Zavrieť

Porady

Stuhnutý sval na krku

Ja viem že je to veľmi častá téma ale tak snáď to nevadí.
Už asi dva a pol dňa mám stuhnutý sval v oblasti krčnej chrbtice.Je to už o niečo lepšie lebo zo začiatku som nemohol ani hlavu otočiť.Jasné že som počul o masážach ale bodla by nejaká dobrá rada ktorú by som mohol zrealizovať aj doma lebo chcem to mať čo najskôr za sebou aby som sa mohol vrátiť k športu (tenis) .
Vopred dík za každú radu.

.....doteraz som užíval Dorsiflex a mal okolo krku šatku a asi tak raz za hodinu som si to nahrieval.
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja viem z čoho to máš...veľa sa otáčaš za babami
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Blankake Pozri príspevok
Keď som mala "seknuté v k rížoch", tak mi veľmi pomohli náplaste s obsahom kapsaicínu (ale už neviem názov) a hadia masť. Tá hadia masť je super vec, síce ma chrbát dosť pálil (hlavne, keď som sa o niečo oprela), ale pomohlo mi to. A držať dané miesto v suchom teple.
Mohla by si mi napísať, kde treba dať tú náplasť / neviem aké je to veľké / keď ma bolia trapézy a chrbtica, hlavne medzi lopatkami Dík
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Výborné sú parafínové horúce obklady (zábaly).
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Chlapci a dievčatá,spomente si na svoje staré mamy.Suché teplo,dlhotrvajuce a lacné dáva nahriata soľ v utierke.A pozor,nepopáliť sa.Na stuhnuté bolestivé svaly a kríže,ale aj na hrudník dieťaťu,aby sa mu skľudnil kašel a aby začalo vykašľávať.
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

Valčake Pozri príspevok
Mohla by si mi napísať, kde treba dať tú náplasť / neviem aké je to veľké / keď ma bolia trapézy a chrbtica, hlavne medzi lopatkami Dík
Náplastí je viacero druhov keď pojdeš do lekárne a povieš že potrebuješ kapsacinovú náplasť dajú ti na výber.
Pozor tieto náplasti nesmú používať ľudia precitlivelý na chilli, papriku a nesmie sa dávať na exematoznu pokožku.
Ale máme to tiež overené pomáhajú.
Veľkosť je ja neviem nemám ju teraz doma ale ja som mala taku asi 15 x 20 cm ale su aj menšie.
veľa šťastia
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Valčake Pozri príspevok
Mohla by si mi napísať, kde treba dať tú náplasť / neviem aké je to veľké / keď ma bolia trapézy a chrbtica, hlavne medzi lopatkami Dík
Ja som si to dávala na to miesto, kde ma to bolelo. Vtedy mi tie náplaste kúpil manžel - možno existujú rôzne veľkosti. Ale zdá sa mi, že mi viac pomohla tá hadia masť.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Díky moc, kúpim si hadiu masť, aj kapsacín. náplaste. Mohla by to vyskúšať aj moja 80 ročná mama ? Má operované koleno, veľké problémy s aj kĺbami, tŕpne jej noha a má veľké bolesti. Pravdepodobne má pricvik. nerv. Dík
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Valčake Pozri príspevok
Díky moc, kúpim si hadiu masť, aj kapsacín. náplaste. Mohla by to vyskúšať aj moja 80 ročná mama ? Má operované koleno, veľké problémy s aj kĺbami, tŕpne jej noha a má veľké bolesti. Pravdepodobne má pricvik. nerv. Dík
Ináč nedávno mi povedala moja vyše 70-ročná teta, že začala používať na boľavé kĺby konskú masť (hrejivú - ružovú) a tiež žraločiu chrupavku. Stav sa jej veľmi zlepšil, len nevie, čo konkrétne jej z toho pomohlo viac...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Valčake Pozri príspevok
Díky moc, kúpim si hadiu masť, aj kapsacín. náplaste. Mohla by to vyskúšať aj moja 80 ročná mama ? Má operované koleno, veľké problémy s aj kĺbami, tŕpne jej noha a má veľké bolesti. Pravdepodobne má pricvik. nerv. Dík
http://www.vseozdravi.cz/kompletni-s...nem-e-2ks.html
skús tu mnou spomínanú Voltaren mastičku
0 0
Ančika Ančika

Ančika je offline (nepripojený) Ančika

Anna M
Aj ja mám problém s krčnou chrbticou a stále stuhnuté trapézy. Keď už toho mám dosť a bolesť sa nedarí prekonávať, určite mi pomôže "Zázračná náplasť" tak sa skutočne volá, dostať ju v lekárni a je to čínska bylinková náplasť. Pekne vonia po bylinkách a nosím ju tak cca 2 dni. Aj som sa už s ňou sprchovala a udržala sa. Z najhorších akútnych bolestí mi vždy pomôže. V balíčku je viac kusov o rozmeroch cca 5x10 cm. Skúste a presvedčte sa.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Ďakujem za super link. Voltaren, Fastum,Heparoid,Diclobene, to máme vyskúšané. Chcela som niečo na prírodnej báze. Díky, vyskúšam aj čínsku bylinkovú náplasť
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať