Zavrieť

Porady

Ako pridať otázku a príspevok?

admin
Ak chcete zadať novú otázku, kliknite na zelené "Pridať tému" vedľa loga Porada.sk v hlavičke stránky. Z formulára si vyberte správnu Poradu resp. rubriku do ktorej Vaša otázka či téma patrí.

Ak chcete pridať príspevok k už existujúcej téme (otázke), otvorte si najprv danú tému (napr. kliknutím na názov téme) a máte dve možnosti ako pridať príspevok:
- stalčením tlačidla "rýchla odpoveď", ktoré sa nachádza v pravom dolnom rohu každého príspevku (stlačte to na tom príspevku, na ktorý chcete reagovať). Rýchla odpoveď znamená jednoduchý text bez formátovania
- stlačením tlačidla "ODPOVEDAŤ", ktoré sa nachádza vľavo nad alebo pod výpisom príspevkov v každej téme.
Naposledy upravil Richard : 10.01.08 at 20:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mashka mashka

mashka je offline (nepripojený) mashka

Keď som to zvládla ja ,zvládne to každý,nič neboj.Súhlasím , že to mohlo byť jednoduchšie.Mashka
0 0
sita sita

sita je offline (nepripojený) sita

ako mám zadať otázku? Skúšala som všetko a stále sa mi to nedarí. Hrôza.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale veď sa Ti to podarilo. Urobíš to presne takisto.
Len ju zaraď do príslušnej témy. Keď budeš v danej téme buď klikneš na ikonu Nová téma, a pridáš úplne novú otázku, alebo pridáš príspevok už do existujúcej témy tak ako teraz.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ako je to s odpoveďou na prilepený inzerát? V ponukách práce - bez rozdielu, či niekto ponúka prácu iným alebo hľadá prácu pre seba - je "kontaktovať zamestnávateľa", čo nechápem. A potom ešte....ak chcem reagovať na ponuku práce, vidím tam už vypísanú svoju mailikovitú adresu...tzn., že posielam ponúkajúcemu zamestnanie svoju reakciu odkiaľ a kam? Ako viem, že mu to bolo vôbec odoslané a doručené? Vďaka za navigáciu.
0 0
rato rato

rato je offline (nepripojený) rato

Poprosím poradiť keď som zamestnaná v zahraničí v krajine mimo únie Švojčiarsko a tam ochoriem ako mi bude vyplácaná maródka a odkiaľ mi bude vyplácaná z ktorej krajiny čo zo Švojčiarska alebo Slovenska a keď ochoriem na dovolenke doma a budem musieť ísť k lekárovi na Slovensku tiež odkiaľ mi bude maródka vyplácaná.V zahraničí pracujem od apríla tohto roku 2006 a vo Švojčiarsku mi zamestnávateľ strháva všetky odvody. ĎAKUJEM RATO
0 0
kamkoakamka kamkoakamka

kamkoakamka je offline (nepripojený) kamkoakamka

Som tu nova a vobec sa tu neviem orientovat, ale potrebujem poradit kde najdem na internete zaradenie do odpisovych skupin, ak to sem nepatri tak mi prepacte ale naozaj neviem tu pracovat. dakujem
0 0
kamkoakamka kamkoakamka

kamkoakamka je offline (nepripojený) kamkoakamka

Ak mi niekto nahodou odpovie kde to najdem ???
0 0
Blažej Blažej

Blažej je offline (nepripojený) Blažej

Už sa tu mocem hodnú chvíľku, dal som aj otázky,ale žiadna odpoveď,už mám z toho alzheimera.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Len vydrž.
Len nikde som nenašla Tvoju otázku, takže neviem ani odpoveď
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Blažej ak si klikneš na svoje meno v Tvojom príspevku - potom klikni na Tvoje príspevky a uvidíš, že tam príspevok s otázkou nemáš.

Hore na Bledomodrej lište klikni na Porada a potom si vyber tému, kde chceš pridať otázku.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Richard, dá sa nejak ošetriť, aby prispievajúci nemali možnosť zmeniť názov témy, v ktorej odpovedajú? Napr. tento prípad, prísp.17:

http://www.porada.sk/showthread.php?threadid=35755

To, že príspevok nemá súvis s témou teraz pominiem.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pauli, podľa mňa nedošlo k zmene názvu príspevku, ale príspevok bol presunutý kvôli nesprávnemu zaradeniu do inej porady a názov mu ostal - nebol premenovaný pri presunutí.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ale nevidím potom význam presunutia konkrétneho príspevku do témy o sociálnom fonde......asi mi to nemyslí
0 0
rita. rita.

rita. je offline (nepripojený) rita.

Moze mi niekto poradit ako by som mohla zrusit zivnost ako mam postupovat a co ktomu potrebujem,mozete mi poslat aj na meil.Dakujem
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Paula
Ale nevidím potom význam presunutia konkrétneho príspevku do témy o sociálnom fonde......asi mi to nemyslí
Nie Tebe, ale mne to nemyslí. Asi to dotyčný/á/ premenoval pri zadaní otázky a súčasne aj zle zaradil/a/.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No a ja som jej odpovedala a moja odpoveď je teraz ako nová téma
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Prosím vás ako sa mám dostať do témy - inzercia ?
Nechce ma to tam pustiť.
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Prosím vás vie mi niekto poradiť prečo sa mi nedá pridáť inzerát ?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Prečítaj si 1. príspevok od Richarda.
http://www.porada.sk/t36157-vip-elenstvo.html
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Asi som ľavá.....rada by som pridala inzerát do kýblika "hľadám prácu" v mene svojho brata........kde nájdem návod na použitie? Dííííííííík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať