Zavrieť

Porady

telefónne číslo

Našla som si na mobile neprijatý hovor z pevnej linky. Dá sa niekde na telemonukáciach zistiť koho je to číslo, keď im to číslo nadiktujem?
Pozerala som telefónny zoznam na internete, ale tam sa dá zistiť číslo len keď zadám meno, ulicu, mesto. Ja to potrebujem vedieť naopak.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    elis33 Pozri príspevok
    Našla som si na mobile neprijatý hovor z pevnej linky. Dá sa niekde na telemonukáciach zistiť koho je to číslo, keď im to číslo nadiktujem?
    Pozerala som telefónny zoznam na internete, ale tam sa dá zistiť číslo len keď zadám meno, ulicu, mesto. Ja to potrebujem vedieť naopak.
    http://www.porada.sk/t110949-tel-cislo.html

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mňa ked zaujíma , kto mi to volal, tak zavolám naspäť a spýtam sa na rovinu s kým hovorím, kto mi volal...

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    arizona Pozri príspevok
    Mňa ked zaujíma , kto mi to volal, tak zavolám naspäť a spýtam sa na rovinu s kým hovorím, kto mi volal...
    Aj ja, ale v ostatnom čase sa dosť množia tzv. telefonické podvody. Pri volaní späť na zmeškané číslo si treba dávať pozor.

    elis33 je offline (nepripojený) elis33

    elis33
    Je to slovenská pevná linka (predvoľba 048 - B.Bystrica, a keď som to hodila do googla tak mi to vyhodilo nejakú čudnú ruskú stránky. Tak tam radšej nebudem späť volať ak sa jedná o nejaký telefonický podvod.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    elis33 Pozri príspevok
    Je to slovenská pevná linka (predvoľba 048 - B.Bystrica, a keď som to hodila do googla tak mi to vyhodilo nejakú čudnú ruskú stránky. Tak tam radšej nebudem späť volať ak sa jedná o nejaký telefonický podvod.
    Však, ak by chceli niečo súrne, tak sa sami ozvú ešte raz...

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    elis33 Pozri príspevok
    Našla som si na mobile neprijatý hovor z pevnej linky. Dá sa niekde na telemonukáciach zistiť koho je to číslo, keď im to číslo nadiktujem?
    Pozerala som telefónny zoznam na internete, ale tam sa dá zistiť číslo len keď zadám meno, ulicu, mesto. Ja to potrebujem vedieť naopak.
    http://www.porada.sk/t117371-prezvanaci-podvod.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.