Zavrieť

Porady

nafukovanie a krče

prosim, pomozte. moj manzel mava uz asi mesiac nafukovanie a krce v okoli pupka. maval to vzdy navecer, pripisoval to vsak zelenine a sedavemu zamestnaniu. lenze posledne dva tydne to mava coraz castejsie, uz aj cez den- naje sa (stravuje sa zdravo, cvicime) a do 3-4 hodin ma nafuknute brucho a krce, tlaky. brucho ma tiez na dotyk citlive. neviete mi pomoct, co by too mohlo byt? skusal pravidelne brat aj espumisan, pancreolan...nezabrali k gastroent. je objednany az o tyzden, bolesti su ale castesie. som z toho strasne nestastna, rovnako aj on. dakujem!
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
milo2 Pozri príspevok
.....
....reklama jak bejk !!!!!!

Pre skúšku ( výsledok som vopred vedel ) som klikol na zvýraznené modrou ........
...že okamžite ma lifrovalo na jednu stránku ......
...už len objednávku vypísať ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja z času na čas vypijem tak1/2 litra šťavy z kyslej kapusty.....
kto to ešte nesvyskúšal, nevie, čo je to detoxikácia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis Pozri príspevok
ja z času na čas vypijem tak1/2 litra šťavy z kyslej kapusty.....
kto to ešte nesvyskúšal, nevie, čo je to detoxikácia
...he , nesranduj...neriskujem ja radšej ....mne stačí silnejsia kapustnica a štartujem....
0 0
endura endura

endura je offline (nepripojený) endura

bjuty smis Pozri príspevok
ja z času na čas vypijem tak1/2 litra šťavy z kyslej kapusty.....
kto to ešte nesvyskúšal, nevie, čo je to detoxikácia
Tá šťava je slaná z klasickej kyslej kapusty? Alebo existuje aj nejaká verzia kapustovej šťavy bez soli?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
endura Pozri príspevok
Tá šťava je slaná z klasickej kyslej kapusty? Alebo existuje aj nejaká verzia kapustovej šťavy bez soli?
...šťava práve vzniká pôsobením tej soli na kapustu ......

...bez soli šťava ???...myslím si , že nie - neexistuje ...ak aj áno , nebude to proste ono ....
Prirovnal by som to k bozku cez sklo ...
0 0
gymka gymka

gymka je offline (nepripojený) gymka

tie problémy spôsobujú na 100% parazity, viem o čom hovorím, tento človek tvojmu manželovi pomôže ako pomohol mne:
http://www.lekari.sk/index.php?str=l...tail=872&sort=
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gymka Pozri príspevok
tie problémy spôsobujú na 100% parazity, viem o čom hovorím, tento človek tvojmu manželovi pomôže ako pomohol mne:
http://www.lekari.sk/index.php?str=l...tail=872&sort=
...ej nevieš veru ,nevieš .....


Milan Pravda
Diagnostik

Špecializácia na mikrobiológiu, parazitológiu a detoxikáciu.

Uvedeným diagnostickým systémom Diacom a Plazmou je riešené:
- bakteriálne a iné infekcie
- liečba borreliózy
- likvidácia staphyloccocus aureus, pseudomonas aeruginosa, escherichia coli a iné baktérie, ktoré sú aj plne rezistentné voči antibiotickej liečbe
- liečba Sklerózy multiplex
- tráviace problémy
- depresie
- kardiovaskulárne ochorenia
- gynekologické ochorenia
- liečba Celiakie a Crohnovej choroby
- infekty dýchacích ciest
- infekty obličiek, močového mechúra a prostaty
- liečba neplodnosti
- liečba kožných ochorení
- parazitálne ochorenia
- regenerácia organizmu po chemoterapii
- čistenie ciev pri Ateroskleróze
- ošetrenia po infarkte, mozgovej cievnej príhode...

Na základe 6 ročnej práce výborné výsledky v liečbe Celiakie, Crohnovej choroby, Sklerózy multiplex, Kawasakiho syndrómu, neplodnosti, parazitálnych ochorení, infektov spôsobených baktériou Escherichia coli...
...už viac krát som sa stretol s týmto prístrojom a hlavne reklamou naň...
KEBY ten prístroj bol taký zázračný , tak to by bolo iné kafe ....zatiaľ je to len fake...
Že nejaký diagnostik vie výčítať z nejakých grafov a komitočtov to alebo ono , ešte uverím v prípade elektrikára ...
Sorry , ale že by si trúfol na ľudské telo bez rôznych znalostí anatómie a iných aspektov toho širokého spektra ponúkaných riešení v rôznorodých diagnózach ???
Nuž , jedno je isté ...ak toto dokáže nejaký diagnostik , tak ja vlastné tenisky natlačím do hlavy...

Otázka znie ale aj inak ....
Prečo nie je k dispozícii v nemocniciach henten oný ???
Veď by len ťažké love na tom zarábali ...respektíve , ešte väčšie ako doteraz...či ???
0 0
gymka gymka

gymka je offline (nepripojený) gymka

na orave, v oravskom podzámku, pracuje s tými istými prístrojmi p. RNDr. kompanová, bývalá primárka biochémie v dolnom kubíne, dnes je na dôchodku. uvedené prístroje sú len tri na slovensku.
p.s. neveril by si, čo všetko z človeka vyjde , viem, že p. pravda má naozaj výborné výsledky, za vyskúšanie to isto stojí a je to lepšie ako pchať do seba chémiu, to by som volila až potom
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gymka Pozri príspevok
tie problémy spôsobujú na 100% parazity, viem o čom hovorím, tento človek tvojmu manželovi pomôže ako pomohol mne:
http://www.lekari.sk/index.php?str=l...tail=872&sort=
buchač Pozri príspevok
...ej nevieš veru ,nevieš .....
gymka Pozri príspevok
na orave, v oravskom podzámku, pracuje s tými istými prístrojmi p. RNDr. kompanová, bývalá primárka biochémie v dolnom kubíne, dnes je na dôchodku. uvedené prístroje sú len tri na slovensku.
p.s. neveril by si, čo všetko z človeka vyjde , viem, že p. pravda má naozaj výborné výsledky, za vyskúšanie to isto stojí a je to lepšie ako pchať do seba chémiu, to by som volila až potom
...sorry , ale fakt nevieš , čo vravíš .....

IBA tri prístroje ...na Slovensku ???

Ing.Peter MRVA
Miesta vyšetrení:
BRATISLAVA,
TRENČÍN,
KOŠICE,
Sporadicky robíme vyšetrenia aj v iných mestách Slovenska,
Milan Pravda
Liptovský Mikuláš
NATURLENKA
Mgr. Lenka Foltánová
Nitra
VIAC informácii o kontaktoch nedávam...nemá význam niekomu reklamu robiť ......ani linky som nepripojil ...

K výsledkom " vyšetrení " sa nevyjadrujem ...ale šak nech každý robí to , čo za vhodné uzná...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Annamary
Na nafukovanie, nadúvanie, plynatosť, bolesti a kŕče pomôže
Viď http://www.porada.sk/t51366-problem-...ml#post2453454
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

endura
bjuty smis Pozri príspevok
ja z času na čas vypijem tak1/2 litra šťavy z kyslej kapusty.....
kto to ešte nesvyskúšal, nevie, čo je to detoxikácia
Tá šťava je slaná z klasickej kyslej kapusty? Alebo existuje aj nejaká verzia kapustovej šťavy bez soli?
Naposledy som bola v novej tržnici na Trnavskom mýtev BA pred dvomi rokmi,, predávala sa kyslá domáca kapusta v dvoch variantoch - klasická slaná a sladká. Zrejme ju začali robiť aj pre ľudí s vysokým tlakom.
Kúpila som si verziu sladkej, ešte som sa aj spýtala či tam nie sú žiadne umelé sladidlá. A zrejme tam boli, pretože na umelé sladidlá moje telo reaguje.
Ale proste menej slaný variant sa vyrába a predáva.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
gymka Pozri príspevok
tie problémy spôsobujú na 100% parazity, viem o čom hovorím, tento človek tvojmu manželovi pomôže ako pomohol mne:
http://www.lekari.sk/index.php?str=l...tail=872&sort=
...ej nevieš veru ,nevieš .....


Milan Pravda
Diagnostik

Špecializácia na mikrobiológiu, parazitológiu a detoxikáciu.

Uvedeným diagnostickým systémom Diacom a Plazmou je riešené:
- bakteriálne a iné infekcie
- liečba borreliózy
- likvidácia staphyloccocus aureus, pseudomonas aeruginosa, escherichia coli a iné baktérie, ktoré sú aj plne rezistentné voči antibiotickej liečbe
- liečba Sklerózy multiplex
- tráviace problémy
- depresie
- kardiovaskulárne ochorenia
- gynekologické ochorenia
- liečba Celiakie a Crohnovej choroby
- infekty dýchacích ciest
- infekty obličiek, močového mechúra a prostaty
- liečba neplodnosti
- liečba kožných ochorení
- parazitálne ochorenia
- regenerácia organizmu po chemoterapii
- čistenie ciev pri Ateroskleróze
- ošetrenia po infarkte, mozgovej cievnej príhode...

Na základe 6 ročnej práce výborné výsledky v liečbe Celiakie, Crohnovej choroby, Sklerózy multiplex, Kawasakiho syndrómu, neplodnosti, parazitálnych ochorení, infektov spôsobených baktériou Escherichia coli...
...už viac krát som sa stretol s týmto prístrojom a hlavne reklamou naň...
KEBY ten prístroj bol taký zázračný , tak to by bolo iné kafe ....zatiaľ je to len fake...
Že nejaký diagnostik vie výčítať z nejakých grafov a komitočtov to alebo ono , ešte uverím v prípade elektrikára ...
Sorry , ale že by si trúfol na ľudské telo bez rôznych znalostí anatómie a iných aspektov toho širokého spektra ponúkaných riešení v rôznorodých diagnózach ???
Nuž , jedno je isté ...ak toto dokáže nejaký diagnostik , tak ja vlastné tenisky natlačím do hlavy...

Otázka znie ale aj inak ....
Prečo nie je k dispozícii v nemocniciach henten oný ???
Veď by len ťažké love na tom zarábali ...respektíve , ešte väčšie ako doteraz...či ???
Prečo neveríš ľuďom, ktorí majú osobnú skúsenosť?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
ja z času na čas vypijem tak1/2 litra šťavy z kyslej kapusty.....
kto to ešte nesvyskúšal, nevie, čo je to detoxikácia
Ak z teba z vypitia z času na čas šťavy z kyslej kapusty, ako píšeš, povyliezajú všetky paraziti, môžeš hovoriť o detoxikácii. To by bol každý Slovák zdravý ako repa.
Inak uznám, že ide iba o dobrú defekáciu.
Prepáč musela som, však je to iba v rámci osvety. Politrákom kapustovej šťavy sa človek niekoľkometrovej pásomnice určite nezbaví. Ani iných frasov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať