteli Máj. V sobotu večer zábava pri ľudovej hudbe.

Máme sa na čo tešiť, preto neváhajte a prihláste sa. Prihlášku nájdete v prílohe, kapacita penziónu je 44 pevných lôžok a 9 prísteliek.
Usporiadat
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Kto "stiahne" dve stretkuchtivé poraďáčky /z ďalekého-blízkeho východu / z Vranova n.T. na Liptov? Ak sa nikto neprihlási, budú nútené využiť iné nedefinované dostupné možnosti. Očakávame ponuky. Jediným kritériom vyhodnotenia je rýchlosť predloženia návrhu.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aktuálne 34 prihlásených - kto nezaváha, ešte má šancu, cca 10 voľných miest ešte je.
0 0
ajkariky ajkariky

ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

Milá renca neviem či už máš zabezpečený odvoz aj dovoz idem sama z Malinova môžem Vás zobrať Ajkariky
0 0
ajkariky ajkariky

ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

o.k možno to budem práve ja
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Jozef Mihál Pozri príspevok
Pre Vašu informáciu:

Máme 30 prihlásených a cca 15 voľných miest.

+1,

veľmi, fakt veľmi ľutujem, ale bohužiaľ sa musím odhlásiť snáď mi niekedy vynde a konečne sa mi podarí zúčastniť sa na niektorom stretnutí.

dôvod: rodinná akcia

Prajem Vám príjemnú zábavu.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak prišli sme o jednu účastníčku, škoda.

Váhajúcich poprosím o konečné rozhodnutie do pondelka aby bol ešte čas na vytvorenie osádok dobývajúcich z rôznych kútov Slovenska Jánsku dolinu.

A je súčasne čas na predstavenie zatiaľ prihlásených účastníkov:

Michelle84
M. Hladka + 1
endrju
Zuziana
jamija
Marianna01
Luna
ajobs
Paula
bef
ludeko
DanielaSĽ
Lianka
janci10
maria67
drobeceva
hnedoocka
riakov
jangol
AdaG
victoria
Veronika Gabrielová
halúzka
azla
Daggmar
zuhl
mzdarka renca
ekofan
Jozef I
vlastalc
kanianka
Ajkariky
Jozef Mihál
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Teším sa už na všetkých známych aj neznámych .....
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Má niekto cestu cez BB? Môže ma niekto zviesť do Liptovského Jána. Kujééém
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Luna ide z BB...dohodnite sa ....
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Hej,ja ťa môžem zobrať som z BB a idem sama. Budem rada, keď budeme 2 aspoň nezablúdim.
Zastavíme sa na Radvanskom jarmoku a môžeme ísť.
Naposledy upravil Luna : 06.09.09 at 14:42
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Jozko, su/budu nejake organizacne pokyny? Ci len staci prist a ostatne sa dozviem na mieste? (cas na welcome drink, vecera, zoznamovaci vecierok a pod.)

Ja tam pridem, predpokladam, medzi prvymi (idem z BA rano - cestou nejake pamiatky a hadam sa omocit na chvilu v aquaparku ) - vacsina z vas pojde asi az po praci.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Tento týždeň sa dohodne kto sa ako dopraví na miesto. Zvykneme sa schádzať tak podvečer po práci cca medzi 16-17 hod. v piatok večer.Ostatné veci dohadujeme na mieste. Uvítací ceremoniál ťa bude čakať pri príchode a s drinkom kto čo donesie.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Luna Pozri príspevok
Hej,ja ťa môžem zobrať som z BB a idem sama. Budem rada, keď budeme 2 aspoň nezablúdim.
Zastavíme sa na Radvanskom jarmoku a môžeme ísť.
Ja budem tiež na skok na Radvanskom jarmoku a z BB chcem vyrážať o cca 16.00-16.30.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Čiže predpokladám, že do penziónu dorazím cca 17.30.

Inak dámy, dúfam že rozličné prekvapkania, kostýmy, rekvizity a zábavný program vymýšľate vy, mne úplne stačilo (na dorazenie sa) zorganizovať ten základ plus hudbu na sobotu večer.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Jozef Mihál Pozri príspevok
Ja budem tiež na skok na Radvanskom jarmoku a z BB chcem vyrážať o cca 16.00-16.30.
Fakt budeš u nás jarmoku? Tak Bystrica-Zvolen a okolie si dá predstredko v BB na jarmoku .
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Lianka Pozri príspevok
Jozko, su/budu nejake organizacne pokyny? Ci len staci prist a ostatne sa dozviem na mieste? (cas na welcome drink, vecera, zoznamovaci vecierok a pod.)

Ja tam pridem, predpokladam, medzi prvymi (idem z BA rano - cestou nejake pamiatky a hadam sa omocit na chvilu v aquaparku ) - vacsina z vas pojde asi az po praci.
Ahojček Lianka, až máš miesto v aute, tak by som sa pridala, aj ja už môžem isť ráno. Beriem aj celý kúltúrný program čo maš naplánovaný. Na dopravnom sa môžeme deliť spolu.
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

drobeceva Pozri príspevok
Kto "stiahne" dve stretkuchtivé poraďáčky /z ďalekého-blízkeho východu / z Vranova n.T. na Liptov? Ak sa nikto neprihlási, budú nútené využiť iné nedefinované dostupné možnosti. Očakávame ponuky. Jediným kritériom vyhodnotenia je rýchlosť predloženia návrhu.
Evi, ak chcete prísť o piatok, odvoz máte, inak choďte stopom a cestu späť máte potom zabezpečenú
0 0
ekofan ekofan

ekofan je offline (nepripojený) ekofan

žena:-)
michelle84 Pozri príspevok
Má niekto cestu cez BB? Môže ma niekto zviesť do Liptovského Jána. Kujééém
Ja tiež idem cez BB, vyrážam zo ZH a idem zatiaľ sama. Ešte nikoho z Vás osobne nepoznám, bude to moje prvé stretko. Hádam ma prijmete medzi seba:-)
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

ekofan Pozri príspevok
Ja tiež idem cez BB, vyrážam zo ZH a idem zatiaľ sama. Ešte nikoho z Vás osobne nepoznám, bude to moje prvé stretko. Hádam ma prijmete medzi seba:-)
Že váhaš, tešíme sa na teba.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tí ktorí sme sa stretka už zúčastnili..tak sa navzájom poznáme. Takže by som navrhla, aby si každý vyrobil nejakú menovku, aby sme sa nemuseli stále vypytovať, že kto sa ako volá.... v minulosti nám to vyrábala asi Beáta...ale to už asi Jozefovi nezveríme.... No a mne žiaden kultúrny program netreba....stačí, že tam s vami budem... Aj tak vždy býva prvý večer zvítanie a zoznamovanie sa...a druhý večer bude tuším to prasiatko s muzikou. To mne bude úplne stačiť.Ale jamija dúfam svoj tohoročný mažoretkový kostým donesie....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať