Zavrieť

Porady

Prosím o radu-neverný manžel

Mám 48, môj muž 50 rokov. Teraz sa zaľúbil do svojej 25 ročnej podriadenej. My máme deti vo veku 26 a 27 rokov. Vôbec sa so mnou nerozpráva, a keď musí tak to vraví s nenávisťou, som preňho vzduch, domov chodí veľmi neskoro, povedal mi vraj že ho odmietla skrz mňa, ale ja si myslím že ho len zneužívala, mala výhody v práci, robil čo jej na očiach videl. Chodili spolu na obedy, večere, kávičku, pozývala ho na diskotéku!!! Ľúbim ho, ale som bezradná, neviem čo robiť. Mám čakať? Som už psychicky na dne. Mali sme sa radi, viem to, keď sme šli spať tak len spolu,držal ma za ruku.. milovali sme sa, ale od januára nie, moje myšlienky sú zúfalé..Ďakujem
Naposledy upravil arizona : 25.08.09 at 11:42 Dôvod: spresnenie
Usporiadat
vivika vivika

vivika je offline (nepripojený) vivika

MIlí "PORAĎÁCI", veľmi Vám ďakujem za všetky príspevky, poviem Vám pravdu - pri čítaní niektorých som si myslela že " nehrozí" - odísť preč baviť sa a tak.. Ale: aj keď ma to stálo veľa, veľa úsilia, začala som chodiť so "staronovými" kamarátkami na tzv. babské jazdy, zo začiatku som šírila iba negatívnu energiu :-), ale boli zlaté a trpezlivé. Teraz si už neviem predstaviť ako som mohla tak žiť, že som všetky nite s mojimi kamarátkami popretŕhala a myslela som si že pre dobro rodiny!!! Schudla som dokopy 19 kg, mám svoju váhu ako za slobodna, chodím pravidelne kaderníkovi, kozmetičke, musela som vymeniť celý šatník :-) a kúpila som si konečne červenú károvanú sukničku nad kolená so zipsami :-D, vytešujem sa...tamto skončilo asi skor ako to poriadne začalo, preorientovala sa na mužovho šéfa ha ha ha, ten má viac peňazí a je o 15 rokov mladší ako môj. Každý kto ma stretne mi lichotí ako výborne a spokojne vyzerám. Tak Vám ešte raz veľmi, veľmi ďakujem, ono to vážne funguje - len si tie rady treba čítať dokola a dokola aj keď sa zdá že to nedokážem. Vďaka Vám som to dokázala (a samozrejme vďaka mne a mojim kamarátkam zlatým) hehe. SRDEČNÁ VĎAKA
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chudíková Katarína Pozri príspevok
Vivinka, myslíš si, že ti odpovedal aj nejaký chlap? Určite by sme im všetky ženy boli vďačné za ich mužský názor na túto problematiku, čo myslíte? Bolo by to veľmi zaujímavé pozrieť sa na neveru aj z druhej strany.
Nechci radšej vedieť ......
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Vivika, môžeš byť na seba pyšná, ani nevieš, ako si ma potešila, som šťastná s Tebou...
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
vivika Pozri príspevok
MIlí "PORAĎÁCI", veľmi Vám ďakujem za všetky príspevky, poviem Vám pravdu - pri čítaní niektorých som si myslela že " nehrozí" - odísť preč baviť sa a tak.. Ale: aj keď ma to stálo veľa, veľa úsilia, začala som chodiť so "staronovými" kamarátkami na tzv. babské jazdy, zo začiatku som šírila iba negatívnu energiu :-), ale boli zlaté a trpezlivé. Teraz si už neviem predstaviť ako som mohla tak žiť, že som všetky nite s mojimi kamarátkami popretŕhala a myslela som si že pre dobro rodiny!!! Schudla som dokopy 19 kg, mám svoju váhu ako za slobodna, chodím pravidelne kaderníkovi, kozmetičke, musela som vymeniť celý šatník :-) a kúpila som si konečne červenú károvanú sukničku nad kolená so zipsami :-D, vytešujem sa...tamto skončilo asi skor ako to poriadne začalo, preorientovala sa na mužovho šéfa ha ha ha, ten má viac peňazí a je o 15 rokov mladší ako môj. Každý kto ma stretne mi lichotí ako výborne a spokojne vyzerám. Tak Vám ešte raz veľmi, veľmi ďakujem, ono to vážne funguje - len si tie rady treba čítať dokola a dokola aj keď sa zdá že to nedokážem. Vďaka Vám som to dokázala (a samozrejme vďaka mne a mojim kamarátkam zlatým) hehe. SRDEČNÁ VĎAKA
Vivika, si fakt úžasná. Držím ti prsty a je super, že si sa ozvala. Občas som si na teba spomenula ako sa máš a podobne. Maj sa krásne i naďalej.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

precitala som si vsetky prispevky k tejto teme a potvrdilo sa mi to, co vzdy tvrdim:
- na kazdeho raz dojde (skor alebo neskor),
- este nikdy nikto nebol stastny, ak si svoje stastie postavil na nestasti ineho
- a na koniec - dobra rada nad zlato :-)
vivka jedno stastie v nestasti si predsa len mala - neuzavrela si sa pred svetom a ludmi a hladala si pomoc a radu u priatelov, znamych a pribuznych. A to ta zachranilo. Vsetko dobre prajem v zivote.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať