Zavrieť

Porady

U ktorej Slovenskej Skusobneho Ustavu si overim certifikat bezpecnosti ?

Zdravim Vas, chcem sa Vas spytat u ktoreho Skusobneho ustavu na Slovensku si overim ci dany trezor ma bezpecnostnu triedu? Predajca deklaruje nieco ine ako sa uvadzaju iny predajcovia na nete.

Prezeral som stranky Technicky Skušobny ústav Pieštany, Slovensky Ustav technickej normalizacie, ale nikde som nenasiel certifikaty ktore by mohli udelit na testovane vyrobky.

S pozdravom Peter
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak to predajca deklaruje, musi mat u seba original certifikatu, vyziadajte si ho od neho.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Petrovic1 Pozri príspevok
    Zdravim Vas, chcem sa Vas spytat u ktoreho Skusobneho ustavu na Slovensku si overim ci dany trezor ma bezpecnostnu triedu? Predajca deklaruje nieco ine ako sa uvadzaju iny predajcovia na nete.

    Prezeral som stranky Technicky Skušobny ústav Pieštany, Slovensky Ustav technickej normalizacie, ale nikde som nenasiel certifikaty ktore by mohli udelit na testovane vyrobky.

    S pozdravom Peter

    U ŽIADNEJ

    Certifikáty takéhoto významu vydáva

    NÁRODNÝ BEZPEČNOSTNÝ ÚRAD

    Poskytovatelia akreditovanej certifikačnej služby správy kvalifikovaných certifikátov
    http://www.nbusr.sk/sk/elektronicky-...aca/index.html

    Druhá organizácia je

    PQM, s.r.o. je Slovenský certifikačný orgán

    akreditovaný SNAS Slovenská národná akreditačná služba, ktorá je poverená na akreditáciu skúšobných laboratórií, certifikačných a inšpekčných orgánov.
    http://www.pqm.sk/index.php?option=c...pper&Itemid=79

    U ktorej Slovenskej Skusobneho Ustavu si overim certifikat bezpecnosti ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.