Zavrieť

Porady

Prosím o radu-neverný manžel

Mám 48, môj muž 50 rokov. Teraz sa zaľúbil do svojej 25 ročnej podriadenej. My máme deti vo veku 26 a 27 rokov. Vôbec sa so mnou nerozpráva, a keď musí tak to vraví s nenávisťou, som preňho vzduch, domov chodí veľmi neskoro, povedal mi vraj že ho odmietla skrz mňa, ale ja si myslím že ho len zneužívala, mala výhody v práci, robil čo jej na očiach videl. Chodili spolu na obedy, večere, kávičku, pozývala ho na diskotéku!!! Ľúbim ho, ale som bezradná, neviem čo robiť. Mám čakať? Som už psychicky na dne. Mali sme sa radi, viem to, keď sme šli spať tak len spolu,držal ma za ruku.. milovali sme sa, ale od januára nie, moje myšlienky sú zúfalé..Ďakujem
Naposledy upravil arizona : 25.08.09 at 11:42 Dôvod: spresnenie
Usporiadat
Chudíková Katarína Chudíková Katarína
fajn baba
Vivinka, myslíš si, že ti odpovedal aj nejaký chlap? Určite by sme im všetky ženy boli vďačné za ich mužský názor na túto problematiku, čo myslíte? Bolo by to veľmi zaujímavé pozrieť sa na neveru aj z druhej strany.
0 0
xv50 xv50

xv50 je offline (nepripojený) xv50

mama 2 detí
Súhlasím so všetkými príspevkami, ktoré radia venovať sa sebe
a ovplyvňovať svojim názorom čo konkrétne spraviť /oplatiť ?- neoplatiť? / sa neodvážim
a ani sa to nedá, ale život ma naučil, že všetko zlé je aj na niečo
dobré a myslím si, že keď získaš nadhľad a nezložíš sa, život prinesie niečo nové a pozitívne. A hlavne netrp a netýraj sa. Maj nadhľad, jemu tie splašené hormóny dlho nevydržia a Cicuška sa asi tiež skoro spamätá, keď nevýhody prevýšia dočasné pozitíva.
Ale to Ty už budeš dávno nad vecou.
0 0
lukub lukub

lukub je offline (nepripojený) lukub

Urcite odpovedal aj nejaky chlap, ak nie tak tu je moj nazor. Ak to ma zakodovane v sebe, tak to urobi aj druhy aj treti raz, ak nie tak bude verny do konca zivota. Ja mam podobny problem, este moja manzelka zbalila sefa v praci a mna odstavila na druhu kolaj. No nemyslite si, ze budem robit 5-te kolo u vozu. Rozhodol som sa preto tak, ze sa rozideme a odstahujem sa. Nemozem zit s niekym kto ma nema rad. Este sa jej opytam, ci sa rozhodla dobre, tu moznost jej dam, ale zaujem o nu uz nemam. I ked by sa vratila spat, tak by to urobila neskor zas, bol by to zbytocnene srateny cas. Nechcem tym davat nikomu navod, ze sa treba hned rozist, to si musi zvazit kazdy sam. Ci verite ci nie ani mne nebolo najlahsi prezit poslednych 6 tyzdnov.
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

Pri zamilovani ale i pri inych situaciach vznikaju v mozgu chemikalie, ktore menia vlastnosti jedinca. Po case ich hladina upravi a jedinec sa niekedy navrati k "rozumu". Jedinec niekedy ani za to nemoze , dokonca i sam trpi napr. z dovodu charakteru . Ale nie uplne vzdy.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Chudíková Katarína Pozri príspevok
Vivinka, myslíš si, že ti odpovedal aj nejaký chlap? Určite by sme im všetky ženy boli vďačné za ich mužský názor na túto problematiku, čo myslíte? Bolo by to veľmi zaujímavé pozrieť sa na neveru aj z druhej strany.
Máš pravdu, bolo by dobré si to prečítať. Ale zaujímalo by ma to len preto, aby som sa vedela lepšie dostať na chlapské "citlivé miesta" a poskákať po jeho sebavedomí
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Kazu Pozri príspevok
Máš pravdu, bolo by dobré si to prečítať. Ale zaujímalo by ma to len preto, aby som sa vedela lepšie dostať na chlapské "citlivé miesta" a poskákať po jeho sebavedomí
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
V päťdesiatke treba začať stavať dom , hneď manžela prejdu srandičky a pokukovačky .

P.S. To len na odľahčenie témy.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

comodo Pozri príspevok
Pri zamilovani ale i pri inych situaciach vznikaju v mozgu chemikalie, ktore menia vlastnosti jedinca. Po case ich hladina upravi a jedinec sa niekedy navrati k "rozumu". Jedinec niekedy ani za to nemoze , dokonca i sam trpi napr. z dovodu charakteru . Ale nie uplne vzdy.
Tak takéto vysvetlenie som ešte nečítala. Ale páči sa mi. Žiadne "zvozím ho až pod čiernu zem" ale iba neutralizovanie chemických reakcíí. Žiadna beštiálna psycho, ale alchymistka. To znie tak hrdo.

No aj u nás jednému počestnému otcovi rodiny začal mozog chemicky reagovať a netrvalo snáď ani päť rokov čo sa minulo všetko čo bolo hodné lásky a jeho "súhra okolností" ho vyhodila. Bývalá prišla na to, že to ide aj bez neho, táto už mala do zrekonštruovaného bytu výkonnejší doplnok a milý chemicky vypotrebovaný trpí z dôvodu charakteru kdesi v pivnici. Ale s dobrým pocitom, že sa o neho bijú až dve ženy: "ja ho nechcem, vezmi si ho ty"
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
vivika Pozri príspevok
Cerpam energiu z vasich prispevkov, odisla som na tyzden k synovi "vyvetrat si hlavu" ale nepomaha to, uz povedal aj dcere (ma tolko rokov ako dotycna) ze ju ma rad a mna nie, stale cakam na nejaky zazrak, ale nedeje sa, chcem zacat novy zivot, ale zatial sa mi nedari, je to velmi cerstve. Inak ja sa o seba staram, aj sme sa rozpravali predtym, zaspavali ruka v ruka, len vraj proste suhra okolnosti to tak chcela, ako povedal. Vraj vsetko zle je na nieco dobre, tak cakam ako sa vsetko vyvinie a podla toho sa zariadim. Este raz dakujem za pekne prispevky az na jeden.
Vivika, hlavu hore, časom ťa to prebolí, aj keď nezabudneš. Mne sa stalo to isté, mala som síce len 33, ale myslela som si, že sa mi zrúti svet a nebudem vedieť, ako budem ďalej. Občas sa stretneme, pozdravíme si, oženil sa, ale to manželstvo je veľmi smutné. Majú dve deti, jeho manželka je vždy sama a nevie sa mi pozrieť do očí, on je vždy na pive a snaží sa zaujať moju pozornosť. Sklamanie je smutná a bolestná vec. Aj keď mi stisne srdce, keď ho vidím, nedám to na sebe znať. A poviem ti, že ani žiadne zadosťučinenie nemám, ani sa tomu ich zlému manželstvu neteším. Všetko som to prežila.
Vivika držím ti palce, všetko musí prebolieť. Hlavu hore, nedaj na sebe znať, ako ťa jeho zrada bolí, neplač pred ním. Zariaď sa podľa rád, ktoré tu padli a nakoniec ani sama nevieš, ako život zariadi, že budeš spokojná, šťastná - prešťastná.
0 0
vivika vivika

vivika je offline (nepripojený) vivika

Zita5 Pozri príspevok
V päťdesiatke treba začať stavať dom , hneď manžela prejdu srandičky a pokukovačky .

P.S. To len na odľahčenie témy.
Dom sme kupili pred rokom, teraz ho chce predavat...a velmi rada by som isla dat sa "opravit, ci skraslit", ale nemala som pracu, som bez centa a od pondelka zacinam v novej praci ako ucitelka, takze ani nebude kedy aj ked peniazky by uz potom boli. Uz neplacem, dokonca sa aj vyspim, hoci predtym som vobec nespavala, tesim sa novu pracu, budem medzi ludmi, detmi, tie davaju energiu a milujem pracu s detmi, tak to mi dava take svetielko nadeje, tiez si myslim ze to dobre s nimi nemoze dopadnut - predsa v praci a mládí je mládí....uz teraz vsetci okolo neho krutia hlavami kde podel rozum...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
vivika Pozri príspevok
Dom sme kupili pred rokom, teraz ho chce predavat...a velmi rada by som isla dat sa "opravit, ci skraslit", ale nemala som pracu, som bez centa a od pondelka zacinam v novej praci ako ucitelka, takze ani nebude kedy aj ked peniazky by uz potom boli. Uz neplacem, dokonca sa aj vyspim, hoci predtym som vobec nespavala, tesim sa novu pracu, budem medzi ludmi, detmi, tie davaju energiu a milujem pracu s detmi, tak to mi dava take svetielko nadeje, tiez si myslim ze to dobre s nimi nemoze dopadnut - predsa v praci a mládí je mládí....uz teraz vsetci okolo neho krutia hlavami kde podel rozum...
vivika, strašne držím palce, aby Ti to v novej práci vyšlo, aby sa Ti tam páčilo, mala super kolektív a krásny život. Aj kolegyne z práce si chodia posedieť, do kaderníctva, kozmetiky, či len tak... vonku na prechádzku, spoznáš nových ľudí, Tvoj život naberie nový "rozmer"... a veci uvidíš zase z inej stránky a budeš mať istý nadhľad na také "veci" ako je nevera, trápenie a uplakané noci.
Prajem veľmi veľa šťastia, si veľmi statočná žena.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Som rada, že už myslíš pozitívne. Konečne máš záblesk šťastia. Držím ti prsty
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Vivika, neboj, keď zbadá, že už neplačeš a nedohováraš mu, začneš byť vyrovnaná a veselá, upravená, sám si ťa začne všímať a možno mu zapne, že o čo prišiel! Niekedy zistíme čo sme mali až keď to stratíme! Hlavu hore! Držím palčeky!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nachtigal Pozri príspevok
Vivika, neboj, keď zbadá, že už neplačeš a nedohováraš mu, začneš byť vyrovnaná a veselá, upravená, sám si ťa začne všímať a možno mu zapne, že o čo prišiel! Niekedy zistíme čo sme mali až keď to stratíme! Hlavu hore! Držím palčeky!
Obrazne povedané, že ho mladá nádhera obrala aj o gate zbadá zamilovaný starý chren obyčajne až potom, keď ho začne oziabať holá riť.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No to vieš,títo starí capi maju pre mladé kočky silnú ekonomicku príťažlivosť/výrok mojej dcéry/.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
BXLmiami Pozri príspevok
No to vieš,títo starí capi maju pre mladé kočky silnú ekonomicku príťažlivosť/výrok mojej dcéry/.
ale on si to vysvetliť nedá, starý cap si myslí, že je to osobná príťažlivosť a nie finančná!!! ... a nevysvetlíš mu to a nevysvetlíš..!!!
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Nachtigal Pozri príspevok
ale on si to vysvetliť nedá, starý cap si myslí, že je to osobná príťažlivosť a nie finančná!!! ... a nevysvetlíš mu to a nevysvetlíš..!!!
Keď to nedokáže pochopiť sám, tak načo hádzať hrach na stenu ?!?!
V takýchto prípadoch je vlastná skúsenosť najlepšie čo môže postihnutého jedinca stretnúť;
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

5 VECÍ, KTORÉ POMÔŽU NEVERU PREŽIŤ

"Niektorí psychológovia tvrdia, že nevera partnera je bolestná skoro ako jeho smrť. Aby ste neskončili ako stály klient psychiatrickej kliniky, potrebujete:

1. PRIATEĽOV, u ktorých nájdete podporu a pri ktorých môžete plakať, nadávať, ľutovať sa, pitvať detaily a hovoriť s nimi o tom všetkom znova a znova.
2. SILU DUCHA. Ak ste sa už v minulosti preniesli cez vážne osobné krízy a podrazy, vaše šance vyrovnať sa s neverou sú väčšie.
3. STRATÉGIU. Musíte vedieť, či chcete vzťah zachrániť, alebo skončiť. V oboch prípadoch si ujasnite, ako to chcete urobiť a aké sú vaše šance a možnosti.
4. DOPING. Koníčky, kamarátov, zábavu, veľa práce... čokoľvek, čo vás udrží v prevádzke a pri zmysloch.
5. ODBORNÍKA. Čelná zrážka s neverou vo vlastnom vzťahu je pádnym dôvodom na návštevu manželskej poradne. Tam určite vedia, ako ďalej."

http://lesk.cas.sk/clanok/59964/zivot-po-nevere.html
0 0
michaela0 michaela0

michaela0 je offline (nepripojený) michaela0

Dobry vecer,
viem velmi dobre ako sa citite. Ja mam podobny problem. Moj manzel mi daval 8 rokv najavo, ze ma sialene lubi a ze budeme najlepsi par na celom svete. Trvalo to celych 8 rokov. Nakoniec som podlahla a sme spolu v jednej domacnosti 6 rokov. Mame spolu 4 rocneho synceka a pred rokom sme sa zosobasili. Boli sme podla nasho okolia idealny par. Ja som nastupila po 3 rokoch rodičovskej a materskej do prace a vsetko bolo zdanlivo O.K. Az do doby, kedy som zistila, ze ma manzel podvadza. Najskor to nechcel pripustut ale ked som mu ukazala vypis z telefonnych hovorov, tak sa postupne zacal priznavat. Ziadal ma aby sme este sli spolu na dovolenku koli makemu, lebo sa velmi tesi. Suhlasila som. Chyba. Dovolenka bola nocna mora a kazdy den som trpela. Po prichode z dovolenky povedal, ze je s milenkou koniec a ze si mame dat sancu. Suhlasila som i ked som bola velmi ranena a sklamana. Dalsia chyba. Mne sa zdalo, ze je vsetko O.K. Manzel chodil domov vcas a v pohode sme sa dokazali milovat. Az asi po 3 tyzdnoch som mu omylom zapla telefon a jemu pipla SMS. Opat som zistila, ze som hrala druhe husle a ze moj manzel sa milenky nevzdal. Po tomto vytriezveni som sa ho spytala ako to je a on sa priznal no vzapati povedal, ze to ukonci a ze nas velmi lubi. Pisal mi SMS, volal ma na obed ba dokonca aj na kavu. Jeho milenka mi zatial stihla napisat, ako velmi ho miluje a iba ona ho urobila stastnym. Nemam mu robit problemy a mam ich nechat spolu zit. Manzel slubil, ze je medzi nimi koniec, ale ja tomu neverim. Doma sa tvaril, ako keby bol na trestaneckej vyprave a vzdy sa mi vyhybal. Nebolo to ono. Nakoniec sa zobral a z domu odisiel. Kde a s kym je uz vediet nechcem. Pomaly si zvykam spolu so synom, ze od nas odisiel a verim, ze este stastna niekedy budem. A perlicka na zaver : manzel pocas dovolenky o ktoru ma prosil s milenkou prevolal a pre SMS-koval 556 Euro.
Takze nam podvedenim zostava iba to, aby sme boli silne a verili, ze sa stale oplati pre niekoho na tomto svete zit. Ja mam maleho synceka a venujem mu kazdu minutku zo svojho casu.
M
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Na výške sme mali profesora asi 55 ročného, ktorý chytil druhý dych, zmenil obliekanie, štýl vyjadrovania, bol plný energie a elánu, zrazu bol ako vymenený, bol jednoducho šarmantný. Po necelých dvoch rokoch nastala znovu zmena, začal chodiť neupravený, nesústredený, podráždený, bol to pravý opak predošlého muža. Nedalo nám to a spýtali sme sa jeho tiež staršieho kolegu čo sa mu prihodilo. Dozvedeli sme sa asi toto: Pán profesor si našiel mladučkú krásnu "žabku" a tvrdil svojim kolegom, aké to je úžasné a ľutuje, že to už nespravil skôr, dievčinka mu otvorila oči a znovu začal naplno žiť. No a po roku a pol, keď si aj jeho kolegovia všimli aký je zničený, zdeptaný a zostarnutý, položili mu otázku čo sa stalo?! A milý pán profesor ich odbil odpoveďou: Ani sa nepýtajte, celé dni nič iné nerobím, len hľadám priateľku večer po diskotékach a kaviarňach, už mám toho plné zuby!

Podľa toho, čo si napísala sa hlavne vyvaruj:
- nehovor mu aký je pre teba dôležitý,
ako ho potrebuješ
- nepriznaj sa ako ho ľúbiš
- neukazuj aká si bez neho nešťastná
- nevolaj mu, nepíš mu SMS, nepíš mu E maily


.... podľa mňa je lepší " koniec s bolesťou ako bolesť bez konca"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať