Zavrieť

Porady

(ne)platna zmluva?

Dobry den.Mam 15 rokov a asi pred mesiacom mi zavolala ista operatorka a ponukla mi sadu holiacich strojcekov a hlavic iba za poplatok 2,62 €.Suhlasil som s tym a nadiktoval adresu.Asi 2 tyzdne po telefonate som obdrzal potvrdenie objednavky.V ten den som si tuto firmu vyhladal na internet,a o.i som zistil,ze zakaznik musi mat 18 rokov,co ja nemam.Na toto som nebol upozorneny !Chcem sa opytat,co mam robit?
ODKAZ PRE VERONIKASAD :nemozem reagovat az o pol hodinu...som novy clen. avsak-prislo mi iba potvrdenie objednavky...dalej som na ich internetovej stranke okamzite ukoncil clenstvo,zasielanie
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

vitamin_r Pozri príspevok
zmaz svoje meno. inak podla mna moze byt.
Veď to asi nebude jeho pravé meno, to tam uviedol ako príklad...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Chobot Pozri príspevok
Veď to asi nebude jeho pravé meno, to tam uviedol ako príklad...
Chobot ver mi bolo tam pravé meno, premenil ho.. tak som ja svoj príspevok zmazala kde som ho na tú skutočnosť upozorňovala. Spolu s návodom ako to urobiť.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Xanti Pozri príspevok
Chobot ver mi bolo tam pravé meno, premenil ho.. tak som ja svoj príspevok zmazala kde som ho na tú skutočnosť upozorňovala. Spolu s návodom ako to urobiť.
On sa fakt volá Janko Mrkvička? Alebo to už bolo po zmene mena?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Chobot Pozri príspevok
On sa fakt volá Janko Mrkvička? Alebo to už bolo po zmene mena?
To už je po zmene mena, na kt. sme ho upozornili. Asi som nemala zmazať svoj príspevok... ale ked zmenil meno tak to som považovala za normálne.
Miso25 sa volá Michal....... nenapíšem dalej.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať